Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tetraplejikc5 Avatarı

Gerçek Adı
    Aydoğan MANGA
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    egeligulumse;
    nerden baktığına bağlı aslında ne kötü ne iyi birşey sadece meshanenn artık küçülmeye basladıgının bir göstergesidir ve ilaç kullanmaya baslamasının zamanı gelmş demektir ya da kullandıgın ilacının artık yetersiz gelmeye başladığı demektir

yasinayva;
    bence hapını değiştir hiç içmezsen hiçte sıvı almıyacaksın demektir bütün yaz 500 cc sıvıyla mı yetiniceksin kesin değiştir ilacını

Üye
    zinnur Avatarı

Gerçek Adı
    abuzer
    Son Giriş
    15.06-2017
    Saat
    19:08
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selammin aleyküm arkadaşlar ben hiç ilac kulamiyorum idiral çok kaçiyor yerimde canlansam ve hafif ce öysürsem hemen kaçiyor ilac alsam faydası olurmu hiç doktora gitmedim yardımcı olusanız sevinirim slm ve dua ile kalın

Üye
    CAN_KUŞ Avatarı

Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    14:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zınnur ;
    oncelıkle hastaneye gıdıp bır ıdrar kulturu yaptırman lazım ıdrarda cok kacak varsa ılk
    sebebı enfeksıyondur enfeksıyon varsa sana ılac yazılacak ve goreceksınkı cok fark edecek
    ılac bıttıkten sonra hala devam edebılır enfeksıyonu sokmeyebılır tekrar oıdrar kulturu ve daha etkılı
    bır ılac verılır ve muhtemelen kesecektır ıkıncısınden sonra ıdrar kacagı varsa ıster urodınamı (test) yaptırıp
    kasılma olabılme ıhtımalıne baktırırsın ıkıncı sebebıde bu olur genelde eger kasılma varsa sureklı bır hap
    onerecektır doktor bendede kasılma var mesanede ılacla durduruyorum.bı keresınde ılac kullanmama ragmen
    kacaklar yıne olmaya basladım doktora gıttım ılac falan degıstırdı kac kere ama enfeksıyon varmıs megerse
    ama doktor sureklı ılac degıstırıyodu yanı anlayacagın kendı doktorun olmalısın kacagın oldugunda asırı derecede
    ılk yapman ıdrar kulturu yapıp enfeksıyon olup olmadıgını ogrenmek yoksa ve hala kacak oluyosa urodınamı yaptıracan
    sana gereken ılac verılecek ben kınzy kullanıyorum gunde bır tane tok karnafaydasını goruyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12