Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    huseyin43 Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    fransa .melun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar omurilik t7 t8 cok zedeleme var
    turkiyeden bir hoca gordum medyum hakan yucel insanlari enerjiyile insanlari kaldiriyormus oyle diyor bana dedi bu kadar para ver seni kaldirabilirim dedi ben inanmadim sunku ayaklarimda his yoki bilen varmi bu hakan yucel google. ismini yazin cikar ist bulya kaliyormus istiyen varsa cumartesi aksamlari canli yayinda cikiyor kanal t gec saatlerde izliyebilirsiniz

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

o medyum gitsin ...... yıkasın başkada bişey demiyorum boyle sacmalıkları okumayın bile yav zamana yazıktır

Üye
    hebunebru Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kanal t de denk gelmiştim bu adamın programına Tulu cizgenle sunuyolardı..ya bunlara kanmayın sakın..tıppın care bulmakta zorlandıgı bi hastalıga onlar mı care olacak..es gecin bu umut tüccarlarını..

Üye
    bahira Avatarı

Gerçek Adı
    SELİM
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    18:27
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçen biri evime geldi bioenerji veriyorum dedi tanıdıklar bir umuttur getirmiş işte 10 ay önce ameliyat olduğum bölgeye ciddi ciddi yaklaşa yaklaşa bastırıp hissediyormusun dedi ben ameliyat yerine eliyle bastırmasından korktum ve tedaviyi(!) kabul etmediğimi söyledim sonra adamın telefonu çaldı ve konuşurken tamam tamam enerjiyi gönderdim dedi. abi daha birsürü dalavere sakın inanma yın sabredin dua edin

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o medyum bi önce bitarafını yıkasın çakal insanların duyguları ve hassas noktalarıyla oynuyorlar tutup kafasını gözünü patlatacaksın bide kendini tedavi etsinde görelim

Üye
    amasra_peace Avatarı

Son Giriş
    22.08-2012
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hey allahım yaaaa bu kadarda olmaz demekten yoruldum yaa.hiç mi allah korkusu yok bunlarda anlamıyorum.inanmayın böyle saçmalıklara

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

arkadaşlar ya yapmayın dua edin yeter ne hocası ne falcısı medyumu....
    parayı kaptırıp enayi durumuna düşmeyin....

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de spina bifidalıyım. Cincinin birisine beni söylemişler. Güya cinler beni iyileştirecekmiş. Sonra getirdiler cinciyi. Beni gördü ve bana söylediği çocukken olsaymış cinleri beni iyileştirebilirmiş ama şimdi bişey yapamazmış cinler

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yazık çok yazık nasıl para pul uğruna bu işleri yapabiliyorlar ya.. Birde Allah'ın adını kullanarak.. Çok işlerii var öbür tarafda çoook.. Zebanilerle kanka olacaklar

Çok saf ve temiz kalpli bir milletiz biz..

Yürüyemeyenleri yürütüyor, Uyuyamayanları uyutuyor.]Orduda yaklaşık 13 yıldır medyumluk yapan Medyum Hakan Yücel yürüyemeyenleri yürütüyor,uyuyamayanları ise uyutuyor. Edinilen bilgiye göre 13 Yıldır Medyumluk yapan ve Almanya’da bu mesleğe başladığı daha sonra insanlara yararının dokunduğu için daha bırakamadığını söylüyor.

Orduda yaklaşık 13 yıldır medyumluk yapan Medyum Hakan Yücel yürüyemeyenleri yürütüyor,uyuyamayanları ise uyutuyor.
    Edinilen bilgiye göre 13 Yıldır Medyumluk yapan ve Almanya’da bu mesleğe başladığı daha sonra insanlara yararının dokunduğu için daha bırakamadığını söyleyen Medyum Hakan Yücel,”Bana günde en az 15 hasta geliyor.Hepsinin derdine derman olmaya çalışıyorum.Ben bu işe başladığım zaman hiç kimse bana inanmazdı, ama ben iyileştirdiğim hastalar sayesinde bana inanmayanlarda inanmaya başladı” şeklinde konuştu. Kendisine Bet Cet, Sara, Felç,Migren, Uykusuzluk ve Ak Basmaları gibi hasta türlerinin geldiğini söyleyen Medyum Hakan Yücel,”Ben ne yalancıyım ya da halkı yaptığım işlerle kandırıyorum, Allah bana böyle bir güç vermiş ben de bu gücümü insanlara yararlı olmak için kullanıyorum".Bu zamana kadar yaklaşık 5 bin hastaya yardımcı oldum. . Yürüyemeyenleri yürüttüm, uyuyamayanları ise uyuttum. Hastalarımın düzelmesi ise en çok beni mutlu etmekte, Allah bana böyle bir irade verdi, bende bu iradeyi sonuna kadar kullanacağım” diye konuştu.

