Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    barış19 Avatarı

Son Giriş
    30.01-2011
    Saat
    16:41
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar vakum diye bir alet var büyümesini saglıyomuş ignesiz ilaçsız dr gittim dedim evet olabilir sizler için dedi ama denemek lazım dedi nette dr leon anlatıyor izledim tl ettim evet olur dedi bu konuda bilgisi olan arkadaşlar kulanan varsa yazarsa güzel olur

Sertleşme için vakum tedavisi nasıl uygulanır? - UZMAN TV

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Kastettiğin "büyüme" ereksiyon ise, evet, olmaması için bir neden yok. Zira fiziksel bir şey bu.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    betul_isa8886 Avatarı

Son Giriş
    29.10-2009
    Saat
    22:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar merhaba benim erkek arkadasımın 3 yıl önce bir trafik kazası sonucu omurilik zedelenmesi oldu ve seviyesi t4 fakat suan sadece balkon demiri gibi yerlere tutunarak yürüyebiliyor ve ameliyat olacak bu 10 gün içerisinde sizce eski saglıgına dönüşüp yürüyebilir mi beni yanlış anlar die ona bişey soramıyorum doktorunun ona ne dediği hakkında bilgidde alamıyorum

Üye
    cekirdek Avatarı

Son Giriş
    12.06-2015
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vakum cihazının of'de ereksiyon için kullanıldığını yıllar önce bir rehabilitasyon kitabı gibi bir şeyde görmüştüm; o aletin resmini koymuşlardı. Sonra bir bakınmıştım internette, aşağıda yazdığım iki şey ondan aklımda kalanlar... Başka pek bir şey hatırlamıyorum ne yazık ki.

Yani, kullanılıyordur. Ama şuna dikkat etmek lazım: 1. hani vidyoda doktorun bahsettiği lastik var ya, kanın geri gitmesini önleyen şey, peniste his yoksa, onun aşırı derecede sıkmadığını bir şekilde kontrol etmen lazım. Gerçi onlar farklı farklı ebatlarda oluyor, uygun olanını seçmek yeter herhalde.

2. Bu vakum aletlerinin "iyisinden" bulmak lazım. His yoksa, özellikle vakum ne kadar basınç uyguluyor, onu gösteren aletlerden kullanmalı ki fazla basınç olmasın.

(özellikle zedelenme seviyesi t6 ve üstüyse bu tür şeylere çok çok dikkat etmek lazım diye biliyorum)

Bir ürologla bunları da sorarak konuşursan, kullanmanda bir sorun olmaması lazım

Üye
    şanssız 35li Avatarı

Gerçek Adı
    sezer bezgin
    Son Giriş
    30.04-2012
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende omurilik felçlisiyim seviyem
    L1 benim dizlerime kadar his hareket var dizden aşağısı hareketsiz bizim gibi oflu arkadaşlara neden cinsellik ön planda diye sorman çok yanlış ...gördüğün üzere bizde insanız bizimde normal insanlar gibi yaşamaya hakkımız var bizimde cinselliği yaşamaya hakkımız var bizimde hayatta herşeyden zevk almaya hakkımız var...sen sağlam olduğun için öyle düşünüyon bizim başımıza gelen herkesinde başına gelebilir bizim durumumuzda sen olsaydın ne yapardın acaba... Hayatındanmı geçerdin yoksa hayattan zevk almayamı bakardın...bende bi zamanlar senin gibi sağlamdım herşeyimi kendim yapar kimseden medet ummazdım ama 15 metrelik yüksekten düştüm ve bu hale geldim omurilik felçlisi oldum...yinede binlerce defa allahıma şükürler olsunki yaşıyorum aklım başımda kollarım tutuyor ve dizlerime kadar hareket ediyom ve hissediyorum bazı işlerimi kendim yapıyorum dilerim inşallah ayaklarımda tutar kimseye muhtaç olmam...allahım herkesin şifasını versin kimseyi kimseye bırakmasın...kimseyide sizin gibi insanların ağzına sakız yapmasın... Amin... (biraz ağır oldu kusura bakma)

