Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    wall Avatarı

Son Giriş
    25.12-2011
    Saat
    13:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slmlar

benim sorunumda PenChe arkadaşımızın hastalığına çok benziyor .
    mesane genişlemesi ve idrarın tam boşaltılmaması bundan dolayı da mesanede genişleme ve böbrege geri idrarın kaçış vardı .
    Bu yüzden 1 ay önce açık ameliyat oldum 1 hafta sonra tekrar kontrole gidip ameliyatın başarılı olup olmadığıyla ilgili sonuçları alacağım ve size yazarım .

biraz sıkıntılı bi süreç oldu özellik le sonds. ama böbrekleri kaybetmektense bir ay acı çıkmeye değer bence .

herkese allahtan şifa dilerim

Üye
    beşirbaşar Avatarı

Gerçek Adı
    m.beşir başar
    Son Giriş
    06.06-2013
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende de aynı şekilde üretral darlık tanısı var yani sintigrafi sonucunda sıvı 3 saatte ancak mesaneye iniyor bu durumda sayın oturan boğa askerlik döneminde tedavi yapılıyormu yoksa çünkü ben 3 ay sonra askere gidecem ilk muayenede böyle bir rahatsızlığım yoktu

Üye
    asanur Avatarı

Gerçek Adı
    Asanur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sorunum eskilere dayanıyor. henüz 3 yasındayken tanıstım bu hastalıkla. O zaman idrar kaçağı teşhisi koydular bana ona göre bi tedavi uyguladılar ve tedavinin başarılı oldugunu bitirdiklerini söylediler, daha dogursu söylemişler. Fakat tekrar karsı karsıyayım bu lanet olası hastalıkla

şu an yaşım 16. Son 3 aydır hastanelerdeden alıkoyamadım kendimi. PenChe ALLAH ŞİFA versin ,fakat hastalık tabiki bir dert değil ama hikmeti bilinmezse bir derttir. Ey tahammülsüz hasta! İnsan bu dünyaya keyif sürmek ve lezzet almak için gelmediğine, mütemadiyen gelenlerin gitmesi ve gençlerin ihtiyarlaşması ve mütemadiyen zeval ve firakta yuvarlanması şahittir. Hem insan, zîhayatın en mükemmeli, en yükseği ve cihazatça en zengini, belki zîhayatların sultanı hükmünde iken, geçmiş lezzetleri ve gelecek belâları düşünmek vasıtasıyla, hayvana nispeten en ednâ bir derecede, ancak kederli, meşakkatli bir hayat geçiriyor. Demek insan bu dünyaya yalnız güzel yaşamak için ve rahatla ve safâ ile ömür geçirmek için gelmemiştir. Belki azîm bir sermaye elinde bulunan insan, burada ticaret ile, ebedî, daimî bir hayatın saadetine çalışmak için gelmiştir. Onun eline verilen sermaye de ömürdür.Eğer hastalık olmazsa, sıhhat ve âfiyet gaflet verir, dünyayı hoş gösterir, âhireti unutturur. Kabri ve ölümü hatırına getirmek istemiyor. Sermaye-i ömrünü bâd-ı hava boş yere sarf ettiriyor. Hastalık ise, birden gözünü açtırır. Vücuduna ve cesedine der ki: "Lâyemut değilsin, başıboş değilsin, bir vazifen var. Gururu bırak, seni Yaratanı düşün, kabre gideceğini bil, öyle hazırlan."İşte hastalık bu nokta-i nazardan hiç aldatmaz bir nâsih ve ikaz edici bir mürşiddir. Ondan şekvâ değil, belki bu cihette ona teşekkür etmek, eğer fazla ağır gelse sabır istemek gerektir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12