Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Omurilik felci olupta İstanbul çevresinde ki kaplıcalara gidenler, şu kaplıca faydalı geldi ve ekonomik diyenler tavsiyelerinizi yazar mısınız ?

Üye
    shifty Avatarı

Son Giriş
    11.09-2017
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba. İstanbul için bilmiyorum ama İzmir'de gitmek isteyenler varsa Balçova Termal tesislerine gidebilirler. Ben yaz aylarında denize girmeyi tercih ettiğim için uzun zamandır gitmedim ama geçmişte gittiğim zamanlar lift sistemi vardı engelliler için.

Yalnız kaza geçirdikten sonra doktorlarım ve fizyoterapistlerim sıcak su konusunda beni uyarmıştı. Kasılmaları arttırabilir yada yoksa ortaya çıkabilir demişlerdi. Benim yaralanmam T12 seviyesi ve şükür ki kasılma problemim yok ama yine de ben tesisteki en soğuk derecedeki havuzu kullanmıştım (her havuz sıcak su ile dolu) O yüzden temkinli olmanızı tavsiye ederim

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

ben ftr de yatarken kaplıcayı sormuştum, doktorlarımdan git, iyi gelir gibi sözler duymadım... of lulara çok faydası olacağını düşünmüyorum...

Üye
    can2020 Avatarı

Gerçek Adı
    can turan
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Icinde sadece kaplicaya girmekle kalacaksaniz alacaginiz fayda soru isareti fakat tesisin icinde kapsamli bir fizik tedavi merkezi varsa kendinizi orda rahat hissediyorsaniz ve fizyoterapistiniz iyi ise bence faydasi olur diye dusunuyorum