Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahimaskin Avatarı

Son Giriş
    24.10-2010
    Saat
    13:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,

2007 /7 ayında trafik kazası geçirdim bu kazadan t4 ve t5 ayrılma oldu doktorlar ameliyat ettiler ama kontrolerde normal rontgen filimi çekildi
    bana ameliyat başarılı denildi 2009/5 ayında ben kendi imkanlarımla mrg çektirdim sinirlerde sıkışma oldugunu öğrendim artı ameliyat sadece platinler le tuturulmuş uç uça gelmemiş şimdide doktorlar dan her hangi bir netice alamıyorum
    ne yapmam gerekir bana yazar mısınız
    bir daha ameliyat olma şansım var mı ? varise olan hislerimi kaybedebilir miyim?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Mucize vadetmeyen birkaç doktora MR çektirip gösterebilirsiniz. Ola ki yapılan ameliyatta bir aksaklık söz konusu olmuşsa, o aksaklık kolayca fark edilecektir ve mümkünse yeni bir ameliyat önerilecektir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    titan Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Platin konduğu için emar çektirmenin bi etkisi olur mu?

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

İyi bir beyin cerrahi uzmanı size yardımcı olacaktır.

Normal şartlarda platinli hastaların mr ı çekilmez.Bende de platin var ama rahatsızlığım sebebiyle mr çektirmek zorunda olduğum için birçok kez mr çektirdim.Bir rahatsızlık oluşmadı.

Üye
    osalll Avatarı

Son Giriş
    07.03-2012
    Saat
    02:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende iiki kez ameliyat oldum ikinci ameliyattın sakıncası yok ama iyi bi doktor bul bide nerde yaşıyosun onu yaz doktor öneren olur mutlaka