Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben ofluyum.bu hanımla şimdi konuştum( kendisi manuel terapistmiş )doktorlar kesi yok dedilerse olur yürüyebilirsin dedi...inandımmı hayır ama aklımda kalmasın bunuda deneyimmi acaba diyorum...herşeyi denedik kök hücreninde ne zamn olucağı belli değil..bu hanımla daha önce görüşen varsa bilgilenmek isterim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Siz nasıl anlattınız, adı geçen kişi nasıl anladı ve nasıl yanıt verdi bilemem tabii. Kendi web sitesinde de bunu ima eden bir bilgiye rastlamadım.
    Ama omurilik felçli birini "yürütürüm" diyen yalan söyler. Teorik olarak "omurilik felçli birini uçururum" demekle "yürütürüm" demek arasında hiç bir fark yok! Allah selamet versin deyip geçmek gerek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    deruni Avatarı

Son Giriş
    25.08-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

biliyorum sitede böyle söylememiş...siz nasıl anlattınız derken teeessüf ederim bülent bey bu zaman kadar derdime çok çare aramış ve buna münasebetle çok kişiyle görüşmüş birisi olarak gayette güzel anlattım...sitesine baktığımı özellikle benim gibi omurilikfelçlilerinde yürüyen varmı diye sorduğumda evet cevabını aldım...bir kaç ilin ismini verdi...bakın bülent bey inanıyorummu hayır...ama aklımda keşşkeler olmasın...eğer birileri çıkıpta ben bu hanımla görüştüm kardeşim bize göre değil derse o zamn amenna diyicem sandelyemde oturmaya devam edicem.....başka çaremde yok zaten...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bu ihtiyatlılığı şundan diyorum, ne zaman böyle bi konu açılsa, "yürütürüm" dediği iddia edilen kişi çıkıp "ben öyle bişey demedim" deyiveriyor...
    Bu konuşmalarda en iyisi ses kaydı sanırım. Hatta mümkünse video kaydı.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu yöntemide deneme deruni...inanki hiç bir şey olmaz...

Üye
    loks Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    03:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

bu tedaviyi gören bilen, kendisiyle görüşen kimse yok mu acaba?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Görümeye gerek yok... Omurilik felci tedavisi mümkün olmayan bir durumdur. Kişinin yaralanma düzeyine bağlı olarak kendi başına 2 senede ne kadar iyileişrse, o kadar iyileşir. Dışarıdan yapılabilecek tek ama tek katkı klasik fizik tedavidir. Gerisi yalan...

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

deruni;
    kök hücre başladı...ibni sinayı ararsanız randevu alıp gidersiniz.
    ama zahiri ameliyat yapıyorlar, batıni değil...

bu arada alternatif tıpda rekora koşuyorsunuz maşallah...

Üye
    denizkerimoglu Avatarı

Son Giriş
    01.08-2012
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bilgi edinilmesi maksdıyla meryem yıldırım'ın terapi ücretini yazıyorum.
    ilk muayene: 350 tl
    mini paket (30 saat) = 15000 tl
    orta paket (60 saat) = 30000 tl
    diğer paketler 60000 tl ve 120000 tl'dir.
    gidecekler bu paraları bulmadan gitmesin. Ünlülerden ve politikacılardn bu paraları alabildiği için sizde bulmadan gitmeyin.

Üye
    dilnişin Avatarı

Gerçek Adı
    dilnişin
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    37

omurilik felcinde ilk bir ayda ne gelirse geri bunu kaza geçiren yada oflu olan çoğunun bilmesi gerek bu kolay bir şey değil sonuçta kemik kırlıyor ve sinirlere hasar veriyor bu tür şeylere inanmayın kendinizi harap etmeyin derim hem paranız boşa gidiyor hemde çektiğiniz yanınıza kalıyor bende ofluyum neden tedavi yerine kendinizi geliştirmiyor ve zamana bırakmıyorsunuz bizler bir umut peşinde koşarken bazı kişiler de nasıl para kazanırız diye şeytanlıklar düşünüyorlar bu tür düşüncedeki kişilere ödün vermeyin derim

Üye
    sibernetix Avatarı

Gerçek Adı
    martin videl
    Son Giriş
    14.03-2014
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle merhaba arkadaşlar, Allah hepinize şifa versin...

Meryem hanım hakkındaki öz eleştirilerinizi farkettim, bilhassa ağır bir itham farkettim... bahsi geçen şahısa ait web sayfasında gerek duyabileceğiniz bilgiler zaten paylaşılmaya başlandı ayrıca para tuzağı falanda değil.. Alternatif tıp konusunda uzun yıllardır aldığı eğitimlere dayanarak söze konu kesinliklerde konuşmaktadır. Bir takım test sonuçlarını beraberinde götürmenizi ayrıca talep ediyor. ( bel MR - ense MR ve birtakım kan tahlilleri ) ardından bunları inceledikten sonra size yardımcı olup olamayacağına ilişkin teşhisinde bulunuyor. Bunu belirtme gereği duydum. Şahıs hakkında da televizyon programları olsun, gazeteler olsun zaten bilgi verdi. önemli referansları mevcuttur. belki biraz pahalı veriyor olabilir terapilerini ancak bu kişinin tamamen kendi insiyatifindedir diye düşünüyorum. Herkesin derdine çare üreteceğinin zaten garantisini vermiyorum.

Üye
    Vural Kutlay Avatarı

Son Giriş
    26.05-2014
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    doğrusu marinin maharetli olduğunu söyleyebilirim. ben üç ay gittim yalnız her konuda iyi değil boyun bel fıtığında çok başarılı. eksi taraflarını söyleyeceğim mesela benim oğlumda enjeksiyon sonucu sinir zedelenmesi oluştu ve biz bi tavsiye üzerine meryem Yıldırım'ı bulduk gittik bizden hemen 10 seans peşin istedi yani sudan çıkmış balık olan hastaları iyileştirmeyeceği birşey bile olsa hemen seans veriyor
    ve çok sert bir mizacı olduğunu söyleyebilirim yani itiraz ve konuşma şansı vermiyor ama bende belkilerle yaşamaktansa 5000 lira verip 10 seans yaptırdım aklımda kalmasın diye ama şimdi olsa kesinlikle gitmem
    ve son olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim aşırı şekilde insanları azarlıyor şahsen çocuğum belki iyileşir diye katlandım
    ha bu arada yaptığı masaj tekniği aşırı sert ve sakatlanmaya gidecek hareketleri yapıyor tabi seans öncesi güzel bi sözleşme imzalatıyor mesela mantiken düşünün bacağın içindeki sinire masaj tekniği ile nasıl iyileştirebilir ki
    ama meryem hanım bize zaman kaybettirdi kendine para ama hasta psikolojisi işte belki belki bir umut işte

Allah herkese şifa versin, yalandan insanlara umut verenlere o paraları yemeyi nasip etmesin.