Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 97 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    OF'LU olmak sadece yurumeyı degıl anladım kı..kafayıda kaybedıyor ))

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    35

demekki sen kaybettinki böyle düşünüyorsun..çok şükür beni kafa hala yerinde 8 senedir bir of li olarak hayatımı idame ettirebiliyorum sana kızmıyorum çünkü başta bende senin gibiydim kabul etmiyordum ama gerçekler bir bir çıktı karşıma neyse kimseyle tartışmak değil niyetim ama bir lafı söylemeden önce 2 kere düşün derim

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

yarasi olan gocunur...gordugumemı soylenlere mı ınanmalıyım..tepki bazen ıyı bazende kotudur.Kendı kafamla ılgılı bakarsanız emınım kafam cok kısıden cok daha ıyıdır....

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    35

birincisi yaram olsa ve gocunsaydım bana akılsız diyorsun der savunma yada saldırıya geçerdim ben sadece başlığa bakar yorumum yaparım diğer söylenenleride sadece okurum fikir alırım ama konu o kadar başka başka yerlere çekilmişki beni aşar tartışmaya yada savunma yapmayada kalkmam çünkü gerksiz...neyse buyurun devam edin siz ben sadece kendi fikrimi yazdım konuyla ilgili..ha iyileşen ben varım diyorsa buyursun gelsin ben herkesten çok sevinirim buna o kişi adına çünkü bu durumunu ne kadar zor olduğunu yaşayan biri olarak iyi biliyorum...

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

tamam sızınde bu konu ıle ılgılı dusuncenız bu olsa gerek saygım sonsuz...evet varsa yada yoksa kendısınedır ıster kabul etsın ıster etmesın..)

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    35

elbetteki geri dönüşler oluyor kişiden kişiyede değişiyor bu..alınan zedeye ve kişinin vücut yapısına da bağlı bir durum..bence yanlış anlaşılmaları falan bir kenara atalım...herkes için en iyisi olsun ne diyeyim...besaltı20 senin gelişmelerinide okudum dilerim dahada iyi olur seni tanımasamda sevinirim...ben sadece konu çok başka başka yerlere gitmiş özüne dönülsün istedim..

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Haklısın bılıyorum ama burda bır turlu kafam almıyor sız oturanboga belkı bılmedıgım daha bır cok kısı oflu olupta ıylesen hıc kımsenın olmadını ıdaa edıyorsunuz hemde dunyada...burda urfada soruyorum ve turkıyenın daha bır cok yerınde olsun var dıyor...
    evet haklısınız belkı dedıgınız gıbı bazı donusler ve kısının yapısı sayesınde ozune degılde ona yakın bır donus var..
    ama er yada gec bır yerde noktalanacak...
    ben o zaman sımdı yapım asamasındayım ama bır yerde duracak...valla oyle boyle bılmıyorum ama benım durumum belkı ınanmıycaksınız ama tamamen mucıze denılecek gelısmeler degısler soz konusu.kendıme ınanıyorum basaracam dıyorum soyluycegım bu kadar...saygısızlık ettıysem ozurdılerım...

Üye
    denizkızı Avatarı

Gerçek Adı
    Şilan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    44
    Verilen Beğeniler
    35

mucize denecek değişimlerle bende karşılaştım emin olun ama yüzde yüz iyileşme olanı görmedim..mutlaka bir noktada duruyor bir şeyle...ama bizler için % 50 iyileşme bile o kadar büyük şeyler ifade ediyorki...omurilik zedelenmesi yaşayan kimse eski haline dönemez haa bu demek değilki yürüyemez hep sandalyede kalır...ama tamamen bağımsız yürüyeni görmedim..mutlak bir baston koltuk değneği desteği alıyorlardı yürüyenler...ama diyorum ya % 50 bile bizim için çok şey demek aama asla % 100 iyileşme olmuyor kastettiğim bu...

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Futbol oynacak degılız bence koltuk degnek olması yanı t-sandalyeden kurtulmaz bıle yada %50 ıylesme olmak cok guzel bır gelısme...Ben kendı adıma Futbol oynamak degıl t-sandalyeden kurtulmak ıcın sımdı tam gaz calısıyorum sadece kendımı dusunuyorum ve hareketlerı...ınş. bu emegın bu yorgunlugun karsılıgını alıcam alıyorumda...

