Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    besalti,ne kadar güzel bir haber...böyle gelişmeler sana dahada moral verir,azim verir..maddi imkanın el veriyorsa,sağlık güvencen varsa FTR merkezine gitmen çok iyi olur..eğer gitmek istemezsen egzersizleri sakın bırakma..gün geçtikçe daha güzel gelişmeler olur inşallah...sağlıcakla kal

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

defnex tşk evet moral verıcı cok guzel allaha sukur evet maddi ımkanımda var..FTR ÜNİTESİNE gıtmelıyım cok guzel gelısmeler soz konusu.pazatesı gunu gıdecem ınsallah sıteden sız sızın gıbı daha tecrubelı bır suru abi ablalarım var. ogrenmek sormak ıstedım tşk....

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hadi bakalım hayırlısı....gelişmeler oldukça yazki senin adına çok sevinelim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Harika
    Senin ilacın belli: Kendi başına, kendi kaslarınla her ne yapabiliyorsan yapacaksın; ayağa kalkmaksa ayağa kalkmak, yürüyüşse yürüyüz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

tşk ınsallah yakında zamanda o da olacak...her an kalkıp koşacak gıbı oluyorum allahım hepımıze nasıp etsın..

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

15 aydır trafık kazası sonucu omurilik felclısı oldum.seviyem t5 omurılık zedelenmesı ama tam kesıdende beter denılıyor.Fakat tam kesının yada zedelenme olan kısılerın yaptıklarından daha ıyı cok daha ıyı hareket yapıyorum anlamadım neden oyle denılıyor.?Ve bunun ıcın kök hucre falan söz konusuymus ama sımdıkı kök hucrenın durumu bılım dunyasındakı durumuna bakınca sahsen kendım kafamda mılyonlarca soru ısaretı olusuyor.Cunku her kafadn bır ses cıkıyor.Ne zaman bılımsel olarakta yuruycem yada yurumem ıcın bana dusen ne nasıl olacak....kafam cok karısık..

Üye
    naciselamet Avatarı

Gerçek Adı
    selamet
    Son Giriş
    01.07-2010
    Saat
    15:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende de olmuştu...sonrada hareket falan geldi...bırak ayaklar yanmaya devam etsin

Üye
    FIRAT ÜNAL Avatarı

Gerçek Adı
    FIRAT
    Son Giriş
    27.12-2015
    Saat
    20:10
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli arkadaşlar kaza geçirdiğim 1995 yılından bu güne kadar yani 20 yıldır ağrılarım hiç bitmedi bazen çok canım yanıyor ama hiç bir ilaç fayda etmiyor ayak ağrıları için kullandığınız ilaçlar varmıdır ?varsa hangi iaçlardır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Bu ağrıya çare olan bir ilaç yok maaesef. Gördüğüm kadarıyla herkes bi şekilde baş ediyor işte...

Üye
    FIRAT ÜNAL Avatarı

Gerçek Adı
    FIRAT
    Son Giriş
    27.12-2015
    Saat
    20:10
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım bülent abi sağolasın teşekkür ederim

Üye
    unutkan11 Avatarı

Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    14:54
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    5 aylık geceleri sürekli kabuslarla uyanır oldum psikoloğa çıktım hastalığımın tanısının aşağıdaki gibi olduğunu söledi ilaç tedavisi verdi ben daha önce ilaç tedavisi görmüştüm fayda etmediğini söledim doktor 1 ay sonra tekrar kontrole gelmemi söyledi muafiyetim söz konusumudur çok teşekkür ediyorum.

Anksiyete bozukluğu, kişilerde görülen aşırı kaygılanma durumudur. Günlük hayat içerisinde kaygılarımız ve işleri yetiştirme telaşımız bizi ayakta tutar. Normalde kaygılanmak insanın sorumluluk sahibi olduğunu ve işlerini düzenli ve doğru yapmak isteyişinden gelir. Çocukları için, yetişmeyecek işleri için veya ay sonu ödemeleri için kaygılanmak sizin hayata tutunma şeklinizdir. Bu kaygıların olmaması anormal bir durumdur. Fakat anksiyete bozukluğu olan kişiler hayatlarında ki her şeyin düzensiz gittiğini onların hiç bir şey yapamadığını düşünürler. Onlara göre hiçbir şey ellerinde değildir kötü giden hiçbir durumu düzeltemezler düzeltebilecekleri şeyler için bile çok büyük kaygı duyarlar. Günlük hayatta yapılan tüm işler onlara altından kalkamayacakları koca bir sorumluluk gibi görünür. Yapamayacakları içinde sürekli kaygı içinde olurlar. Bazen de hasta endişelerinin yersiz olduğunu fark eder ama yinede kendini durduramaz. Bu hastalığın diğer belirtileri odaklanamamak, dikkat dağınıklığı, seslerden çok çabuk etkilenmek ve geceleri sık, sık uyanmaktır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12