Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 37 mesajın 31-37 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratoto Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @eva Geçmiş olsun. Herkese ağrısız acısız günler dileğiyle.

Üye
    eva Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar kalıcı ağrı pilim geçen çarşamba başarılı bir şekilde takıldı sonuç gayet başarılı vücuda vrdiği elektrik akımlarına belli bir süre sonra alışıyosun ve rahatsız etmez oluyor artık kullandığımız yeşil reçete ilaçlar kadar bizi rahatsız edemez şmdi bismillah diyip onlardan kurtulma sırası herkese güzellikler diliyorum

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

sırt ve şiddetli bel ağrıları için takılıyor mu bu pillerden taktıran var mı veya bilgi sahibi olan

Üye
    eva Avatarı

Son Giriş
    08.09-2017
    Saat
    11:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmedkilicc
    evet sırt ve bel ağrıları içinde takılıyor .. ağrısız günler diliyorum

Üye
    musa67 Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    22.07-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@eva

merhaba öncelikle geçmiş olsun benımde omurilik daralmasında 6a adet vida takıldı ama agrilar çekiyorum Ankara gazi tip fakultesinde algoloji bilim dalında dün doktor bana pil takılacagini söyledi 1 ay sonra ama soru işaretleri var kafamda bu amelıyatı gecirmiş birine ihtiyaçim var burda senı gördum hemen yazma ihtiyacı duydum az çok beni bu konuda bilgilendirirmısın rica etsem...tskler şimdikten @eva

Üye
    ferdicol Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    eskisehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    merhaba ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum zaman zaman ağrılarım yine olmasına rağmen eskiye oranla çok daha rahatım sol siyatik sinir hasarım var bu hasara bağlı düşük ayak mevcut pil sayesinde yürümede filan çok ağrım olmadığı zamanlarda yürüyüşümü düzeltti diyebilirim kullanım olarak ilk etapta bana yanlış yönlendirme yaptıkları için bel kısmımda kaşınma ve yanma çok oluyordu pili veren firma ile görüşmem sonrasında bu gibi yan etkilerinden kurtuldum ama şuan nedeni pil mi yoksa değil mi bilmiyorum ama ileri de öğreneceğim bazı rahatsızlıklar daha oluşmaya başladı netten araştırmalarım sonucunda omurilik ameliyatlarına bağlı olduğu yazıyor o yüzden fırsatını bulduğum en kısa zamanda dr görüşmeye gideceğim öğrenmek istediğin yada merak ettiğin şeyler varsa sorabilirsin buarada kullandığım ilaçları zaman zaman ağrımı kesmediği için aldığımı da bil. çok ağrılı bir durumun varsa ki vardır bu pili tavsiye ettiklerine göre ağrılarını azaltır şimdiden geçmiş olsun

sinirleri kontrol edebilecekleri her noktaya takıyorlar. Ben sol siyatik sinirinden hasarlıyım. onun için 6 aydır kullanıyorum. geçmiş olsun

Üye
    menis Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben 4.kez bel fıtığı ameliyatı oldum.Sonra yine fitik oluştu. Ameliyat olmadım. O yüzden fitiklar patladı. Belden aşağısı felç oldu.Cocuklar gibi altım bezleniyor. Günde 6 kez sonda yapılıyor. Bu 2.5 yıldır böyle. Dayanılmaz ağrılarım oluyor.Verilen yeşil reçeteli ilaçlar fayda etmez oldu.Son çare omurilik pili taktirmaya karar verdim.ve bugün hastaneye yattım. Sonucu detaylı olarak yazarım

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123