Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    yalinayak Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    08.07-2009
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bakın beni ciddiye alın lütfen inan ben sizin için bir çok önemli bir şeyden bahsediyorum ve ben kasılmaların nasıl harekete dünüştüreleceğini başardım ve inanın bu çok basit ama siz beni rencide ederek inanın kaybedersiniz.. böyle gelmiş böyle gidecek mantığından sıyrılın bana bunu sergileyecek bir zemin hazırlayın ben heryere gelirim.. hemde seve seve yeterki bilgilerim ve tedavim herkese bir ışık olsun..

yine diyorum kasılmaları harekete çeviriyor benim tedavim.. bunu lütfen ciddiye alın bakın.. ve kessinlikle kimse bana gelmesin ve ben bu tedavimi bir paltformda sergilemeyinceye kadar kimseye tedavi uygulamayacam.. yeterki bana bir şans verin bu şansı dilenmek anlamında anlamayın kendime güvenmesem bu kadar size yalvarmam yalvarmamda bir beklentimden değil allah bu şifayı elime vermişse herşeyden önce allaha karşı sorumluluğumu ve kulluk görevimi yerine getirmek istiyorum ama hayrıda derseniz başım gözüm üstüne derim.. kendi köşeme çekilirim zaten çok başarılı olduğum bir mesleğim var ve siz kaybedersiniz..

emly7
    Misafir Üye
    emly7 Avatarı

bak yalınayak,her insanın vucut genleri farklıdır..belki sen kendine özgü bir tedavi bulmuş olabilirsin ama bu konuda seni sadece tebrik eder hayatının daha iyi olmasını umut ederekten başarıların devamını dileyeblrm.ama sen burda kalkıpta tüm insanların geneli için aynı şeyleri söylersen burda,bu ortamda kavga çıkar..her insanın omurilik hasar boyutu farklıdır,her felçlide de kasılma olmaz,her kasılma olanda da iyileşme olur gibi bir hipotez ortaya atman doğru diil ama yine de bizimle paylaşmış olduğun bilgiler için sana çok teşekkür ederiz ...

Üye
    pasam Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    10.09-2017
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın yalın ayak arkadasım senın bu kasılma yontemın ne sekılde ise burda tum omurılık felclısı bızlere anlatsan bızlerde faydalansak daha ıyı olmazmı neden anlatmıyorsun bı işi para karsılığımı yapıyorsun farketmez parada verırız yeterkı bıze faydalı ol bızede oğret senın yontemını beklıyorum arkadasım . saygılar ben de de cok fazla spasıtıse var ayrıca baklofen pompası taktırdım yınede kasılma % 50 var bende .

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ali şerif--------HAKLISIN VALLA )

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

avet yalınayağın yazıları yaklaşık iki seneyi bulmuş iyileştirdiği kişi çoğalmış olsa gerek iyikeşenlerin telini verde arayıp konuşalım hem bu sürede kendinide geliştirmiş olmalısın

Üye
    fikri Avatarı

Gerçek Adı
    fikri
    Son Giriş
    01.10-2014
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    ordu/perşembe
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Y aa ALAH aşkına bırakın birbirinizle çekişmeyi hekes bildiği bişi varsa söylesin . Eğer yanlışsa yanlış doğruysa doğru. Hrkes kendini ifadeetsin. Birbirinize laf atmaktan asıl konuyu unutuyorsunuz. Ne olacak bu kasılmalar ?Bitti...

Üye
    hdaglar Avatarı

Gerçek Adı
    hanlar
    Son Giriş
    17.12-2017
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    hakkari
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

On gündür kasımalarim çok fazla sandalyede zor oturuyorum bacaklar titriyor

Karnım karşılıyor ogün sandalyadan attı kısacası çok çok fazla rahatsız ediyor sellamlar

Üye
    msait19 Avatarı

Gerçek Adı
    Sait
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    95

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hdaglar

Bende kasılma olunca derin derin nefes alıyorum. O anda da psikolojik olarak sakinlesmeye çalışıyorum. Kasılmaların duruyor. O an kasılmalar durmasa ellerimle ayaklarımı durdurmaya çalışıyorum ama genel olarak ikincisine gerek kalmıyor.

Derin derin nefes alarak sakinlesmeye çalışın. İnşaallah faydası olacaktır.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12