Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sema2001 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2014
    Saat
    16:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadslar... bası yaralarına doku naklı yapılabılınıyormu?
    bılgısı olan arkadaslar cvp yazarsa sevinirim...

bu operasyonu nerelerde yaptırabılırız?

Not: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...pabiliriz.html

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Doku nakline ihtiyaç duyacak derecede ağır mı yaranın durumu? Ondan önce yara bakım ürünleri ile iyileştirmeyi denediniz mi?

Vaka sayısı çok olduğu için İstanbul Şirinevler'deki 70. yıl fizik redavi hastanesi'ndeki doktorlar bu konularda ne yapacaklarını iyi bilirler. Ama ille de orası ya da özel birileri gerekmiyor. İyi bir cilt uzmanı gerekli müdahaleyi yapabilir diye düşünüyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kübraa Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bası yaralarına doku koyabılıyorlar bende yapıldı bunu plastık cerahi yaptı bana ama oncelıkle ılaclarla kucuk operasyonlar denendıkten sonra iyi sonuc alınmadıgı ıcın son care olarak yapıldı

Üye
    sema2001 Avatarı

Son Giriş
    13.02-2014
    Saat
    16:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaralarımız pek iç açıcı değil ama kullandığımız ilaçlara cevap veriyor sadece dr ların dediğine göre 3tane yaradan bir operasyon geçirmesi gerekiyormuş bende kendinden değilde bir vericiden doku nakli yapılmasının daha iyi olacağını düşündüm. bu arada kullandıgımız hiç bir yara bakım ürünü yok novoksil pomad ve borik asit diye bir ilaç kullanıyoruz daha önceleride silversel diye bantlar varmış birde yoğunbakımda içerisinde gümüş olan bantlardan kullandık ancak iyi bir bakım ve kullandığımız pansumun ürünleri daha iyi sonuç verdi . fakat yaralarımız halen kötü. tedavimiz gecikiyor ben çözüm bulamıyorum.
    Lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence çözümü siz değil doktorlarınız bulmalı. Onlar ne diyorsa o şekilde hareket edin bence.
    Ve, ne yapın edin varolan basıyı ortadan kaldırın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...