Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 75 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hazal_90 Avatarı

Son Giriş
    11.10-2013
    Saat
    14:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    pes kavus teşhisini ortopedi koydu.....eger gideceginz ortopedistin uzmanlık alanı ayak ve bilek cerrahisi konusunda olursa çok daha ii olur doktora gitmeden öncede bunu öğrenirseniz içiniz daha da rahat eder şimdiden geçmiş olsun .....

Üye
    med-cezir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gergin omurilik sendromu hastasıyım amaliyat olmam gerektiği söylendi doktorum tarafından ege ünv. doç dr taşkın yurtsevene randevu aldım.
    doktorum topukta his kaybı oldunu belirtti refleks yok.geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu ve idrarda bakteri oluşumunu sık yaşıyorum . boynum ve belime çimento dukulmuş gibi hissediyorum elektiriklenme şeklinde sinyal veren ağrılarım var hiç geçmiyor ve yolda yürüyemiyorum sol bacağım tamamen kasılıyor yorulunca

benim gibi rahatsızlığı olan arkadaş varsa lütfen görüş alışverişi için bana msj bırakın

herkese acil şifalar diliyorum.

Üye
    dattiridatdat Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    15:05
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba..ürodinami testie ve mr sonuçlarıma göre ::ameliyatımdan 15 ay sonra tekrar yapışma olmuş.sorunlarım bu yüzden geçmemiş.bu cok nadiren olabiliyormuş.doktorum durumu değerlendirecek ve ona göre karar vercek.Prof.tayfun dalbastı ya cok güveniyorum.o ne kara verirse dinleyeceğim ,yeter ki bu sıkıntılarım geçsin.belki bi daha ameliyat...ama ağrı ve direnç kaybı beni zorluyor .resmen zombi gibi hissediyom kendimi.

Üye
    sosyologbulent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent kapıkaya
    Son Giriş
    30.09-2010
    Saat
    14:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaslık ben gergin omurılık sendromu dermal sinüs traktı dolayı ameliyat oldm biraz ameliyat uzun süruyor ama ehil ellerde kolay bi ameliyat ameliyat sonrası biraz uğrastırıo ama ıyıleşiyorsunuz ben size vakıf gureba hastanesi beyin cerrahisi kliniğini önereyım ben orda oldum hiçte pişman olmadım geçmiş olsun.

Üye
    med-cezir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ege ünv. nöroşiruloji doç. dr. taşkın yurtseven teşhisimi kesinleştirdi. ayrık omurilik ve gergin omurilik sendromu .ameliyat şart dedi ve hastanede muayeneden 200 ytl verdik. ameliat için 3 milyar istedi .para vermessek öğrencileri ameliyat ediyormuş nakit sıkıntısı çekiyoruz ama 2lemde kaldım acaba doç. dr mi ameliyatımı yapmalı yoksa öğrencileri yapsa ne derece iyi olur bilmiyorum bilginiz varmı bu konuda

Üye
    dattiridatdat Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım hemen yan tarafındaki odada prof.tayfun beyle görüş lütfen. Ama mutlaka g ö r ü ş ...yarın bende gideceğim.sakın sakın görüşmeden bır adım atma..sakın.
    Prof.tayfun dalbastı.ne muhteşem bır ulu doktor göreceksin.

Üye
    med-cezir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

taşkın beyi balikesirde bu teşhisi koyan beyin cerrahı doktor önerdi ben daha önce bu hastalığı duymamışken kim uzman nedir nasıldır bilmedimden mecbur gittik oda para dedi kilitlendik kaldık. buradan telefonla randevu alarak gitmiştik taşkın beye nihalican kardeşim bi zahmet senle görüşelim prof.dr tayfun dalbastıya randevü alarakmı gitmeliyim .yoksa hastaneye gittiğimde direk onu talep ederekmi görüşülüyor hiç hastane işlerinden anlamam ama sanırım öğreneceğiz .

Üye
    fatma_6464 Avatarı

Gerçek Adı
    fatma
    Son Giriş
    18.05-2014
    Saat
    21:16
    Yaşadığı Yer
    uşak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sen normale dondun mu hangı hastane de oldun amelıyatı yardımcı olursan sevınırım

merhaba ırem naz nerde amelıyat oldun yardımcı olursan sevınırım...cunku bu amelıyattan ıyılesen cok az ınsan var galıba

slm arkadaslar bende gergın omurılık amelıyatı oldum ege unıversıtesınde oldum doktorum prof.yusuf ersahın dı ama benı asıstanı amelıyat ettı bende 4yıl oldum olalı bende de tekrar sorun cıktı belımde yapısma varmıs yıne amelıyat olmamı soyledıler ama olmadım tekrar aynı seylerı yasamaktan korkuyorum cesaret edemıyorum artık....tavsıyelerınızı beklıyorum..allahım hepınıze sabır versın inş hepımız en yakın zamanda ıyılesırız...

