Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456
Toplam 89 mesajın 76-89 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özdilli Avatarı

Son Giriş
    29.11-2011
    Saat
    18:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bırde ıcok arkadasımız ıltıhap vardır ondan kacak oluyo dıyo ama bende ıltıhap olsada olmasada yıne kacak oluyo acaba bızım gıbı olan arkadaslarda sıgarakullanan varmı ben ıcıyorum bunuda uzulerek soyluyorum ben 6 saatte bır jel soketlı sontakullanıyom bunu dort saatte bır kullanmalımıyım bana zararı olurmu bıde sonta takerken bazan kan gelıyo yardımlarınız ve ılgınız ıcın tesekkur ederım

Üye
    fisherman73 Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    04.09-2009
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    Bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abiler hepiniz haklısınız da 7senedir ofum t2 hala ne takda nde lio nero spasmx hiç birinde düzen sağlayamadım tak yapyom yarım saat sonra kaçak oluyo lio 5x1 sirdomr2x1 kullanıyom hemde 2sinibirden gene yalan spasteden taş gibiyim ağrı için nero800 3x1 ağrı manya oldum uyku deseniz ne olduunu unut ara sıra bayılmaları uyku sayıyorum artık tansiyon yerlerde arıyıp bulamıyorum 8/4tolere edebiliyorum bazen drlarda hikaye anlatmakdan başka bi işe yaramıyo kanatimce tecrübeli arkadaşlar daha yararlı 4senedir dra gitmiyorum çünkü allahın dedi olduuna kaat getirdim gerisi yalannnnnn tecrübeler paylaşılsın lütfen herkeze saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    274
    Verilen Beğeniler
    435

Mmm, sigara kasılma yapar tabii. Ama varolankasılmanın yek nedeni odur da diyemez kimse...

Yukarıda yazdıklarımdan başka bir şey gelmiyor aklıma.
    Evet, sonda yapmayı 4-5 saate düşürmelisin.

TAK yaparken kanamanın olması güzel değil tabii. Enfeksiyon olmadığından hep emin ol. Mesanede taş/kum da olmamalı. Bunun için bi ultrasonla baktır bence.
    Kanamaya dair:
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...girmemesi.html
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...rkadaslar.html
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...pabilirim.html
    http://www.engelliler.biz/forum/sagl...a-yontemi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    özdilli Avatarı

Son Giriş
    29.11-2011
    Saat
    18:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oturan boga kardes ultrasyonada gırdım hatta mesaneyı bır kac defa yıkadılar bıle ama yıne oluyo yıne oluyo urolojı doktorum bana mesanenı genısletmek ıcın bı neden yok dedı mesane hacmın ıyı ha bırde sunu sızlerle paylasayım karadenız teknık unuversıtesı (ktü)de bana kök hücre naklı yaptırmamı ıstıyolar bana karar vermemde yardımcı olursanız sevınırım bu naklı yaptıran arkadaslarımız varmı bılgılerınızı paylasırsanız tesekkur ederım

Üye
    t9-t10-t11 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

artık eczane de yok depolarda yok yerine ne kullanıyorsunuz

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    27.03-2017
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

lioresal pıyasadan kalkmıs sanırım

Üye
    t9-t10-t11 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yerine ne kullanabiliriz etkili bana iyi geliyordu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    274
    Verilen Beğeniler
    435

Arkadaşlar, Lioresal piyasadan kalkmadı, sadece kar marjı düştüğü için firma getirmekte isteksiz! Ama 3-4 ayda bir belli bir miktarda piyasaya sürmek zorunda oldukları için, şu anda piyasada mevcut. Acele ederseniz temin edebilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    c555 Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

bende 1 alıyorum gece yatmadan ama hiç almamak en ii bence.

Üye
    halilguray Avatarı

Son Giriş
    17.03-2014
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 3 senedir engelliyim.2 senedir günde 2 tane alıyordum son 3 aydır 4 e çıkardım.günde 3 kez egzersiz yapmama ve ilaç almama rağmen kasılmalarım son bir kaç aydır çok arttı.sandalyeden düşme gibi bir sıkıntı yaşamadım ama az kaldı oturduğum zaman belli bir süreden sonra ayaklarıma temas oldumu belim kendini ileri doğru itiyor resmen vücudum düz bir hal almaya çalışıyor kalçam neredeyse sandalyenin ucuna kadar geliyor biraz daha artarsa yuvarlanıcam az kaldı.doktora ne zaman sorsam ilacı arttır diyor bu kadar egzersize bu kadar ilaca hala bu kadar kasılma varsa bir püf noktası varsa söyleyin canımı çok sıkıyor bu kasılmalar

Üye
    Penthesilea Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana Neurontin yazdılar 5 yıldır da onu kullanmaya devam ediyorum. Aynı etkide sanırım? Zaman zaman değişiyor kullanma miktarım. Kasılmalarım fazla olduğunda daha çok alıyorum.

Üye
    Gül_can Avatarı

Son Giriş
    19.07-2016
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba benim heryerimde var kasılma bazan kıranp girer ozaman acı verir diyer zamanlardada kasıldımı arabadan düşecek hale gelirim kasıldımı ayaklarım kayar düşer arabadan çok kötü bir hastalık düşmanıma bile vermesin Allah ben 22 yıldır lrolasan hap kulanıyorum ve Dr Ben lirolaslı 21 yıldır sürekli kulanıyorum ve bana bugün önerdiler hastanede lirolasal bitmişti evde yazdırırken Dr önerdi bende Baklofen pompası

araştırıyorum artısı nedir eksisi nedir diye fayda görende yazsın zarar görende yazsın lütfen

araştırıyor

Üye
    Gül_can Avatarı

Son Giriş
    19.07-2016
    Saat
    15:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bu ilacı 22 yıldır sürekli kulaniyorum önce 1 tane sona sabah akşam 2 3 yıl sona günde 3 tane oldu 10 yıl kadar ve 6 taneye çıkardı Dr ozaman karaciyerde enzim yükselmesine neden oldu ve tekrar azaltim 6 7 yıldır 6 saat 1 tane alıyorum buda günü 4 tane yapiyor gecen gün Dr lirolsal ponpası takalım sana yürürsün dedi birden şok oldum araştırmaya başladım buĺâf ne kadar gerçek diye

Üye
    Mathmen Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu lio hem iyi hem de kotu bir ilac...neren kasiliyorsa oraya etki eden akilli ilaclar olsa keske...bnm bacaklarim kasiliyor sen kollarimi da gevsetiyosun...baklofen pompasi olan bir arkadasla tanistim kasilmalarini baya azaltmis ama yan etki olarak tuvalete cikamama gibi bir yan etki yapmis...bu da tansiyonun asiri yukselmesine neden oluyormus..sorunu cozdugunu sanip baska bir sorun yaratmaya gerek yok...yani lio'ya devam...

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 23456