Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende ne kasılma var nede yanma,yanma başlarda olıyordu ama şuan olmuyor.

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende bu titreşimler kasılmalarr geçen seneden beri varr inş sizlerdede olurr da ileşirizz

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

1ay önce catıdan düştüm belimde 4 kırık 8 platin var ameliyatı yapan doktor yürümemin cok zor olduğunu söylüyor ama iki ayağımdada titreşiler var ve sol dizimi hafif çekebiliyorum sağ ayağım halen alcıda diz kapaklarıma kadar hissetmeye başladım içinizde benim durumumu yaşayıp şuan yüreyebilen varmı

Üye
    _JoKeR_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..........
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesi olduğu için dayanılmaz ağrı olması doğal sanırım tanıdık arkadaşlarım var onlarında kesi dayanılmaz bi ağrı olduğunu söylüyolardı, hatta sitem ediyolardı his yok hareket yok neden bukadar şiddetli ağrım oluyor diye

ilaç tedaviside çare olmuyor bu ağrı sancılara Allah yardımcınız olsun.

Üye
    barisvan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar hepinize geçmiş olsun benimde L1 KIRIĞI 2 yıl olluyur ben ayaklarımı rahat bi şekilde çekip kaldırıp indirtebiliyum ve şu an kanedyensiz yürüyurum ama dengeyi sağlayamıyurum tabi afo kulanarak yürüyurum benim ağrılarım dizden aşağısı yani hep tatlıbi kaşıntı şeklinde ağrılarım oluyu başka ağrılarım yok benimde durumda olan varmı acaba

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam ben konyadan mehmet hepinize geçmiş olsun diyorum acil sifalar dilerim .

17.04.2010 kader günümdü benim için evimizin 3 katlı ve kenar sacak betonu kopması sonucu çatıdan düştüm
    L1 KIRIGI belim kırıldı ve sol ayak topugum kırıldı omirilik zedelenmesi var ameliyat oldum 10 pilatin belimde sol ayagımda topugunda pilatin ve çivi takılı
    10 gün meram tıp fak. hastanesinde yattım 3 ay da fizik tedavi hastanesinde yattım ayagımdaki alçı 1 ay sonra çıkardılar şu anda evde yatıyorum
    5 çeşit ilaç kullanıyorum LİLİKA VE KAS GEVSETİCİ BİR KAÇ ÇEŞİ İLAç DAHA KULLANIYORUM bedenimda hissetmedigim yer yok sol ayagımda çok yanma oluyor sag ayagımda kırık yok ama omirilik zedenlenmesi sagda daha çok oldugu için his ve gücü az
    1 ay kadar daimi sonta kullandım 1 ayda tak sonta kullandım ama sunda ördek usulu işimi hallediyorum ayaklarımda uyuşma ve kasılma çok kademe kademe önce volkır sonra koltuk deynegine geçtim hergün 200 metre kadar yürüyorum ama sag ayagımın topuk ve bilek fazla çalışmıyor yürümekte baya zorluk çekiyorum
    agrılarım yürüdükten sonra ve fazla oturdugum zaman oluyor bu arada kalcada legen kemigimde kırık var en çok o agrı yapıyor 3 ayda kaynar dediler ama demekki kaynamamış bakalım bayram çıkışı konturolum var tekrar yatmak isityorum evde olunca egzersizi pek yapmıyorum fizik tedavi hastanesinde çok faydasını gördüm
    ayaklarımda da titreme çok kasılmadan dolayı 3 çeşit igne tadevisi uyguladılar enson botoks ignesi yapıldı o biraz azalttı dışardan aldım 800 tl para ödedim devlet ödemiyor diyeceklerim bu kadar hepiniz allah şifalar versin bir sey soracak olursanız cevaplarım

ALLAHA EMANET OLUN

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun,birçok omurilik hasarlı arkadaşa göre iyisiniz.inş daha da iyi olursunuz

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekür ederim allah cümlemize sabır ve saglıklı günler versin

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun arkadaşlar şuan ayak bileklerime kadar hissedebiliyorum diz kapaklarıma kadar tam his diz kapaklarımdan ayak bileklerimin arasında sadece ısıyı algılıyorum iğne batmasını hissetmiyorum ama dokundukları yeri anlyorum her iki bacağımıda cok rahat cekiyorum ama yiterken biraz zorlanıyorum sağ ayağımı tamamen sol ayamı 20cm kadar kaldırabiliyorum sağ diz kapağımı çok rahat kilitliyebiliyorum bana yürüyemezsin diyen geri zekalı cerrah şimdi yürürsün diyor gelde güven....? iki gündür ayak parmaklarımda istem dışı hareketler oluyor nedenini ve iyimi kötümü olduğunu bilen varmı lütfen cevap verin bayramdan önce hastaneden kovuldum ve halen yeni adam akıllı bir yer bulamadım kovulma sebebime gelince hastanede romatizma tedavis olan birine aşık oldum doktorlar ilişkimize cok kızdı ve ben şutlandım ya felçli olmak aşka engelmi önemli olan psikoloji mutlu olman tedavi için şart diyorlar aşık olunca hastaneden kovuyorlar bu nası mantık anlamadım türkiyede gata dışında bildiğiniz adam akıllı vizik tedavi merkezi varmı...

ha unutmadan ayaklarımdaki kasılmalardan sonra ayaklarım normal vucut ısısna ulaştı daha önce buz gibi ve çok ağırlardı şimdi normal ağırlığında hissediyorum bu iyimi

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

var evet geçmiş olsun konyada meram tıpve selçuklu tıp fakültesi FTR BÖLÜMÜ VAR orada tedavi görebilirsin

Üye
    tufan41 Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    22:48
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam benimde l1 kırığımvar ve benimde 2yıl oldu .benim sadece sol ayağımda şiddetli ağrım var sağda sadece kasılma oluyorve sol ayağım güçsüz.her iki ayağımdada üşüme var.yürürken sol ayağım sanki boşa çıkıyor

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam ilk evela tekrar allah yardımcımız olsun hepinize tekrar gecmiş olsun diyorum
    valla ne yalan söleyim 7-8 ay önceki gücümü kaybettim 7 ay önce kanedle bunda iyi yürüyordum kasılma ve gerilmelerim çok oluyordu şişmeler oluyordu yürüyünce 1 kaç saat sonra kendimi yi hissediyordum ayaklarımda yumuşuyordu ama şimdi tam tersi ayak bileklerimin reflekslerini kayıp ettim diyebilirim itmeler ve cekmeler bunda once iyiydi şimdi uyuşmalar ve yanmalarım agrılarım aşırı derce arttı ama ayakata deyneksiz durma yetenegim iyi hatta motor bile sürüyorum allaha şükür ocak ayında aşiltendo yani kas uzatma ameliyatından sonra oldu bunlar hep pişmanım iki ameliyatı oldugumua doktora konturole gidiyorum sen gibi hastalarımız 12 ay dan sonra pek bir degişiklik beklemiyoruz dedi ama zamanla agrıların ve yanmaların azalabilir gecebilirde dedi dedimya her zaman işimiz yüce rabbimize kaldı saygılar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12