Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 32 mesajın 31-32 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atadan Avatarı

Son Giriş
    12.11-2011
    Saat
    19:30
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun arkadaşım bende 1998 yılında düşme sonucu omurilik felci oldum seviyem t 11-12 bacaklarımda kısmen his var ama gelişme olmadı annenizin durumu umut verici

başkent hastenesinin ayaşta rehabilitasyon merkezi var tavsiye ederim çok iyi bakılırsınız herkez çok ilgili ben 3 ay kaldım süreklide kontrole çagırdılar en son uzun bacakla kanedyenle yürüyordum
    fakat sırtımdaki platin 3 kez kırıldı ameliyatlar çok zor sizde annenizin cihazına çok dikkat edin kırılmasın merkezde size tuvalet terbiyesi gibi birçok şey ögretecekler onların tedavisiyle anneniz çok iyi yerlere gelme ihtimali fazla hisseden hastalarda gelişme çok fazla oluyor

sürekli egzesiz yapacaksınız, ama terapistler göstermeden bilinçsizce kulaktan dolma yapmayın

size acil şifalar diliyorum anneniz umudunu hiç yitirmesin allah yardımcınız olsun .

Üye
    egeligulumse Avatarı

Gerçek Adı
    ülkü
    Son Giriş
    06.03-2012
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın atadan çok teşekkür ederim. egzersizlere devam ediyoruz. fizyoterapistin gösterdiği şekilde yapmaya çalışıyoruz. zaten yapmayınca geriye gidiyor iyileşmesi.. platin kırılması yaşamadık. ani hareketlerden ve zorlamalardan kaçınıyoruz.
    size ve tüm hastalara d Allahtan acil şifalar diliyorum.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123