Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Libertarian Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    C seviyesinden felcim. göbek kasları calışmadıgı için bu konu üzerine bir zayıflama aleti arıyorum. bunlardan faydasını görmüş olan var mı?

Teşekkürler

Üye
    titan Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben denemedim ama almak istiyorum etkili olacağını tahmin ediyorum
    VİBRO SHAPE - TİTREŞİMLİ ZAYIFLAMA MASAJ KEMERİ
    TV satışı 149 ytl demekteydi ancak nette daha ucuza bulunabilir..

http://www.gittigidiyor.com/main/sea...&submitit.y=16

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Zayıflama ilaçlarının sağlığa zararlı olduğu ve başka hastalıklara sebep olduğu yazıldı bi ara..
    Bence zayıflamanın tek yolu diyet; ve hatta kişiye özel diyet. Başka yolu yok...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

slm lar zayıflamak tamamen sizin elinizde ara öğünler olmalı az ama sık yemek ve bol su yemek ayırt etmemek lazım bil hassa süt ürünlerini bol tüketmek lazım bide irade meselesi tabii ben kendimden örnek vereyim 6 yıldr böyleyim boyum 1,75 kilom 59 her çeşit şeyi yerim ama miktarınca ve akşamları erken yemek lazım insanlar tam tersini yapıolar sabahtan başlıolar yememeye vede 2 öğün yiyorlar tam ttersi olmalı aslında aslında ..

Üye
    Dante Avatarı

Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    08.06-2015
    Saat
    03:29
    Yaşadığı Yer
    araf
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vibro türü vibrasyon/titreşimle zayıflamaya yönelik ürünlerin bırakın felçli hastaları vücudun his kaybı olan bölümlerinde bile kullanılması tehlikeli ve yasak diye biliyorum ben.

Ancak uzman kontrolünde kullanılabilir. Yararı vardır/yoktur birşey diyemem ama pek mantığıma yatmıyor açıkçası.

Zayıflamak için bizzat kendi tecrübemdir;
    - Geceleri aç yatın
    - Pilav, makarna ve benzeri hamur işi ne varsa uzak durun; hele ki gece tüm gün birşey yemedim nasılsa diye bir tabak pilav yiyip uyumayın
    - Gece aç yatmışsanız sabah aç kalkmışsınız demektir; amuduyla götürün sabah, ne yiyorsanız sabah yiyin ama yine pilav makarnadan uzak durun

Kilo almak isteyenlerde kaç öğün yerse yesin geceleri makarna pilava abanıp uyusunlar, 1 aya kalmaz yuvarlak hatlara sahip olursunuz, garantili!

Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Bir senede 17 kg vermiş biri olarak bu işin tek yolunun boğazınızı tutmak olduğunu söylemek istiyorum.....
    Başka yolu yok.

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bende O.F. ve son zamanlarda çok fazla kilo aldım yürüyemediğim için kilo vermem çok zor özellikle göbek ve kollarım. Nasıl hareketler yapmalıyım bu kilolar oldukça benim hareketlerimi kısıtladı yardımcı olursanız sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

İyi bir diyetisyen... Bence en önemlisi bu. Ayrıca, çalışan tüm kasların çalıştırılması da çok önemli.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ilknur gün Avatarı

Gerçek Adı
    ilknur
    Son Giriş
    02.01-2010
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

niye alet arasınızki ya anlamam kızmayın ama mekik çekin kendi gücünüzle yapın yardımsız soğuk sudan uzak durun tuz şeker undan beyinde bitirin rejimsiz zayıflanmıyor zejim yapmadan ekzersiz yapmak kas yapıyor biraz dikkat ederek yediklerimize ekzersiz yaparak mükemmel şekilde veriliyor kilo alındığı gibi veriliyor 48 kilodan 65 çıkan benim şimdide 4 kilo verdim niye derseniz halimden menunum valla kilo aşırısı olmadığı sürece çok güzelleştiriyor ama beni zorda kalınca kucağına alıp zorlukdn kurtaran babişkom için zayıflıyorum ilaç alet malet bunlar bence gereksiz

Üye
    Zahra Avatarı

Gerçek Adı
    Zehra
    Son Giriş
    27.08-2014
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    Zaqatala, Azerbaijan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamaleykum. Zayiflamak icin ananas siresi iyi gelir. Bi de karpuz sokuna yarim cay kasigi zencefil ilave edib icmek de iyi geliyor. Dogal yollarla xayiflamak daha iyi gelir. Ekmeyi cok az yemek ama yemeyi cok da azaltmayin cunki insanin kuvveden dusmesine neden olur. tabi bize kuvve de lazim. Kelemi suda bir az kaynadib icmek de iyi gelir InsaAllah. Acil sifalar Allahdan

Üye
    bediscebedis Avatarı

Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de aynı derttenim, sürekli oturma sonucu oluşan bir göbek...
    Bahsettiğiniz titreşimli kemer'den ben bir süre kullandım göbek toparlamadı fakat daha farklı bir değişim gördüm.. Ben SpinaBifidayım belimdeki su kesesi alınmış 12 günlük iken ve sinirlerin orada kopuk olduğu söylenmiş fakat ben bu kemeri bir süre kullandıktan sonra bacaklarımda ara ara his gelip gitmeye başladı bacaklarımın varlığını bile hissedemiyordum his olmadığı için ama ara ara his geliyor sanki dizlerimden birisi aşağı çekiyor gibi hissetmeye başladım şimdi gözlerim kapalı biraz sert dokunduğunuzda hangi bacağıma nereye dokunduğunuzu anlıyabiliyorum bir Beyin Cerrahisi Prof.'ne sordum şaşırdı olabilir dedi demek ki orada kopyaman sinirler mutlaka var ki titreşim o sinirleri uyarmış demişti sinir testine çağırmıştı ama henüz yaptıramadım..

Üye
    bediscebedis Avatarı

Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki benim içinde diyet var mı ben zaten yemiyorum. Ben hava ve su ile yaşıyorum

Üye
    kılıçpir Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

25 yıllık hastayım...hiç 1 kilo dahi almadım
    bir kilo bile zayıflamadım..
    hiç özel bakım diyetim,de yok...konunun çözümü irade gücü,,beyinde biter..

Üye
    ilknur gün Avatarı

Gerçek Adı
    ilknur
    Son Giriş
    02.01-2010
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    herkez için farklı kimisi yer almaz kimsi az yer kilo alır bu metabolizmayla ilgili birşey