Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kawasaki Avatarı

Gerçek Adı
    ali kemal cengiz
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar çindeki kök hücre tedavisi hakkında ne düşünüyorsunuz ben yakından ilgileniyorum hatta gitmeyide düşünüyorum internetteki yazılara bakılırsa iyi sonuçlar alıyor gibiler siz ne düşünüyorsunuz bu konuda bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Üye
    yeday Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    Hatay/Antakya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çindeki tedavi Huang Hongyun isminde bir doktor tarafından yürütülüyor. Tedavi şuana kadar 1000den fazla hasta üzerinde denenmiş. Çoğunda olumlu sonuçlar alınmış ama ben bu tedaviyi uygulayarak ayağa kalkan bir hastaya rastlamadım. Bu yüzden bir yorumda bulunmak istemiyorum. İyi olduğu söyleniyor ama ne kadar iyi??? İyi kavramı kişiden kişiye değişir. Mesela benim için sadece ayağa kaldıran tedaviler iyi değerlendirilebilir, aksi takdirde bu tedavi benim için bir risk. Bu saatten sonra hayatımı riske sokamam. Ayağa kaldıran çok olumlu tedavileri gerçekçi bir şekilde değerlendirebilirim.