Üye
    fikri Avatarı

Gerçek Adı
    fikri
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    ordu/perşembe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya beşaltı bu paralel barı almadan walkerla yapsak olmazmı. Bide senin kesi tam olarak ne yarı kesimi tam kesi yoksa sadece zedelenmemiydi

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Abi volker'la korkuyorum,ama duruyorum fakat adım atmak ıcın korkuyorum.ben hemen hemen FTR(fizik tedavi reh..)hıc yatmadım sayılır zaten uc gun once dustum kızdım kendıme.FTR yatmadan asla denemem tehlıkelı,dusulerden kacınıcam dıye...(DURUMUM T5 TAM KESİ DEĞİL AMA TAM KESIDENDE BETERMIŞ DIYORLARDI AMCAM ANKARA UNI. PROF. OYLE SOYLEDI UMURSAMADIMHIC BI ŞEY DEĞİŞMİYCEKTI)istanbulla tasınıyordum hatta gecen yokkum dedım..Bır hafta yıne kaldık..
    Siziin durumunuz ne,seviye ve son durum.

Üye
    hep10un100unden Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE/Akçakoca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben iyileştim arkadaşlar....
    Tabiki eskisi gibi olamasamda 2007 haziran ayında 3kattan atlama sonucu l3 ten omurgamı kırdım ama oyle bir kırıktı ki doktorlar umit vermedi basit bi röntgenimi gören doktor kaşlarını çattı ama pes etmedm 1yılımı sandalyeye verdm elime koltuk değneklerini aldığımda ise gerisi geldi sürekli hareket ettm 50 metre 100 metre inann şimdi kilometreler...hatta sağ ayağımda ortez protez(afo)m var bisiklete biniyorum özellikle bissikletm kendimi geliştirmeme çok yardımcı oldu hayal saçma fasa fiso kelime değil bunlar iyileştim sakın sakın her şey once sizde bitiyo .. şimdide inşallah ortezimi atcam yapamassın diyen varsa çıksın karşıma....

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

HELAL BEEEE KARDES helal valla aynen dedıgın gıbı her sey kısının kendısınde bıter benım ıcınde bılımsel olarak umutsuz vakkaydım yuruyemez felen dıyorlardı ama paralel barda nerdeyse kosuyorumve daha ıyı oalcam daha ıyı...ınsallah allah herkese senın gıbı sıfa verır o kadar kotu durumlar varkı dımı...
    valla senın durumunu okudum ıylestıgını okudum ya buda bana daha umut oldu ınsallah daha erken kalkacam...cok mutlu oldum...allah bu gıbı her basarıyı hatının her durumunda nasıp etsın..

Üye
    hep10un100unden Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE/Akçakoca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Süpersin besaltı20
    inan o sandalye ve parelell barlaırnla vedalaşmaya bşla sen şimdiden. Parelell bardan sonrası inn çok çabuk ilerliyo tabikii senn bırakmaman emeğin karşılında ben çok sık takılırım buralara her türlü sorununu özel olarak da yazabilrsin...

Üye
    arex11 Avatarı

Son Giriş
    14.11-2009
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ/çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle herkese selamlar yaklaşık bir senedir bu güzel aydınlatıcı çok yararlı siteyi takip ediyordum ilk mesaj bu güne kısmetmiş ayrıca bu sitenin yapımında emeği geçen herkese teşekkürler.
    besaltı20 kardeşim 10/08/2008 tarihinde araç içi trafik kazası sonucu C5-C6 ve T12-L1 omurilik hasarlı olan kız arkadaşım çok büyük aşamalar kaydetti eskisi gibi olmasada hemen hemen hareket etmeyen yeri yok kendi kendine oturuyor kalkıyor ağır ve yavaş bağımsız yürüyor tüm egzersizlerini kendi yapabiliyor sadece güçsüzlük ve idrar problemi var ve hareketler yavaş ama bence psikolojik korkularından dolayı

Tüm deneyimlerimizi şu başlıktan takip edebilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...vi-sureci.html

umudunuz bitmesin ALLAH kimseyi umutsuz bırakmasın tekrar herkese geçmiş olsun...

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon