TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uzungöl Avatarı

Gerçek Adı
    suna uysal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi geceler herkese.. 2012 yılı atk sonucu l1 omurga kemiğim kırıldı. Kaza sonrasında düşük ayak sorunumda herhangi bir gelişme olmadi ve afo kullanıyorum. Tendon transferi ameliyatı hakkında sayfada birçok yazı okudum ve başta bayağı heyecanladim haklı olarak...burda ameliyat olan bir arkadaşın yazdığı doktoru arayıp eşim danismis onlarda bizi kapsamadigini sadece dondurma ameliyatı yapilabilecegini onu da afo kullanabildigim icin kesinlikle onermediklerini söylemişler. Arka yada ön grupta çalışan kas olmasi gerekiyormus diz altında.. ne yazikki bende de çalışan kas yok bu konuyla ilgili daha detaylı bilgisi olan var mı deneyen başarılı olan yada dondurma dışında başka bir yol var mıdır şimdiden teşekkür ederim herkese

Üye
    DR.Onur Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    18.10-2019
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tendonlarınızın çalışmadığını anlayamazsınız bunun için emg çekilmesi gerekmektedir.
    Dondurma işleminden ziyade çalışan bir tendon var ise örneğin aşil tendonu bölümünde, bu tendondan bir parça alınır ve çalışmayan veya zayıf olan bölgeye dikilir sonra ters sinyalin düzelmesi için beyin alışıncaya kadar (yaklaşık 2 ay) ayak alçıda kalır daha sonra dorsifleksiyon çalışmaları ile düşük ayak büyük ölçüde düzeltilebilir..!

Üye
    uzungöl Avatarı

Gerçek Adı
    suna uysal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:25
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkür ederim sağolun