Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    razumuhin Avatarı

Son Giriş
    01.09-2016
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize geçmiş olsun dileyerek sözlerime başlamak istiyorum.
    Bundan 1,5 sene kadar önce bisiklet kazası geçirdim. elimde bir kırık ve yüzümde bir kaç çizik le
    atlattığımı düşünürken ardan bir kaç ay geçtikce sırtımda bir ağrı peydahlandı, ilk zamanlar pek önemsemeyip yattığım yataga
    bağladım ancak bu ağrılar şiddetlenip geceleri uykudan uyandırma derecesine gelince doktora gitme kararı aldım MR vs çekildikden sonrasonuc olarak T7 vertebra da yuzde 50 çökme teşhisi konuldu. Birçok doktora göründüm yarısı ameliyat ol sen böyle nasıl gezıyorsun derken birdiğer yarısı ameliyat olma kendine dikkat ederek yaşa dedi. Sonuc olarak 11 ay önce ameliyat kararı vererek ameliyat oldum. 6 adet titanyum vide ve bunları bağlayan 2 çubuk.
    aradan geçen zaman icerisinde halen ameliyatı iyiki olmuşum diyemiyorum. sırtımda yumruk yemişim gibi bir his ile yaşamayı öğrendim. ama ameliyat olmasaydım belki daha kötü olucaktı. orası allahın taktiri.

Ancak son 1,5 aydır beni endileşendiren bir durum yaşıyorum bacaklarımda normalde olmayan bir karıncalanma hissi var. Acaba sonradan sinirlere baskı olması gibi bır durum yaşanabilirmi? kontrollerim şimdiye dek hep çok iyi çıktı ancak bacaklarımdaki bu uyuşma gibi olan his yeni yeni peydahlandı. Bu konuda bilgi sahibi olan aynı zamanda T7 vertebra ameliyatı geçiren arkadaşlarile tecrübeleri paylaşma istiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    265
    Verilen Beğeniler
    422

Bu konuda @razumuhin arkadaşımıza fikir verebilecek olan var mı?

Üye
    razumuhin Avatarı

Son Giriş
    01.09-2016
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yukarıda yaşadığım uyuşma hissi için doktoruma gittim. L, T vs S omurları için tüm omirilik MR ı çekelim için rahat olsun dedi.
    Sonuç olarak her şey güzel çıktı. Bir kaç gün dinlenme sonrasında uyuşukluk hissi kalmadı.

Ameliyatı geçireli 18 ay oldu. Bazı günler hiç bır sıkıntı yaşamıyorum hatta unuyorum ameliyat geçirdiğimi.
    ancak bazı günler hafif ağrılarım olmaya devam ediyor. Üstelik bu batma hissi ve ağrılar hareket bağımsız şekilde
    oluyor. Zamanla daha da azalıcağını düşünüyorum.. Yazdığım konu hakkında cvp alamadım ama forumda başına benim gibi bir olay
    gelen birileri olursa diye yanıtlama gereği hissettim. Ayırca tecrubelerimi paylaşmak ve yardımcı olabilirsem birilerine ne mutlu..

Üye
    Mathmen Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    15:44
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayakaltina her fun masaj yap veya yaptir faydasini muhakkak goreceksin..batmalari bu sekilde iyilestirdim bn...gecmis olsun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    265
    Verilen Beğeniler
    422

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda @razumuhin arkadaşımıza fikir verebilecek olan var mı?