Üye
    ahmetyeliz Avatarı

Gerçek Adı
    yeliz
    Son Giriş
    07.05-2014
    Saat
    16:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar yeni katıldım mrb oğlum 8 yaşında önce skolyoz denildi daha sonra gergin omurilik teşhisi konuldu manisa celal bayar ünüverstesinde mehmet selçuki baktı ameliyat dedi ve yattık oğlumun astımı olduğu için atak geçirdi ameliyata giremedi ama şimdide korkuyorum nolur bişiler yazın ameliyat olsunayakta aksama gibi mu %90 civarında skolyozuda durucak dedi ama bilemiyoruz şaşırdım kaldım ama altına kaçırma yada nebilim asla ağrısı olmadı biz kendimiz farkettik skolyozuda lütfen cevap yazın

Üye
    dattiridatdat Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmetyeliz;

prof.nurcan özdamar tel 4646699..izmir.görüşmeniz gereken tek adres.4o yaşında gergin omırilik hastası olduğumu öğrendim ve cok geç kalmış bır tedavi ve ameliyat oldum.deformasyonlarımın telafisi mümkün değil.mutlaka gorüşün ve s a k ı n ihmal e t me y in.çok önemli bır konu.1o-20-30 lu yaşlarda katlanılamayacak bır durum yoktu...ama 40 tan sonrası bır felaket..hiç panik yapmayın.uzman ellerde basit bır ameliyat.ama omırilk bu.şakaya gelmez.işinin uzmanı hatta profosoru yapmalı amelıyatı.çok şanslı bır cocuk ki erken teşhis edebilen bır ailesi varmış.ben o kadar şanslı değildim...nurcan bey bu konuda kesin söz sahibidir.türkıyedeki en önemli beyin cerrahlarındandır.çok geçmiş olsun.şifalar dilerim.aman ihmale gelmez bır konu bu dikkatli olun.

Üye
    yahyasafak Avatarı

Gerçek Adı
    yahya
    Son Giriş
    21.06-2011
    Saat
    16:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben ameliyat oldum gayet rahatım ameliyatı ege üniversitesinde oldum ve doktorum sedat çağlı idi

Üye
    cihade Avatarı

Gerçek Adı
    Cihad Enes İskender
    Son Giriş
    19.07-2011
    Saat
    11:31
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Bende Gergin Omurilik Ve Skolyoz hastasıyım Benden Size Tavsiye Gergin omurilik Ameliyatını Oldum 13 Yaşındayım (ÇAPA Hastahanesi Nöroşirurji Bölümünde Uzm.Dr.Altay Sencer i Tavsiye Ederim Benide 1 Ay Önce Ameliyat Etti Çok Memnunum Hemşireleride Çok ilgili) Not:72 saat Ayaklarınıza Kramp Giirecek 72 saat içinde sancılar Herşey sonlanacak ve düzgünce Yürüye bilirsiniz ........ Saygılar

Üye
    mustafa_77 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    21.10-2013
    Saat
    23:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cihad geçmiş olsun bende gergin omurilikten başka lipom da var omuriliğin içinde yani yağ bezesi sende de lipom varmı?

Üye
    derler69 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2015
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    bayburt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba sizin şikayetiniz neydi ameliyat oldunuz mehmet beye annemde bel kayması kanal daralması var amelkiyat olması gerekiyor bu yüzden mehmet beyle irtibat halindeyiz doktor hakkındA referans vereblirmisiniz

doktor sedat çağlıya ameliyat olan arkadaş bi yardım lütfen

Üye
    filiz zeynep Avatarı

Gerçek Adı
    filiz
    Son Giriş
    19.12-2012
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm hazal bana acılen msj yazarmısın cnm banada gergın omurılık teshısı konuldu 24 yasındayım ve malesef korkuyorum nerde nasıl kıme amelıyat oldun

@gülen kız senınle görüşmem mumkun mu bana da gergın omurılık tehssı konuldu

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon