Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 65 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm tüm dostlara diyeceyim bende omurilik felciyim lakin bu bahsettiyiniz ilaçlara hep ezzane vitrinlerinden bakmaktayım acaba kullanmak mecburimi yani kullanmamada bi sakınca olurmu acaba çünkü ben hiççç mi hiçç ilaç kulanmıyorum bazan antibiyotik alıyorum cipro 500mg lik oda bazan

Üye
    BULL2005 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    16:34
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

merhaba.tabii kullanıp kullanmamak sana kalmış birşey.eğer mesanenin almış olduğu idrar kapasitesi iyi ise birde kaçak olmuyorsa tabikide kullanmamak en iyisi...

Üye
    NeLik Avatarı

Gerçek Adı
    Teslime TAPLACI
    Son Giriş
    30.09-2016
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tekrar ürodinami yapılacak mesane basıncı yüksek olmazsa tabiiki ilacı bırakırım..

Üye
    (((soner))) Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle herkese selamlar arkadaşlar ben soner 25 yaşımdayım meningomyoloselliyim ne büyük tuvaletimi nede küçük tuvaletimi hissedebiliyorum sürekli bez kullanıyorum size sormak istediğim soru şu;acaba bende üropan kullansam faydası olur mu?sizin engin bilginizden faydalanmak isterim...

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

soner geçmiş olsun istersen şu bizlere sorduğun soruyu doktoruna sor bence en doğru cevabı doktorun verir sana çünkü omurilik çok farklı birşey kişilere göre değişiklik gösterebiliyo mesela bak benim sevyemde olupta bir çok arkadaşımız mesane ilaçları bez vs vs kullanmakta ben allahıma şükürler olsun ne bez nede bir herhangi bir ilaç kulanıyorum birazda senin elinde ilaç kullanıp kullanmamak mesaneni iği bir şeklde terbiye et ilacada bezede ihtiyaç kalmasın tekrar geçmiş olsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Soner, bunun kararını doktor vermeli. Ama evet, eğer mesane kapasiten azsa, bu tür ilaçlardan kullanman mesane iç basıncını azaltacağı için mesanenin genişlemesini sağlayabilir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    (((soner))) Avatarı

Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    09:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir an için umutlanmıştım ama yinede bu ilaçtan alıp denemede yarar var diye düşünüyorum ben....

Üye
    angel81-03 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2013
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar üropan ın yerine birçok firma ilaç çıkardı spazmaxs ,miktonorm,detrisstol,vezicarry,en yenisi toviday. ama yan etkileti hepsininde hemen hemen aynı.

Üye
    isyankar06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    02.07-2012
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar bn siteye yeni katılıyorum benim mesane daralmam var 200cc mesanem spazmex30 kullanıyorum daha önceden 2 yıl kullanmıştım bir etkisini görmedim d.r kesmişti tekrar başladı şimdi 1x2 kullanıyorum bir ark dr. tanıdıgı var o spazmex in karaciyer yetmezligi ve ilerde sorunla karşılaşılır demişti mesane genişletilmesi için bana yardımcı olurmusunuz ark cvp bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Cihan, her ilaç herkeste aynı etkiyi yapmaz. Mictonorm vb. diğer ilaçları deneyebilirsin (Her ilaç ancak 1 ay kullanıldığında gerçek etkisini gösterir)
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    berfinn Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    25.12-2016
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende dertrusidol kullanıyorum.sağlık ocağında aile hekimimize gidip yazdırıyorum üropana göre çok daha iyi bir ilaç üropan midemi mahvetmişti kısa süre kullanıp bıraktım.1x1 olarak destrusidole devam ediyorum

Üye
    caglarim Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    12:40
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Doktorum bana üropanı önerdi. Ben daha önce detrusitol de kullandım lakin en iyi Üropan diyor hocam. Ben günde (24 saatte) 1 adet kullanıyorum. Lakin bu ilaç bana yarıyor mu, yaramıyor mu bilmiyorum. Ben bunu hissedemiyorum.

Üye
    yubabla Avatarı

Son Giriş
    10.12-2013
    Saat
    19:39
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de çok dertliyim bu ilaçla ilgili. felç için gittiğim dr verdi. "tak kullanmadan kurtulmak istiyorum." dedi "iç basıncın yüksek, onu düşüreceğiz. kendi kendine tuvalete gitmen çok riskli,şuan böbreklerini koruyalım." dedi. üroloji doktorum "bırak o ilacı kullanma mesane kasını inceltirsin" dedi. "böbreklerinde sıkıntı yok." dedi.çok kararsızım.

Üye
    gulcem Avatarı

Gerçek Adı
    GÜLCEM
    Son Giriş
    30.07-2014
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi akşamlar arkadaşlar;
    ben böbrek nakilliyim ancak idra tutamama problemim nedeniyle nefroloji doktorum bana DETRUSITOL 2 mg /günde 1 adet kullanıyorum. bu ilaçtan mı yoksa nakil ilaçlarımdan mı bilemiyorum ama aşırı uyku uyuyorum.sizde de bu türlü problemleri olanlar var mı?
    teşekkür ederim.
    hepinize sağlıklı günler dilerim

Üye
    gul38 Avatarı

Gerçek Adı
    gül
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Nörejenik mesane teşhisiyle rapor alırsanız fark ödemiyosunuz ve 1 reçeteye 3 kutu yazılıyor. Geçmiş olsun herkese.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

LinkBacks (?)

1. 18.01-2011, 07:31
  2. 18.12-2010, 12:22