Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    enfeksiyon olmaması açısından ıslak mendil ile tak yapılacak bölgenin silinmesi ve tak sondayı idrar deliğine girecek bölgelerinden tutmaktan kaçınmak lazım bende tak yapıyorum daimi sondayı nadiren seyehatlerde kullanıyordum birde eyer kendi arabamızla seyehat ediyorsak yanımda seyyar tuvalet sandalyesinide götürüyorum katlamalı sandalye aldım kitap gibi oluyor arabada yerde kaplamamış oluyo hem otobanda giderken kuş uçmaz kervan geçmez bir bögede anidan idrar veya büyük abdest ihtiyaç gelecek olursa hemencecik tuvalet sandalyesini açıyor ihtiyacı gideriyorsun pratik oluyor birde bazı lawabolarda kılozet olmuyor veya insanlarımız saolsun klozetlerin oturma yerine kadar idrarını yapıyor buda hemencecik anfeksiyon olmasına sebep oluyor ama yanında tuvalet sandalyen varsa sıkıntı olmuyo

birde bayanlar için şöyle birşey aklıma geldi bu tuvalet sandalyeleri birkaç işleme tabi tutulma sonucu yatma pozisyonuna uygun bir hale getirilebilir arka yaslanma bölgesi arkaya doğru açılabilir hale getirilmei bir sistem yapılabilir çok yatmasına da gerek yok biraz arkaya doğru yatırılsa maksat sırt arkaya kaydırılıp popoyu öne kaydırmak için yer açılır gerçi bu dediğim sistem arabası olan arkadaşlar için olur galiba sandalyeyi her an yanında bulundurma açısından

bunun dışında daimi sonda kesin çözümlü tek alternatif hortum bölümü maşayla kıskaçla kapatılarak ihtiyaç halinde kıskaç açılıp ihtiyacınızı giderip tekrar kapatmak kaydıyla bu şekilde daimi sonda mesaneye bir zararı olmaz ama tabi daimi sondayıda en fazla 1 hafta sonrasında değiştirilip yeni bir daiimi sonda takmanız enfeksiyon kapmaması açısından güzel olur

Üye
    attex Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

inanırmısınız bir tek ben varım heralde diye düşünürdüm 22 yaşında bir bayan olarak karnımda delik olmasının bi avantajı olduğunu düşünmeye başladım sayenizde şimdi doktorlar benimde genitalden takmamı söylüyor cesaret edemiyorum alışkanlık heralde gece kaçaklarından bende müzdaribim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Göbekteki delik -hele ki kadınlar için- inanaılmaz bir kolaylık (ama daha önce de yazdığım gibi, bu kolay bir ameliyat/tercih değil. Zorunlu kalmak lazım; çünkü geri dönüşü yok).

Gece kaçakları ile ilgili olarak tek çözüm var: gece uyanıp TAK yapmak!

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234