Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar,

İlaçlarımı yenilemek ve kalçamda şüphe uyandıran tuhaflık için en son FTR doktoruma uğradığımda, 11 yıldır günde 3 kez yarım adet aldığım Liorasel'i 2 katına çıkarmam söylendi.
    Kalçamdan çektirdiğim rontgeni de hiçbirşey yok gayet sağlam diyerek yorumladı doktorum ve sıkıntılarımın tamamen kasılmalardan kaynaklandığını ileri sürdü.

Son olarak Liorasel'in yanında günde akşamları 1 adet Sirdalud denememi istedi. Bende düzenli olarak her akşam 1 adet yutmaya başladım.

Liorasel'in faydaları gibi bilimum yan etkilerini de bir fiil yaşayan biri olarak Sirdalud hayatımda yeni perdeler aramaya başladı ikinci gün itibariyle.

Normalde herkesin uykusunu getiren bu ilaç, benim zaten kolay kolay gelmeyen uykumu tamamen kaçırdı ve insomniac bir moda soktu. İşin kötüsü uykumu kaçırdığı yetmiyor gibi bünye olarak iflas bayrağını çekip bayılarak sızdığımda, bu kez de 24 saat sanki ölü uykusuna yatırıyor.

Gündüz uykuya dalıyorum, gece güne merhaba diyorum ve bu kez konsantrasyon diye birşey de kalmadı şapşal bir ruh hali var üzerimde.
    Dün avuç içlerimde kolumda felan müthiş kaşınmalar oldu birden bire ve küçük küçük sivilceler oluşmaya başladı.

Sirdalud yine Liorasel'in sahibi Novartis'e aitmiş. Ben bugüne kadar hiç duymamıştım, doktor kullan dedi diye her akşam yutmaya başladık ama hayatımı cehenneme çevirdi, alerjik etkilerini de görünce korkup kestim.

Sirdalud kullananlar var mı aramızda? ve tabii benim gibi problem yaşayan oldu mu acep?

saygılar, sevgiler

Üye
    torakalsekiz Avatarı

Son Giriş
    18.05-2008
    Saat
    01:27
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben gunde 8 lıorasel ıcıyorum
    banada sırt agrılarım oldugu ıcın vermıstı ne zararını ne faydasını gordum

Üye
    abdullahsezis Avatarı

Son Giriş
    24.03-2011
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    VAN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba
    öncelikle geçmiş olsun
    abim c-4-5 omirilik yaralı üç yıldır.
    günde 4 adet lioresal ve 2 adet sirdalud kullanıyor
    abimde yüzünde sivilceler kızarıklar oluştu kafasında bile sivilceler çıkıyor. bildiğim kadarıyla sirdaludun karaciğer üzerinde büyük etkisi var karaciğere zarar veriyor geçmiş olsun tekrardan

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkürler arkadaşlar

ben de yaklaşık 11 yıldır liorasel'i düzenli olarak kullanıyorum, faydasını görmeye görüyorum ama enteresan
    bir ilaç bu; bünye alıştıkça daha fazlasına ihtiyaç duyuyor yine de liorasel'le ilgili şikayetim yok, memnunum.

Sirdalud'u ben korkup bıraktım anında, avuç içimde kabarcıklar çıkmaya başlayınca bariz olarak karaciğerimi
    zorladığımı hissettim. Arada üşütünce ya da mesanede enfeksiyon olduğu zamanlarda ağır antibiyotiklerle
    beraber liorasel ve üropan'a devam ederken bile böyle alerji felan yaşamadığım için ilacın etkisine yormuştum
    durumu ve haklı da çıktım.

saygılar, sevgiler

Üye
    In Tıme Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

liorasel kaldırılmış bilgilendirme bile olmadı banada Sirdalud verildi ama berbat bir ilaç maf etti beni kullanmıyorum bildiğiniz başka ilaçlar kullandınızmı bilgi verirseniz memnun olurum..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ahmet, Lioresal az sayıda da olsa piyasaya sürüldü yine. Acele edip bulabilirsin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

LinkBacks (?)

1. 06.01-2011, 19:21