Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 27 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    titan Avatarı

Son Giriş
    04.01-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    biorezonans yöntemini bilen var mı?

Üye
    GULDEN Avatarı

Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    20:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biorezonans yöntemiyle trafik kazası geçirmiş bir bayan doktorun iyileştiğini duymuştum.Hatta kendiside şu an biorezonans işiyle uğraşıyor.Dikkatimi çektiği için biraz araştırmıştım ama bizim için faydalı olacağını düşünmüyorum.Genelde sigarayı bıraktırma yöntemi olarak kullanılıyor..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Yok böyle bir şey... Omurilik yaralanması sonucu oluşan hasar kendi kendine (ve fizik tedaviyle) ne kadar geri dönüş yapacaksa, o kadar yapar. Bu sürece fizik tedaviden başka hiç hiç hiç bir şey etki etmez. Nokta.

Ben hep olumsuz yazan adam oluyorum ama, e ne yapayım, kimse yazmıyor
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

evet doğru diyorsun bize sadece kabullenmek düşüyor birde kök hücre falan diyorlar ama ölme eşeğim ölme...

Üye
    DTR Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Uğur
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba

ben 2006 ağustos ayında geçirdiğim deniz kazası sonucu C4,C5,C6 kırıklıyım bio enerji yani BİOREZONAS ile 2 yıl önce tanıştım ilk olarak şunu söyleyeyim biorezonans forumda 2 yazı yazarak lekelenecek birşey değil tedaviye başladıktan sonra ilk olarak yapabildiğim şey düz oturmak oldu sonra hiç kıpırdatamadığım sağ kolumu kullanmaya başladım ardından bölge bölge sonra tüm vücudumu hissetmeye başladım
    evet normal biri gibi değil ama bası olduğunda çarptığında ve sürtmede anlar oldum sonra idrarı hissetmeye başladım tutamıyorum ama ne zaman olacağını biliyorum bu bana dışarıda büyük avantaj sağladı ardında gaytayı hissetmeye ve zamanı geldiğinde spontan yapmaya başladım
    bu arada 2hafta da bir olduğum idrar yolu enfeksiyonum bitti dermatitler azaldı ter bezleri az da olsa aktif oldu kasılmalar için kullandığım lioreseli bıraktım çalışıp kasın enerjisini attığımda gün boyu rahatım
    elektrikli sandalyeden manuel e geçtim ellerimi kullanamıyorum ama kollarımla topuzları kullanıyorum.
    Kullandığım ilaçlar magnezyum ve vitamin b benim tedavi olduğum ve türkiye yetkilisi doktor zeynep hanım size biorezonans hakkında bilgi verebilir. Ben gayet memnunum ve hala tedavi oluyorum

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş iyisin hoşsunda ilerlemene çok sevindim ilk halinden bize bahsedermisin bizim gibi omurilik kopkmu yksa küçük bir zedelenmemi ilk nasıldın şu anda nasılsın biorezonans tan sonramı iyileştin aydında teyzem var bahsetmişti kuş adasında birisi bu yöntemden iyileşmeye başlamış diye senmisin acaba

Üye
    DTR Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Uğur
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

omurilik kopuk değil ancak %70 den fazla daralma vardı ve C5 kemiği tamamen parçalandığı için değiştirildi yani en büyük hasar C5 de tedaviden önce sağ kolum bildiğiniz ölüydü hiçbir şekilde kımıldatamıyordum ve gövdemin sağ tarafında her zaman minder vardı çünkü gövde kaslarım tutmadığı için hep sağ tarafa düşüyordum yani kısacası öncesinde bir hayli zor durumdaydım ben tedaviye başladıktan sonra çevre illerden de çok tedaviye başlayan oldu ama kuşadasında benden başka bu tedaviyi alanın olduğunu sanmıyorum

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

2 yıl olmuş siz başlayalı gelişmeleriniz güzel umarım daha da iyi olur ancak bildiğimiz gibi alternatif tıp biraz pahalı ve sonuç alınıp alınmayacağı da kişiye göre değişiyor..Kaç seans gördünüz ve seans ücreti ne kadar

Üye
    DTR Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Uğur
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 yıldan beri düzeli olarak her hafta yapmaya çalıştık ama gerek tatiller gerek doktorumun yurt dışındaki konferansları yüzünden bu hafta 2-3-4 olarak değişti ilk olarak 100tl ile başladık ama uzun soluklu bir süreç olduğu için fiyat daha makul hale getirildi.

