Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ExOrienteLux Mesajı Gör
    Papua Yeni Gine'de bir büyücüyle tanıştım herkesi iyileştiriyo 1 saatliğine ))
    Peki Zeki Mürende bizi görecekhmi..:?

Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu nehaldir nerden çıktı of iyi eden adam bizler kök hücre beklerken kök hücre yapılmışmı geldi banada akapunturcu tıpkı ceptelefonuna benzetti akapunturla diğer sinirleri canlandıracağım dedi ama gine busiteden sordum
    sağolsun bülent bey bilgilendirdi bende yaptırmadım benim dikkatımı ceken yapacağı ilacın fiyatını söylemedi zaten hastalık belli ama ilacın fiyatı yok
    bunlar hepsi paraya dayalı çalışmalar herkesin dikkatli olması lazım.

Üye
    Kastamonuweb Avatarı

Son Giriş
    02.04-2009
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey siz omur ilik felçlilerine nasıl iyileşicegini düşünüyorsunuz.sitenize üye olanlar sizin fikirlerinizle hareket ediyorlar ve hayattan ümidlerini kesiyorlar bu siteyi kurarken hastalara ümitsizlik vermek içinmi kurdunuz. Dünyanın kabul ettigi akupunktur tedavisini bile siz akupunktur uzmanlıgınız olmadıgı halde ön yargılı olarak yataga baglı omur ilik felçlilerine hiç bir umutlarının olmadıgını ve bu tedaviyle ihtiyacını görebilecek duruma gelen insanlara cahil denize düşen yılana sarılır gibi söylemlemlerle yanlış bilgilendiriyorsunuz.Sizin gibi site acmış insanların tedavi hakkında bilgi sahibi olmadan yorum yapması ve omur ilik felçlilerine yanlış bilgilendirmesini dogru bulmuyorum. TÜRKİYENİN bir cok yerinde akupunktur merkezi var omur ilik felçlilerinin size degilde akupunktur tedavi merkezlerinde uzman kişilerden bilgi almasını bütün omur ilik felçlilerine tavsiye ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    959
    Verilen Beğeniler
    1.251

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Kastamonuweb Mesajı Gör
    [...] mur37 nin kızının o.f oldugunu ve görmesini istedi. tedavi olmak istediler tedavinin uzun sürecli ve 8 ay sürecegini söyledi ve tedavi sonrası kendi ihtiyaclarını görebilecegini kadar yürüyebilecegini söyledi.[...]
    Biri gelip bana bunu söylese, vallahi de billahi de sopayla kovalarım!
    Omurilik felci olan kişiler ne akupunkturla ne de başka yöntemlerle İYİLEŞTİRİLEMEZ! Ve bırakın iyileştirmeyi, omurilikteki tek bir sinir hücresinin dahi sağlıklı hale gelmesini SAĞLAYAMAZ! Bunun aksini söyleyen herkes yalan konuşuyor demektir.

10 yıldır omurilik felci olan ve bu konuda yemediği/görmediği/duymadığı b.k kalmamış olan Bülent Küçükaslan'ın ve çok daha bilgili tecrübeli insanların olduğu bu platformda aksini yazmak da iddia etmek de (hadi biraz yumuşatarak söyliim) saygısızlıktır.

Kimse kimsenin umutsuzluğundan yararlanıp para kazanma peşine düşmesin! Böyle, "şu kadar zamanda ayağa kaldırırım, efendim kendine yetecek kadar yürütürüm" gibi boş laf edenin feriştahı gelse aynı muameleyi görür bu sitede!

Ve bu site varolduğu sürece, umut taciri zevatın mağdur ettiği insanlar mağduriyetlerini yazmaya ve insanları uyarmaya devam edecek. Böylece binlerce kişi de parasını kaptırmaktan kurtulacak. Bu kadar basit.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    MUR37 Avatarı

Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kastamonuweb sen neden isbat ve gerçek göster(e)miyosun bizde sana inanıp bülent beyi, beni ve benim gibi düşünenleri sopalıyalım varmısın

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12