Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    HARE_LAL
    Misafir Üye
    HARE_LAL Avatarı

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, ben spina bifidalıyım.
    Bende ara sıra yüksek tansiyon sorunu oluyor. Acile kaldırıldım, tansiyonumu çok zor düşürebildiler ve bana dobler çekilmemi böbrek damarlarında tıkanıklık varsa anjiyo yapılabileceğini söylediler.
    Ben izmirdeyim ve burda spina bifida dalında uzman bir doktor yok. üroloji yada nefroloji doktorlarına gidiyorum ama hepsi de 3 aylık bir deneme yapıp başka bir doktora yönlendiriyorlar.
    Istanbulda bu dalda uzman bir doktor ya da hastane biliyorsanız bana yardımcı olabilir misiniz. Teşekkür ediyorum...

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Siz,bir dahiliye veya kalp pröfesorune görününüz.Hiç vakit kaybetmeyiniz.

Üye
    UYGAR Avatarı

Son Giriş
    30.07-2017
    Saat
    19:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hare_lal arkadaş öncelikle geçmiş olsun.Tansiyonunuzla ilgili olarak İstanbul Üniversitesi Haseki Kardiyoloji Ünitesinde takibinizi yaptırabilirsiniz.Burada konu ile ilgili gerekli tetkikler yapılmakta ve hasta takibe alınmaktadır.

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Acil olarak kardiyolog veya dahiliye uzmanına gözükün. Tansiyonunuzu tetikleyen nedenleri öğrenin. Biliyorsunuz ki HT birçok hastalğın nedeni ve başlangıçı olabilir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

terleyememek gibi bir sorununuz var mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

HARE_LAL
    Misafir Üye
    HARE_LAL Avatarı

Evet açıkcası var, terleyemeyince sıcaklık basıyor kıpkırmızı oluyorum. Çok seyrek terliyorum . Sebebi nedir sizce?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Omurilik hasarının bir etkisi maalesef. Terleyemeyince maalesef tansiyon sorunu ortaya çıkıyor. Tansiyon ilacı kullanmak ve sıcaklardan korunmak gerek. Başınıza buz torbası koyarak da sakinleşebilirsiniz
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...