Üye
    GuRuR Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bir bilgim yok, bu tedaviyi yeni hastalarda başarı yüzdesi dahamı yuksek ?Mesela on sene geçmişse de fayda sağlıyormu ?İlk zamanlarda zaten kendinden belli bir ileşme süreci oluyor ,biorezonansa bağlamamak lazım.

Üye
    DTR Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Uğur
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kazayı geçirdikten 3 sene sonra başladım tedaviye.

Üye
    toprakkaleli Avatarı

Gerçek Adı
    Veli ACI
    Son Giriş
    24.07-2014
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DTR

öncelikle verdiğin bilgiler için çok tesekkürler...bu tedavi oldugun oldugun yer hakkında bilgi verirsen bide tam adresi ve adınıda verirsen mutlu oluruz

Üye
    DTR Avatarı

Gerçek Adı
    Bahadır Uğur
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben şu an Kuşadasında tedavi oluyorum
    Doktor Zeynep hanım
    Hülya Koçyiğit Cad. Ege Vista Villa B2-2
    Kuşadası - Aydın

Tel: 0 (256) 618 36 16
    Fax: 0 (256) 618 36 17
    Email: info@biorezonans.com.tr ancak çeşitli il ve ilçelerde birçok tedavi noktası var
    web: www.biorezonans.com.tr

Üye
    toprakkaleli Avatarı

Gerçek Adı
    Veli ACI
    Son Giriş
    24.07-2014
    Saat
    11:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok saol araştıcam

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    www.biorezonans.com.tr web sitesinde omurilik felcinin iyileştirilemsine dair en küçük bir vaat görmedim?
    Omurilik yaralanmasında meydana gelen sinir hücrelerinin kaybı hiç bir şekilde/yöntemle geri getirilememektedir. Bu konuda en popüler Ürün kök hücre olarak pazarlanmaktadır uzun süredir, ama onun da en küçük bir başarısı bilimselk olarak kanıtlanmamıştır. En son trend Almanya'ydı, oradaki merkezi de Alman Hükümeti kapattı bir süre önce...

Omurilik hasarı ilk 2 yılda kendi kendini ne kadar yenilerse, yeniler. Buna dışardan bir katkı sunmak neredeyse mümkün değil. Yapılabilen tek şey standart fizik tedavi ile kayıp his ve hareketin olabildiğince geri gelmesine yardımcı olmaktır, o kadar. Bu iki yıl içinde bir şekilde bir pazarlamacıya kapılmış ve onun ürününü denemişseniz, zaten olacak gelişmleri kendi başarısıymış gibi gösterir, siz de bunu yersiniz genelde!

Biorezonans yöntemini bilmem, ilgili doktoru da firmayı da tanımam. Yukarıda bir arkadaşımız üye olup ilk mesajında 3 yıllık felçli olduğunu ve bu yöntemle önemli gelişmeler elde ettiğini yazdı. Buna inanılır mı, bilemem. Herkesin kendi kararı. Ama ben inanmam. Çünkü ortaya konan gelişmeler çok çok önemli ve bence burada harcanmayacak kadar da kıymetli. Bence bu arkadaşımızın tedavisini yürüten doktor bu vakayı derhal bilimsel bir makale haline getirmeli ve dünyanın en saygın tıp dergilerinde yayınlatmalı. Hatta ben seneye Nobel Tıp ödülü alacağından da eminim. Bu bilimsel yöntemlerle ortaya konacak çalışma sayesinde hem dünyanın en tanınan hem de en zengin doktoru olacaktır...

Bu tür şeylere para akıtacağınıza, o paraları güzel güzel yiyin derim
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon