Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar uzun bi zamandan sonra görüşmek güzel şu siteye gire bilmek için ne kadar uğraştım annatamam yazdığım mesajlarda nasıl siliniyor bilöiyorum bi öğrenemedim giti benim 2011 den beri hala yoğun bakımdan kalma kuyruk sokumumda yara var hergün pansuman yapmamıza rağmen kapanmadı yatakta bile yan yatmaya alıştım bir türlü kapatamadık enveksiyon kapardiye hep bansuman yara bandı eşimde bıktı bende son 5 aydık acık bıraktım ölümüm yaradan olsun dedim yeter artık atın ölümü arpadan olsun hesabı hiç bişeydeyok cıplak üstüne pantolon giyim cıkıyorum derin ve bir avuc içi genişliğinde 7 cm uzunluğunda 5 aydır hiç bişey yapmadan pantolonu giyim cıkıyorum ölüsün diyolar bekliyom ölmedim tam tersi yaram sulanıp pantolon yapısıyodu simfi hem küçüldü hem akmıyor etleşti bile sağdece deri yok diyim bi 5 aydaha geziyim acık ya mezara gitcem yada kahrolası yara naza cekti kendini bende inatlaşıyom ya kapanaçak yada beni toprağa gömecek ALLAHIM yardımcımız olsun

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    1

e git plastik cerrahi ye adam gibi kapasınlar 3 hafta daha yan yat bitsin gitsin .7cm ufak değil çünkü pansuman evresi geçmiş operasyon luk olmuş olabilir

Üye
    parsam Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    24

aynı yara bendede vardı kardeşim 3 yıl yattım yan geçmedi en sonunda plastik cerrahide ameliyat oldum geçti boşuna yara ile inatlaşma çürütür seni

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @davut demirtas1

Aynen Enes'in dediği gibi, ameliyat olmaktan başka bir yol yok. Moralin bozuk, belli. Haklısın da. Bu tür şeylere katlanmak zordur. Ama böyle üstüne gitmenin de bi alemi yok. İyi bir cerrah bu sıkıntını çözecektir.

Not: Yatarken ve otururken mutlaka minder vs. kullanmalısın. Aksi halde dünyanın en iyi tedavisi görsen bile yaradan kurtulmak mümkün olmaz.