Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _arzu_ Avatarı

Gerçek Adı
    arzu
    Son Giriş
    01.11-2010
    Saat
    12:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    önceliklen geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.merak ettiğim boynun kırıldıktan sonra rahat hareket edebiliyormusun normal hayatına döndünmü ben 2 ay önce bi kaza geçirdim ve boynumda c7 c2 c3 kırıkları oluştu amaliyattan 1 ay sonra boynum tekrardan kırıldı şimdi iyiyim felç gibi bi durumumda yok benim merak ettiğim konu bu durumda olanlar normal yaşantılarına dönebiliyormu kimseden bi cevap alamadım

Üye
    REMZİ GÜLER Avatarı

Gerçek Adı
    remzi güler
    Son Giriş
    20.10-2017
    Saat
    14:35
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Benim 22 yaşında erkek çocuğum denizde yüksekten atlarken boynunu kırdı.yaklaşık 16 ay kadar oldu.seviyesi c-5-6-7 Şu ana kadar sadece kolları biraz güçlendi.biraz oturma dengesi oluştu. çeşitli hastenelerde 3 ay kadar fizik tedavi gördü. el bilekleri sağlam. ancak parmaklada kavrama yok.başka bir gelişme olmadı.eline tatığımız bir aparatla yemegini yiyebiliyor. diğer bütün işlerini biz yapıyoruz.
    Şimdi sizin bu yazdıklarınızı okuyunca ümitlenmeye başladım.inş. beninim oğlumda sizler gibi ayağa kalkar.O günü görsem herhalde dünyalar benim olur. Herkese Allahtan acil
    şifalar diliyorum.

Üye
    osman dilki Avatarı

Gerçek Adı
    osman dilki
    Son Giriş
    14.09-2011
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar ben 25 metre yükseklikten düştüm boyun kırığım yok ama c4 sinir damarı zedeli olduğu tanısını koydular. kazadan buyana üç yıl geçti şimdi ameliyat olmak için bir doktor arıyorum. benim durumumda olupda ameliyat olan arkadaşlardan cevap yazmzlarını rica ediyorum

Üye
    humanist Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET GENÇ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    KASTAMONU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Birsel,öncelikle çok geçmiş olsun,Allah'ım acil şifalar versin.Benim durumumda senin durumunla aynı desem yeridir.Sadece şunu merak ediyorum.Ben idrarımı hissediyor ama yapamıyorum.Sende böyle bir sorun varmı.?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Arkadaşlar son durumlarına dair bilgi paylaşırsa, benzer durumla henüz karşılaşan kişiler için yararlı olacaktır... His ve hareket durumunuz hangi seviyede?

Üye
    Cloud. Avatarı

Gerçek Adı
    Enes
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    1

konnuyu guncelliyeyim.
    2012 şubatta bende c5 6 kırdım yarı kesi olarak.1 yıla yakın yoğun bakım ve 4 bası yarası amelliyatıyla tüm enerjimi boşa harcadım.Sonrasında 1 ay gata maceram oldu ve eve gelen özel fızyoterapst bacağımı kırdı ve kalçam çıktı...kalçam hala çıkık kemığede platın taktılar...yıl oldu 2015 ben yürüme adına sadece toplasan 20-25 kere dik durma sehpasıyla ayakta durdum....evet berbat bı iyilesme dönemi gecırdım.kötü bi örneğim.
    ama yılmak yok! 2 yıl da olan olur zırvalığına ınanmayın,ben bızzat 4 yıl sandalyede oturup 5. yıl ayağa kalkan C sevıyesı insanla tanıştım.gördüm.
    tam kesi yoksa çalısmaya devammmmmmmmmm
    12 kasımda radıkal bı karar aldım ve haftanın 5 günü bı yardmcı arkadas işe aldım.Hayvan gıbı çalışıyorum ve çoğu konturakturüm rahatladı,oturma dengem gucüm geri geldi sadece 20 gunde...şimdi önümde hedef olsun ve iyice bağımsızlaşıym diye aktıf sandalye sipariş ettim gelınce kendim itebılmeyi ve ufak yardımla transferi gerceklştırebılırsem ne mutlu.
    bı yandanda hastane yatış işlerını baslattık yenıden.sıramız gelınce gecip yatıcaz...youtube ve yurtdışı forum sıtelerinı takıpte kalmakta yarar var...şimdilik bende durum bu

Üye
    ugurcoskun Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güncellemekte fayda var bencede ınsanlar bırsey ogrenıyor benım gıbı benim eşimde 15 ay once trafik kazası sonucu c4 5 6 seviyesinde felç kaldı.aradan 15 ay gecen surede solda tam hıs sagda gıdıklanma var sağ ayagını cekıyor soluda cekmeye basladı kollarda kuvvet ıyı ama transfer yapamıyor eller kasılma oldugu ıcın kullanamıyor denge cok az ama oturma debgesı ıyı ayakta wolkerla durabılıyor benım destegımle 10-15 adım atabılıyor mutlaka gelecegıne ınanıyorum hareketlerın devamlı fızık tedavı ben ınanıyorum sızde ınanın

Üye
    Serdar80 Avatarı

Son Giriş
    14.12-2014
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İgves benim ile irtibata gecer mısın! Hemen hemen aynı problemi yasıyoruz sizden fikir alabilirim teşekkür ederim.

Üye
    ugurcoskun Avatarı

Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

c seviyelerının en buyuk sıkıntısı bence denge kalca dengesı hıc olmaz mı yaa bı cozemedık gıttı

Üye
    psyco33 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bende C-4 c-5 de kırık var 6 tane kırığın olduğunu söyledi platin felan takıldı 2 yıl geçti aradan şuan her işi vb yapıyorum spora bile gidiyorum eskisinden saglamim şükür herkese ALLAH acil şifalar versin

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    serkanmugla Avatarı

Gerçek Adı
    SERKAN KARAKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:27
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın igves kardeş bende 2009 yılında trafik kazası geçirdim hislerm normal ama yüreme yok titanyum dedeğinz şey ne bana yardımcı olurmusunuz telefon numaram 05354552370 arayıp bilgi verirsen sevinirm

azizkanmaz kardeş aynı rahatsızlık bendede var bu titanyum dediğinz ne bende hiç hareket yok hislerim normal bu konuda yardımcı olurmusunz 05354552370

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12