Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hecate Avatarı

Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İyi forumlar.Daha önce boyun omurgasına vida taktıran yada her hangi birşekilde tecrübe etmiş,bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba? Kırık yüzünden dönmüş ve o şekilde kaynamış olan C1 ve C2in kırılıp tekrardan vidalanacağı söyleniyor.Bildiğiniz riskleri nelerdir?

Üye
    by yolcu Avatarı

Gerçek Adı
    serhatlı
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

değerli kardeşim bende trafik kazası geçirdim c6 c7 seviyesinde omurga kırıkları oluştu.boyun ameliyatı oldum 7cm platinle ve 3 adet vida ile sabitleştirdiler sonrası vidalar kemikte kaynadı 17 yıl önceydi şu ana kadar fazla bir sorun yaratmadı ama sol tarafımda ksmi ağrı veuyşma mevcut başkaca bir sorun yok kardeşimize sağlık sıhhat diliyorum selamlar

Üye
    hecate Avatarı

Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkur ederim iyi dilekleriniz için.Benimde sol tarafima yanma ve agri giriyor ve sol elim uyuşuyor bazen.Ama ameliyattan sonra daha kotu olurum diye endişeleniyorun.Umarim sizinde agrilariniz son bulur.Hepimize sağlik ve korkusuz bir hayat diliyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

@hecate

Ameliyat olunmazsa ya da geciktirilirse ne tür riskler varmış? Ameliyat ounacaksa da çok iyi bir doktora ameliyat olmak lazım.

Üye
    hecate Avatarı

Son Giriş
    30.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benle beraber,gittiğim doktorlar da emin değil sanırım.Kimi risksiz ameliyat yoktur gençsin olmalısın diyor.Kimi milimetrik bir hatada boyundan aşağı felç olabilirsin diyor,Kimi eskisinden daha kötü olabilirsin diyor.

Kaynamış omurgauyı düzeltmek için kırılıp vida taktıran kişiler varsa özellikle tecrübeleri bana gerçekten yardımcı olacaktır.

Üye
    psyco33 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2017
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merabalar benım de boynum'da 6 kırık var 1 peeag cage ve 4 vıda konuldu suan 4.ayıma gırıyorum eskısı gıbıherseyı yapalılıyorumyanı hemen hemen guc kaybı nvardı ama gelişiyor ngunden gune omur boyu kalacakmıs vıda platınler yanı herseyımı hıssdıorum yuruyom kosuyorum ama boynumu dondurmek yasa yasım 16 ve bende olan platınler nhakında bılgım yok lutfen bana bılgı verırmmsnız e posta weya watshap tan bılgıswı olan yazsın HERKESE gecmıs olsun 0534 373 0306