Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    can_bey Avatarı

Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    12.06-2017
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    KÖK HÜCRE NAKLİNDE %70 BAŞARI

Shandong Bütünleşmiş Geleneksel ve Modern Tıbbi Araştırma Enstitüsü'ne bağlı Shandong Kızıl Haç Örgütü Uygulama Hastanesi Baş Profesörü Dr.Wang Taihua kalıcı omurilik hasarı nedeniyle felç olan hastaların yapılan kök hücre enjeksiyonuyla tekrar hareket kabiliyetlerini kazandıklarını açıkladı. Dr.Wang Taihua, ilk araştırmasını yaşları 2 ile 64 arasında 171 omurilik felçlisi ve kas erimesi olarak da bilinen sinirsel ALS hastası üzerinde yaptı. China Medical Journal dergisinde yayınlanan sonuçlara göre, gönüllü deneklere kök hücre enjeksiyonundan sonra, yüzde 70’i yeniden hareket kabiliyetini kazandı.

Geniş bilgi: www.kokhucrenakli.net/

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bunların hepsi para tuxağı... Oralara gidiphüsranla dönen ve gittiğine bin pişman olan kişilerbiliyorum... Ayrıca Güney Kore'de geçen sene patlak veren sahtekarlığı da hatırlayın arkadaşlar. Yok kök hücreyle şunu yaptı bunu yaptı... Dünyayı ayağa kaldırdılar. Sonra dünya çapında saygın bir tıp dergisi iddiaları bilimsel şekilde yerinde görmek için gittiler adamın yanına, sonuç: Adam sahtekarın önde gideniymiş Bizim sitede de vardı haberleri ya, üşendim şimdi aramaya...

Üye
    yeday Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    Hatay/Antakya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kök hücre nakli sonucunda önemli derecede gelişme kaydeden kişileri görmeden böyle şeylere inanmamak gerekir. Bu saatten sonra hayatımızı riske sokacak adımlardan kaçınmalıyız.

Üye
    berrinseckin Avatarı

Son Giriş
    15.01-2011
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesinlikle doğru ben 7 senedir omurilik felçlisiyim ve kesin sonuç alınıncaya kadar böyle şeylere güvenmiyorum riske girmek istemiyorum biraz daha bekleyebilirim en iyisi ve en doğrusu için.

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    NEDİR İNSANLARDAKİ BU ACELE ANLAMIYORUM ABİ BUNUN TEDAVİSİ ÇIKSA GAZETELER TELEVİZYONLAR BAGIRIR BİZDE ONA GÖRE DAVRANIRIZ BAZILARININ SÖZLERİNE İNANIPTA PARA TUZAGINA DÜŞMEYELİM