Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gökhan özkan Avatarı

Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    adana seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    öncelikle omurilik felçli insanlar nasıl ilişkiye girerbilir bende hiç his yok bu bir paylaşım sitesi bu tür konular yazmak dogrubu onuda bilmiyorum. penisi haraketlendirmenin bir tedavisi var mı
    bu konuda yardımlaşırsak çok sevinirim nasıl yardımcı olursunuz .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gökhan özkan Avatarı

Son Giriş
    05.11-2010
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    adana seyhan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben silah yaralanması geçirdim ve omurilik kurşun gelmesi sonucu felç oldum bizler nezaman yürüceğiz kök hücrenin durumu ile bilgisi olan varmı.
    ben sadece almanya köln deki xcel center biliyorum.ancak detaylı görüştüm hiç yürüttükleri biri için garanti vermiyorlar 7000 euro para gerekiyormuş . ben çok sıkıştırdım bana garantisini verin 70.000 euro vereyim dedim söyledikleri sadece %15 yani anlıcağımız garanti yok
    arkadaşlar kök hücre hakkında ülkemizde hiç bir çalışma yokmu konu hakkında bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim birde ben eşimle ilşkiye giremiyorum dogal larak ,kamışı kaldırmanın bir tedavisi var mı
    yazarsanız çok sevinirim
    saygılarımla

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Gökhan, kök hücre henüz hiç bir gelişme sağlamadı. Almanya'da adı geçen merkez de dahil dünyanın hiç bir yerinde omurilik hasarlarının iyileştirilmesi sağlanamadı. O sana %15 ihtimal dedikleri de boş laf... Yok öyle bir ihtimal. Şimdilik kök hücrenin insan üzerinde başarı sağlamış hiç bir denemesi yok.

Ereksiyona dair bilgiler de üstteki mesajımda var
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gökhan bülentin dedigi gibi boş laf bunlar

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar papaverin bu sorunlara çözüm burdan yazıyorum almak isteyen olursa tekrar burdan cvp yzacagı telefonunu buldum depocuymuş 4 kutu varmış ama 50 tl ye verıyo alaçagım ben sizleri bilemem eger almak isteyen arkadaslar olursa tlfn verebilirim kargo ile yolluyacakmış bunuda gördükya artık millete birsey diyemiyorum

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    su numarayı bana yollarmısın özel mesajla