Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar annem t5-6-7 seviyesinde göğüs kısmından aşağısını hissetmiyor. 3 yıl önce ağaçtan düştü, sırtında platin var. hergün egzersizlerini yapıyor uzunbacakla yürüme egzersizi yapıyor ama cok acısı var bacaklarında, yanma çok var. aynı durumda olanlar varsa lütfen cevap bekliyorum

Üye
    BELÇİM Avatarı

Gerçek Adı
    Handan
    Son Giriş
    16.05-2015
    Saat
    05:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,öncelikle geçmiş olsun.
    bende t12 seviyesinden trafik kazası sonucu aynı durumdayım annenizle.ben kazayı geçireli 8 sene bitti ama bacaklarımdaki sancı yanma hiç bitmedi.yalnız bu durum kişiden kişiye göre değişiklik gösterebiliyor.

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende 11yıldır aynı derdi çekiyorum ayaklarımı hissetmediğim halde içerden çok acılı yanma sızlama oluyor bu durumu doktorlara sordum olabilir dediler yapacağınız yürüme cihazı ile ayakta durduktan sonra oturduğu zaman ayaklarına çok hafıf masaj uygulayın ayrıca sırtında ve ya karın bölgesindeki his kaybı olmayan bölgeleri ovalamak büyük rahatık sağlıyor geçmiş olsun

slm annemi beyin cerrahına götürdük tomografi çekildi vidalar biraz kanala girmiş acılaraının nedeni olabilirmiş tekrar muayne için gidicez gerekirse tekrar ameliyat olabilirmiş annem gibi olanlar varsa tecrübelerini yazabilirmi teşekkürler

Üye
    ilknur gün Avatarı

Gerçek Adı
    ilknur
    Son Giriş
    02.01-2010
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 1999 yılında trafik kazası sonucu t12 omurilik felçlisiyim hissetmediğimiz için ağrılar sancılar yanmalar kasılmalar titremeler beni çok mutlu ediyor çünkü hisssetmek beni çok mutlu ediyor