Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yelpaze Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    halikarnassos
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    11

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kazadan sonra yoğun bakımda yatarken sabit sonda takmışlardı. ayaklarımda sadece baş parmagımda biraz hareket vardı. ama işin ilginç tarafı, sonda olduğu halde gün içerisinde sık sık ereksiyon haldeydim. 2 ay sonra sabit sondayı çıkarttıklarında ilk denememde boşalma oldu. ve 17 yıldır devam ediyor. vücut öyle bir mekanizmaki akıl almıyor. sol ayağımda his oldukca az ama sağlıklı bir insanın yapabildiği tüm hareketlere sahip. sağ ayağımda his normal insan gibi ama hareket az lakin vücudun yükünü taşıyanda bu ayak. belden aşağı kısmım tam simetrik olarak ikiye ayrılmış durumda. yarı tarafımda his yok hareket var. diğer yarısında his var hareket yok. bu olay penis içimde geçerli bir tarafı hissediyor, diğer tarafı hissetmiyor. ereksiyon ve boşalma için bir sorun teşkil etmiyor.
    her fırsatta tatmin olmayı dene. ama bunun için hayal etmek lazım.genç olduğun için hayal kurmak zor olabilir. ''chaturbate'' (+ 18 dir. yanlızken aç bu siteyi.) diye bir site var. zamanında bana çok yardımı olmuştu

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

faruk34;

Hocam sizede cok cok geçmiş olsun ayni anlattiginiz gibi oluyor valla boşuna dememisler yasayan bilir diye peki durumunuz nasıl suan iyilestinizmi

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yelpaze;

Sizede geçmiş olsun hocam suan durumunuz nasıl iyidir inşallah daha sontq cikmadi deneme imkanım olmadi demeyeceğim ins

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

FuLLHD;

Çok şukur desteksiz yürüyorum, sadece sol ayak bileği hareketsiz ,onun içinde karbon afo kullanıyorum .1996 da ameliyat geçirdim ilk bir senede yürümeye başladım ondan önceki süreç bir bebeğin ilk bir senesi gibi öyle düşün.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

buradaki yorumlara bakıp kendinde ne denli iyileşme olacağını yada ne zaman iyileşeceğini hesaplamaya çalışma omurilik felçi başka rahatsızlıklara benzemez aynı noktada zedelenme dahi olsa aradaki milyonda birlik fark dahi çok şeyi değiştirir sende ne gibi ilerlemeler olacağını dünyanın en iyi uzmanı dahi bilemez senin bu süreçte yapabileceğin tek şey sabırla fizik tedaviye devam etmek

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

faruk34;

Sizin adiniza Sevindim hocam cok sukur ayni bebek gibi tekrar yuruyecez artık

demirc;
    Aynen hocam herkes ayni darbeyi ayni yara olmuyor hepsinin iyileşme sureci farkli fakat şuan yattigim ftr hastanesi memnun değilim ankara ftr cok ovmuslerdi ama o kadar değilmis burda da gata yi övüyorlar bakalım randevu alabilirsek

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar önceden bu konuyu açmıştım
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...yilesirim.html
    3 ay dır buyuk gelişmeler yasadım suan wolkerla yuruyorum daimi sondada tak a geçtım uzun yürüme cihazlarımı yaptırdım sag dizim cihaz takmadanda duruyor kitliyor yani koltuk değneyi ne geçmek için denge çalışıyorum suan moralimde çok iyi tansiyon sorunum bitti herşey çok güzel gidiyor doktorlarda beklentinin üstünde gidiyorsun dediler ankara ftr den taburcu oluyorum 2 ay evde dinlendikten sonra afyon kocatepe ftr de devam edicem tedaviye bilgi vermek istedim arkadaşlar unutmayın hersey sizde bitiyor azim hırs çalışma ile herseyi yapabilirsiniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Harika gelişmeler bunlar! Çalışmaya devam...

Üye
    FuLLHD Avatarı

Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tesekkur ederim abicim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12