Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yaklaşık 5 ay önce trafik kazası sonucu L1 seviyesinde felçli kaldım.2 ay kadar tsk rehabilitasyon merkezinde tedavi gördüm.şu an evde bir fizyoterapist eşliğinde çalışıyorum.
    çekilen mr sonucunda sinirlerde kesi olmadığı söylendi.fakat 5 aydır ne his var ne de hareket.
    şuan gelebildiğim seviye posterior shellerle walkerla adım atabilmek.
    sinirlerde kesi olmaması şansımı ne kadar arttırır?

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

umarım tam kesi yoktur eger tam kesi yoksa sizin yogun tempoyla 2 yıl boyunca sürekli çalışmanızı isterim çünkü ilk 2 yıl içinde olacak ilerleme çok önemli boyutlarda olur tam kesi degilse şansınız yüksek..

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim.sinirlerde hiç kesi olmadığı söylendi.sadece kapsülde bir zedelenme var dendi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Bol bol yürüyüş ve fizik tedavi... Kendi başınıza her ne yapabiliyorsanız, hepsini kendi başınıza yapmanız önemli. Bol su için ve idrar yolu enfeksiyonlarından uzak kalmaya çalışın.
    Unutmayın, his ve harekette her ne geri dönecekse, ilk 2 yılda dönecek. Onun için morailinizi de çabanızı da hep en yüksek seviyede tutun.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler.idrar yollarında şuan da pek sıkıntı yok.zaten 6 saatte bir tak yapıyorum.bazen de büyük abdeste oturduğum zaman kendim yapabiliyorum.
    bakalım zaman ne gösterecek.uyuşmalar karıncalanmalar var sadece.
    bu arada kendimi de tanıtayım:ben artvin yusufeli ilçesinde ingilizce öğretmeni olarak görev yapıyordum.ismim ahmet toksal.
    herkese teşekkürler

Üye
    BaŞKaN Avatarı

Gerçek Adı
    Evbari Bayram
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bende of,liyim 9 yıl etti sinirde kurşunun yakından geçmesi nedeniyle sıcaklıktan olusan bir zedelenme var var ve bu sıcaklık sinır damrında kabuklasmaya yol acmış eskıden hıs etmezdım şu an ayaklarımın tüylerini çektiğimde acı verıyo bazı bölgelerde ciddi elle dokunuldugunda hisler var ayağım ayağım eski abadını koruyo yani 100 de 95 aynı şekilde incelme yok ama kasılmalarım var rahatsız edecek dercedem, diye sorarsanız değil okadar bir yandan olmasınada iyi gibime geliyo ayaklarımı canlı tutyo kanımca idrar yolarım da przarvatif sonda kulanıyorum geldiğini sıkıştığımı his edebiliyorum ama tutmada sorun var.