Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denizlirfann Avatarı

Gerçek Adı
    Irfan
    Son Giriş
    19.12-2013
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    Taiwan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bundan 5-6 ay önce arkadaşlarla bowling oynarken, belime birden bir ağrı girdi. Yürümekte, oturmakta, oturduğum yerden kalkmakta, yatmakta zorluk çektim ve ertesi günü hemen hastaneye gittim. Orada yapılan tetkiklerde normalde 5 tane olması gereken omurganın, bende 6 tane olduğunu öğrendim. Doktor yapılabilecek bir şey olmadığını, sadece dikkat etmem gerektiğini belirtti. Fakat bu olaydan sonra arada sırada bel ağrıları oluşuyor şiddetli bir şekilde. Ne yapmam, nasıl bir tedavi uygula(t)mam gerekir? İleride daha büyük sorunlara neden olur mu?

Ayrıca bu durumum askerliğe engel midir?

Aynı durumda olan / konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini bildirirse memnun olurum.

Teşekkürler, geçmiş olsun herkese...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Böylesi bir durumla karşılaşan ya da konu hakkında bilgisi olan var mı?

Ama genel anlamda belinizi birkaç basit fizik tedavi hareketiyle güçlü tutarak ve asla zorlamayarak yaşamınıza hiç bir sorun çıkmadan devam edebilirsiniz...