Öte yandan en son Hanife Ergin isimli bir kız çocuğunun yürüyemediği şikayetiyle kendisine başvuru yaptığını ve bu hastayı yürüttüğünü vurgulayan Medyum Hakan Yücel,”Bu hastamızın ailesinin gitmediği doktor, başvuru yapmadığı hastane kalmamıştı, en son çare olarak bana geldiler ve tıbbın yapamadığını ben yaptım.Artık küçük Hanife yürüyebiliyor. Benim en büyük mutluluğum da bu' dedi...
    Özellikle yazının girişi süper olmuş yani. "Medyum Hakan Yücel yürüyemeyenleri yürütüyor,uyuyamayanları ise "uyutuyor".

Afferim ona..

Not: Kendi web sitesinden alınmıştır bu yazı kendi kendinin reklamını yaptığı yerden yani..

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu konu yasakmı bilmiyorum öncelik böyle konu açtıgım yöneticilern özür dilerim hakan yüceli tvda izledim bilen tedavi görün veya iyileşen var mı bilgi almak istiyorum

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Denize düşen yılana sarılır hesabı arkadaşım böyle saçmalıklara inanmayın ....

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Öte yandan en son Hanife Ergin isimli bir kız çocuğunun yürüyemediği şikayetiyle kendisine başvuru yaptığını ve bu hastayı yürüttüğünü vurgulayan Medyum Hakan Yücel,”Bu hastamızın ailesinin gitmediği doktor, başvuru yapmadığı hastane kalmamıştı, en son çare olarak bana geldiler ve tıbbın yapamadığını ben yaptım.Artık küçük Hanife yürüyebiliyor. Benim en büyük mutluluğum da bu' dedi...
    Tıbbın yapamadığını o yapıyormuş, yürütürüm demiş yürütmüş.. Yersen.. Valla açıkcası bu tür insanlara parasını kaptıranlara ben hiç acımıyorum hatta oh olsun diyorum.. Artık uyansın insanlar akıllı olsun biraz.. Başvurulması gereken en son çare bile değil medyumlar.. İnanmayın, kanmayın saf olmayın! Denize düşen yılana sarılır demeyin yılana sarılmayın sokacak o yılan sizi, zehirleyecek umutlarınızı, cebinizi..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Evet evet, beni kaldırdı mesela... Sonra aramızda bi tatsızlık oldu, ters bi meditasyonla yine oturdum. Kısmet diyelim... Kıvırcık mıvırcık artık idare edicez
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi başınızdan geçeni anlatırmısın bizler için yol göstermiş olursun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tabii anlatırım!

Şimdi, ben 12 senedir omurilik felçliyim. Biri geldi ve bana "seni meditasyonla ayağa kaldırırım" dedi. Tamam dedim. Beş dakkada bişeyler yaptı, derken ben hoop, ayağa kalkıverdim! O heyecanla bi o yana koşuyorum bi bu yana. Ben öyle bikaç saat koşmuşum... Sonra işte olayın heyecanı yatışınca, adamın yanına gittim, "borcum ne kadar" dedim, adam, "yok, para istemez" dedi. Israr ısrar ısrar, ama adam tek bi kuruş almamakta direniyor! Bu durum benim gururuma dokundu. Yok dedim, ben bedavaya yürüdü dedirtmem kimseye, ya alırsın parayı ya da beni eski halime getir... Sonuçta adam parayı almadı, bunun üzerine tersten meditasyon yapıp beni yine felçli hale getirdi.

Sağolsun. İyi adam. Ama ben de gururu olan biriyim!

İşte böyle, o gün bu gündür tekerlekli sandalye kullanmaya devam ediyorum...

Not: Ama tabii, benim dışımda binlerce felçli insanı yürüttü. Onlar verilen hizmetten memnun. Kimsenin hakkını yemiş olmayayım diye bunu özellikle vurgulamak isterim.

YUKARIDA YAZDIKLARIMIN HEPSİ ŞAKADIR!
    MEDİTASYONLA OMURİLİK FELCİNİ İYİLEŞTİRDİĞİNİ İDDİA ETMEKLE OSURUKLA İYİLEŞTİRDİĞİNİ İDDİA ETMEK AYNI DERECEDE KOMİKTİR!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon