Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    devogulo Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    ADANA / KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BOTOX ENJEKSİYONUNU NEREYE YAPARSAK YAPALIM GEÇİCİ BİR RAHATLAHA ODA HERKESE OLMUYOR ( Kİ BANA OLMADI HİÇBİR FAYDASINI GÖRMEDİM)... ARDINDAN TEKRAR AYNI EZİYETLER VE MASRAFLAR DEVAM EDECEK ... O YÜZDEN BEN ARTIK DOKTORUM DEMESİNE RAĞAMEN BOTOX İŞLEMİNİ YAPMIYORUM..... BANA KALIRSADA BU İŞTE ÇOK GÜZELDE PARASAL RANT DÖNÜYOR... BEN KOCAELİ ÜNİVERSİTESİNDE YATARKKEN ORADAKİ HASTALARLA GÖRÜŞTÜĞÜMDE GELENE GEÇENE BOTOX İŞLEMİ YAPIYORLARDI....NE BİLEYİM İŞTE MESANE RAHATLATMAYA BOTOX KASLARIN GEVŞEMESİNE BOTOX , NEYSE BU BOTOXUN HİKMETİ.....BANA SORARSANIZ GEÇİCİ BİR RAHATLAMA SAĞLADIĞINDAN YAPILAN EZİYETLERE VE MASRAFALARA DEĞERMİ DİYE DÜŞÜNMEK GEREKİR DİYORUM....
    HERKESE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.........

Üye
    sanalcos Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    09.10-2012
    Saat
    17:58
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yani ,dostum... sidik kaciyorr..oyele degilmi...? bende iki amaliyat halla ..ankara yeni baglanan kizilirmak hatti bile ,bana misin demez.....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12