Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Zahra Avatarı

Gerçek Adı
    Zehra
    Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    Zaqatala, Azerbaijan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gecmis olsun. INsaAllah kotu bi sey olmaz. Zorlu egzersizler yapdimizda belimize korse baglamamiz iyi olur. BEn cok yurursem, agir egzersizlerde belime kore bagliyorum beli dartilmadan falan korusun.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Arkadaşlar bhas ettiğiniz yanmalar bende zaten vardı Doğal olur bu yanmalar genellikle hissi olur..ben ağrılardan gayet dogal agrılardan bahs edıyorum...ılk once mekanik romatizmadan falan supelendım fakat değilmiş,ayrıca geçirdiğim kazada baya hasar aldım(karaciğerler patladı,kaburgalar kırıldı,kalça patlaği vs.vs.)geçirdiğim butun amelıyatların ağrılarını his ediyorum artık,kalçamın uzerıne rahatca oturamıyom bile çok fena ağrıyo....
    Sizce veya değerli bilimcilerce her ne ise eğer Bır kulagımdan gırer öbür kulağımdan cıkar acıkca soyluym Hedefimde istisnalarla veya ihtimallere malesef yer yok başaracam allahın ıznı ve siz kader arkadaslarımın duası ıle...geçmiş olsun..

Üye
    sebseb Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"Sizce veya değerli bilimcilerce her ne ise eğer Bır kulagımdan gırer öbür kulağımdan cıkar acıkca soyluym"
    diyorsun...O zaman niye buraya konu açıp soruyorsunuz beşaltı? Ayıp olmuyor mu biraz?
    Azim herşeyin başıdır ama...Dikkatli olmalısın, eklemlerine , bağlarına zarar vermemelisin...Eklemlerini kontrol et sürekli, şişme ve sıcak olursa kötü.. Bir doktora görünmende fayda var diye düşünüyorum... Eğer böyle bir durum yoksa da , kendine fazla yüklenmişsindir, birkaç gün azalt derim egzersizlerini ben nacizane...

Üye
    hebunebru Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili cok muhterem arkadasim,sen bir soru sordun bizde nacizane fikir belirttik edindigimiz tecrübelerden yola cikarak..bende sana normal agrilardan bahsediyorum ve bende gecirdigim tüm operasyonlarin agrilarini hissediyorum ve ve bende oturamiyorum agridan.buna ne diyeceksin?ben bütün arkadaslarimin iyilesmesini istdgm gbi seninde iyilesmeni cani gönülden isterim..senin gectgn o evrelerden gectim ve büyük yikimlar yasadim.umarim sen yasamazsin ve ins.Allah'in izniyle yürürsün ne diyim?.umutla kal

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Güzel dilekleriniz için ve bilgilendirdiğiniz için teşekurederım sağolun...hayırlısı olsun.

Üye
    osalll Avatarı

Son Giriş
    07.03-2012
    Saat
    02:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hebunebru doktorun verdiği ilaçın adı neurontin miydi neden kullanmadın bende 10 dk önce doktorla konuşştum bu ilacı kullan dedi

Üye
    hebunebru Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Neurotin olabilir hatirlamiyorum epilepsi tedavisinde de kullanilan bi ilacti ayni zamanda.dr.bana agrilarin psikolojik oldugunu söylemisti.hapi kullanmamin nedenine gelince:beni cok sersemlestirdi,zaten dengesizdim tam dengesizlestim ve ilac sevmiyorum.6 ay süreyle kullanip tkr dr.gitmem gerekiyodu.gitmedim..ama sen ilaci kullan os sall arkadas sonradan daha farkli sorunlar cikabiliyo gecmis olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12