Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 40 mesajın 31-40 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @faruk34

evet,,,,benim de aklıma gelen tek şey bu, bu saatten sonra,,,,koca uludağ üni tıp fak...burası bişiy yapamıyorsa zaten kaderime mahkum edildim demektir,,,,sapasağlam insan 2 ayda nasıl felç kalır....aklıbaşında doktor bunu sorgulamalı,,,yok,,,öyle salak salak dinleyip bö bön bakıp gönderiyolar,,,,net açıklama yok hiçbirinde

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Ameliti nerde oldun doktorun kimdi

Üye
    Meçhul76 Avatarı

Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    17:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzman doktor Selçuk Özdoğan İstanbul kartal eğitim ve araştırma hastanesinde tümörü kanamadan almış başarılı bir ameliyat olduğunu beklediğinden iyi geçmiş sizce durum iyi mi böyle olunca

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@nofear39

arkadaşım slm....durumun ne oldu en son? fiziktedavi ile devam ediyordun? umarım ki çok çok daha iyisindir şuanda? eriyen kaslar yerine geliyormu yavaş yavaş.....beni üni tıp fakültesine yatırma kararı aldılar....yatak boşalınca haber vereceklermiş,,BOS alma işlemi yapacaklar,,yanı sıra bir sürü tetkik daha.....süre ne kadar prof belirtmedi...hastanede wi-fi bulamam....telin 3g si de kasıyo biraz ama gelişmelerini burdan okumaya devam edicem....tanı koyulamadı hala,,,prof da kabul etti...hastanede açığa çıkar bir şekilde diye ümit ediyorum....burda bir arkadaş omurilik tümörünün mrlarda çoğunlukla belirti vermediğini yazmıştı,,,belki geçen sürede büyüyen tümör varsa o da ortaya çıkar diye ümit ediyorum...insanın neyinin olduğunun bilinmemesi çok feci bir olay sen çok şanslısın bu anlamda....ama görünen o ki omuriliğe platin vida gibi aparatlarla destek ve stenoz olayı şuan için gündemimden düştü..üzülsem mi sevinsem mi bilemedim de açıkcası.....tam emin olmamakla birlikte sanırım bana plazmafrez,ivig yada korikostereoid tedavisi uygulanacak....gillian barre şüphesi var ama prof da emin değil henüz,,,,buarada ast alt değerlerim berbat geldi kan testlerimde...umarım yoğun bakıma alınmam,,,,yanılmıyorsam senin de buna benzer bir durumun olmuştu ameliyat sonrası,,,,hayırlısı diyelim,,,ölmez de sağ aklırsam yine yazışırız....çok çok geçmiş olsun...çok zor bir savaşı kazandın,,,darısı benim başıma....sevgiler...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Omurilik ameliyatları zordur.Ameliyata felç girdiğiniz için tümör sinire baskı yapmış.Tümör temizlenince sinirin toparlanması 1 sene sürebiliyor.1 seneden sonra iyileşme çok yavaşlıyor.İlk 7 ay tedavi için değerli zaman.Bu zamanı eksiksik değerlendirmek lazım.Ameliyat iyi geçti nasıl olsa yatayım iyileşeyim diye bir durum yok.Önce oturma süresini uzat ,bel kaslarını kuvvetlendir, sonra bir walker yardımıyla ayakta durmaya çalış ,gun içinde belli aralıklarla bunu dene, bunu başardıktan sonra adımlara gecersın yavaş yavaş.
    Çelik korse kullanıyormusun, oturmalarda ve kalkmalarda ilk zamanlar korse kullan.

Üye
    Meçhul76 Avatarı

Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    17:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana yazdın dimi cewabı FARUK abi yaşça büyüksün güzel şeyler söylüyorsun bana büyük morel oluyor Allah razı olsun

Üye
    fztmustafayalcin Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Yalçın
    Son Giriş
    04.01-2016
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar Bursa da ikamet etmekteyim. Ağırlıklı olarak Nöroloji alanında çalışan fizyoterapistim. @Solveus

Üye
    Gcgc Avatarı

Son Giriş
    18.12-2015
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Solveus
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun, umarım olumlu gelişmeler vardır. Benim annemde Omur ilik kanal daralması mevcut, yürümede sıkıntıları var. Bazı doktorlar acil ameliyat ederken bazıları sakın ameliyat olma diyor. Annemi Bursada bir doktora götürmek istiyorum. Sizin gittiğiniz doktorun adını öğrenebilir miyim? Ünv Hast. yada özelden tavsiye edebileceğiniz yada tedavi olduğunuz doktorun ismini verir misiniz?

Üye
    hys71 Avatarı

Son Giriş
    27.07-2017
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben bu ameliyatı dört defa oldum merak eden arkadaşlara ameliyatla ve sonrasıyla ilgili yardımcı olurum benimle irtibata geçin

Arkadaşlar bu tür ameliyatları özel hastanelerde çok pahalıya yapıyorlar onlar ameliyatı yapıp üçgün sonra taburcu ediyorlar ondan sonra her kontrole gittiğinizde para ödersiniz butür ameliyatları eğitim ver araştırma hastanelerinde olun özel hastane butür ameliyatı yılda iki yada üç kez yapar eğitim ve araştırma hastaneleri haftada iki üç kez yapıyorlar bu konuda kartal lütfü kırdar eğitim ve araştırma hastanesi beyin ve sinir cerrahi ekibi süper diyebilirim

Üye
    Solveus Avatarı

Son Giriş
    01.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar,,çekirge dorukta stenoz dediler,,,alakası yok,,,gbs/guillian barre sendromu çıktı,,,,tıp fakültesi tanı koyamadı zaten...kesinlikle uludağ üni tıp fak. nörolojiden mustafa bakar ve necdet karlıya gitmeyin....bi halttan anladıkları yok,,,500 kağıt alıyolar sadece....5 dakika ve bir hiç için şarlatanlar!aylarca fiziki ızdırap çektim bu şerefsizler yüzünden

@fztmustafayalcin
    pardon az evvel alıntı olmamış...gbs li hasta tecrübeniz varmı acaba_?

@Gcgc
    kardeşim bursadakilerden uzak dur,,anneni İstanbula götür,,,burdakiler beş para etmez...her hastanenin nöroloji servisini biliyorum...en iyi beyin ve sinir cerrahları da istanbulda,,,gökhan özçınarı tavsiye ederim,,, muayenehanesi istanbul fulya da...bu adam tvlere felan da çok çıkar,,,ben gittim ve stenoz yok sende dedi,,, bursadakiler ise beni ameliyata alacaklardı....gbs çıktı rahatsızlığım...hhiç yere ameliyat olacaktım yani,,,annenize acil şifalar...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123