Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Elektrik çarpmaların için Lyrıca 150 mg veya 300 mg ilacı şiddetle tavsiye ederim, yıllarca çektim o elektrik çarpmalarını, doktorunuz ile görüşün o da size kesin tavsiye edecektir zaten. Ben çok çektim o sancıları kıvrım kıvrım oluyordum neredeyse elektrik çarpmasından.

Üye
    raistlin23 Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Ülker
    Son Giriş
    25.01-2016
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ,

benim annem 09/01/2014 tarihinde T12, L1 ve L3 te osteoporoza bagli kompresyon kiriklarindan dolayi vertebra plasti ameliyati oldu(ameliyattan sonra yurt disinda danistigimiz doktorlarin akut ameliyat gerektiren bir durum olmadigini soylemeleri ile sok olduk ).
    Ameliyat sonrasi daha once olmayan bacak agrilari oldu 1 gun sonra agrilari iyice artti biz mr istedik doktoru ise mr yerine rontgen cektirdi ve yapilan kemik dilgularinda akma olmadigini annemin abarttigini soyledi
    ayni gunun aksami ise agrilar siddetlendi ve birden his ve hareket tamamen kesildi bacaklarda . (Amelyat oncesi yuruyerek getirdik hastaneye ) Doktor cagirdik gelmedi.
    Sabah geldiklerinde ise hemen mr cekilip lomber stabilizasyon ameliyati oldu. Kanama olmus belinde ve omurilige baski yapmis.

Neyse, 2 yildir hastanede fizik tedavi ile walker ile yurur duruma geldi . Sol bacagi eski halinde sag ise yaklasik %40 -%50 calisir durumda. Bakalim insallah eski haline gelir . Cok calismak gerek , belki tekrar yuruyemebilir desteksiz ama calismayi birakmadan varolani guclendirmek aslolan.

Bu arada @OturanBoğa abi seninle bu durum hakkinda ozel konusmak istiyorum . Nasil irtibata gecebiliriz ?

Tesekkur ederim.

Allah herseyin hayirlisini versin hakkimizda.

Üye
    cbrstyl Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    15.02-2016
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    siteye yeni üye oldum saygılar çok geçmiş olsun

bende 07. 07 . 2015 te bi trafik kazası yaşadım motorla arabaya çarptım bu kazada L2 L3 omirilik kemiklerimi kırdım yanlız ucuz yırttımkii bende öyle belden aşşağıya his kaybı olmadı şükür
    bide sağ ayak bileğim kırıldı yanlız ben kazada savrulup gitmediğim için kırıklar tağınık değil tek parçaymış onun için ameliyata gerk duyulmadı şükürkii
    şu an 6 7 ay oluyo hiç bi sıkıntım kalmadı inşallah hazim var ise içinizde düzelirsiniz allah şifa versin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12