Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hudut Avatarı

Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2009 dan buyana parapleji yim T4 seviyem..
    ilk 2 3 sene cinsellik konusunda tık yoktu sonraları erekte olmaya başladım. dün akşam sanki ejakulasyon olur gibi oldum emin olmak için 2. sefer denedim evet ejakulasyon oluyordum 3. denememizde ejakulasyon sonrası korkunc bir baş agrısı beynimde damarlar patlıyacakmış gibi dayanılmaz bir ağrı 15 dakika kadar sürdü.
    bugün dr durumu anlattım agrı kesici iğne yaptılar..tomografi cekildim sıkıntılı durum yokmuş şükür.
    bu gibi durumlarda beyin kanaması olabilirmiş...tekrarlarmı diye sorduğumda malisef tekrarlıya bilir dedi birdaha bu agrıyı cekmek istemiyorum bu durumu yaşayan varsa negibi önlemler alınmalı..

sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim..bu arada evliyim..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

@hudut

Böyle abartılacak kadar bir şey olduğunu sanmıyorum. Benzer şey yaşayan arkadaşlarım var... Evet, bahsettiğin şekilde zorlanma, kafada zonklama vb. oluyormuş, ama beyin kanaması çok abartı gibi geldi bana

Benzer deneyimi olan var mı arkadaşlar?

Üye
    hudut Avatarı

Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunu ben demiyorum.dr bana dediğini sizlere aktarıyorum.paraplejiyim oturma dengem yok bu durumda 10 km uzakta olan hastaneye nasıl bir agrı götürebilirki insanı..ama şuna inanın diş agrısı kulak agrısı cok hafif kalır yanında 2 3 sefer gözlerim karar dı bayılma noktasına geldim..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

@hudut

Evet evet, anlıyorum. Beter bir şey olduğu muhakkak. Sadece, beyin kanaması kadar ciddi bişey ayrı bir şey olmalı diye düşünüyorum. O da bilmediğim bir konu, sadece kendimce değerlendiriyorum.

Üye
    can2020 Avatarı

Gerçek Adı
    can turan
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hudut abi bu dediginiz olay 4 ay once abim c5 seviyesinden yaralandi 1 aydir fizik tedavi goruyoruz tilt tebal denilen bir alet var onunla abimi kaldirinca ayni belirtiler abimdede oluyor tansiyon probleminden kaynaklaniyor olabilecegini dusunuyoruz bu olay olduktan sonra hic tansiyonunuzu olctunuzmu ?