Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunal87 Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    01.07-2016
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Çnegelköy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    Doğuştan spina bifidalıyım, 28 yaşında hayata tüm hızıyla bağlıyken gergin omurilik olduğumu öğrendim.1 senedir nice doktorlara gittim. Herkes %50 felç kalırsın dedi ve hiçbir doktor ameliyatımı üstlenmedi.
    Ağrılarım iyice arttığından dolayı araştırma yaparak İstanbul Medistate Kavacık Hastanesinde Dr. Cevdet Gökçek'i buldum. Kendisi Ankara devlet Hastesinde sayısızca bu ameliyata girmiş bir doktordur.
    Bu konuda biliyorum ki birsürü bekleyen kişi var. Onlara yardımcı olmak amacıyla bu yazıyı yazmayı planladım.
    Doktorun kendine güveni sonsuzdur. Diğer doktorlar gibi absurk rakamlar istememektedir. Ameliyata girerken artık hastalığın son safhasındaydım. Ameliyattan öncesinden daha iyi durumda geri çıktım.
    Ameliyat olduktan 15 gün sonra artık desteksiz yürüyebiliyorum .Çişimi tutabiliyorum ve büyük abdesti yapabiliyorum
    Hastane engelli olduğumdan dolayı para bakımından çok yardımcı oldu. Ameliyat öncesi testler , ameliyat herşey dahil 16.000 tl tutmaktadır. Bunun bir kısmını zaten devlet karşılıyor.

Tethered cord ve diğer omurilik hastalarının doktora gözükmelerini ve sağlığına kavuşmalarını tavsiye ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

@kunal87

Bilgilendirme için çok teşekkürler.

Üye
    merve666 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba ameliyat sonrasi için önerileriniz var mı ?