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Bu konuda ilk denemenin doktor kontrolünde olmasında büyük fayda var sanırım. Hem halka için ölçü seöiminde hem de ürünün diğer özelliklerinin kullanılması anlamında riskleri ortadan kaldırmanın en garantili yolu bu

ACTIVE Erection System NT (Ereksiyon Sertleşme Sorunu İçin)
    6583 buyuk 1 - Omurilik felcinde yaşanan ereksiyon sorunu için Vakum isimli cihaz..?
    Erektil Disfonksiyona karşı vakumlu ereksiyon yardımcı gereçtir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    huseyin43 Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    01.09-2010
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    fransa .melun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar bu penis icin uyguliyan varmi gercekten nasil oliyor disardanmi elektirik veriyorsun yeterince tatmid edicimi bu yeni sistem i bilgisi olan varmi sagilar . sistemin adi budur. active erectionsyst

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    7

evli olan arkadaşlar için önerilebilecek bir çözüm bence. ereksiyondan sonra yaklaşık yarım saat öneriyorlar. fazla süre ereksiyonda kalmayı uygun bulmuyorlar. bir de penis hacı yatmaz gibi oluyor, başlangıçta elle yol göstermek gerekiyor..))) aletlere gelince çok çeşitleri var. elle vakum pompalıdan, basınç algılayıcı elektrik motor vakumlu olanlar vs vs. aslında basit ama yararlı bir alet. denemenizi öneririm. yarım saat kuralına uyarsanız, riskli olduğunu düşünmüyorum. merak edene söylüyorum; ben bunu kullanmıyorum..))

Üye
    mozm Avatarı

Son Giriş
    04.12-2011
    Saat
    19:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

omur ilik sorunu nedeni ile ereksiyon sorunu yaşıyorum ilaçlar etki etmediği için vakumcihazı kullanmak istiyorum.
    bu cihazı kullanana arkadaşlaqr varsa işe yarayıp yaramadığını öğrenmek istiyorum teşekkürler

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar belki takip edenler olabilir bu cihazların elektirkli olanlarından aldım bende yeni alıyorum yarın elime geçer bu alet konusunda sormak istedikleriniz olursa buraya yazarsanız bende sorularınıza göre cevap veririm malum bu cinsellik konusu bütün o.f kardeşlerimizin sormak isteyipte soramadığı bi konu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Nereden ve kaça aldın Mustafa? Basınç ölçer özelliği var mı?

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Google la yazdım bu cihazı milmet diye bi firma çıktı izmirde kendileri doktorlardan olusan bi ekipleri var yurt dısından getiriyorlar malzemeleri ama ellerinde var 660 + kdv = 779 tl ye aldım 1 günde kargoyla gönderdiler.Elime bugün geçicek cihaz basınç ölçen bi özelliği yok sitelerine girince bu cihaza tıklayın sağ tarafta tanıtım videosu var ordan izleyebiliyoruz.

Üye
    nihat8102 Avatarı

Gerçek Adı
    nani
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

site milnet değil milmet olacak

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cihazı kullandım arkadaslar cihaz resimde göründüğü gibi küçük değil ortadaki plastik faunus 500 cc lik bir pet şişe gibi büyüklükte cihazı uygun hale getirdikten sonra kullanıyosunuz çekim gücü çok güçlü yani 10-15 sn yede bile hallediyor ilk başlarda yanlız kullnılmasında fayda var hatta kesinlikle yanlızken bi denenmeli iyice ögrenmeli sonuç olarak bilmiyorum işinize yararmı yaramazmı herkezin isteği ve beklediği şeyler farklı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: cekirdek Mesajı Gör
    Ama şuna dikkat etmek lazım: 1. hani vidyoda doktorun bahsettiği lastik var ya, kanın geri gitmesini önleyen şey, peniste his yoksa, onun aşırı derecede sıkmadığını bir şekilde kontrol etmen lazım. Gerçi onlar farklı farklı ebatlarda oluyor, uygun olanını seçmek yeter herhalde.
    Bu uyarıya da çok dikkat etmek gerek.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon