Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar ben bugün doktara gittim idrar için doktara derdimi anlattım 3 parça penis protesi varmış hapsız ilaçsız iş başlayınca pompalıyormuşun işin bittimmi 1 pompa iniyormuş kafama yattıda amaliyatlıymış biz omur ilik felçlileri bi yara actımmı zor kapanıyor amaliyat yarasındanda ondan korkuyorum ya kapanmazsa hem penis protez iyiyse eh katlançaz artık bilgisi olan varmı bu konuda yan etkileri varmı şimdiden tşkr

bu arada bülen by o gördüğüm aparat penis dışınamı takılıyor okumaya çalıştım yabancı okuyamadım nasıl yapıldığını

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Protezden önce Papaverin iğne denedin mi?

Üye
    ismayil Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    5

yaptırabiliyorsanız en temizi penil protez bence.... papaverin işi zor ve her enjeksiyondan sonra az az mikro nedbeler gelişebiliyor diye biliyorum. en uygunu inflatable penil protez. ama sgk ödemeleri ne kadardır bunu bilmiyorum.http://www.urolojiuzmani.com/index.p...arsizlik&go2=1

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

benim bir arkadaşım taktırmıştı hatta ilk onda duyduydum böyle bir aparatın var olduğunu çok memnun olduğunu herhangi bi zararlı etkisi olmadığını söylemişti yumurtalığın içine bi aparat takılıyormuş o yumurtalığın içindeki aparatı penisi sertleştirmek için 3 5 defa yumurtalığı sıkıyormuşsun penis sertleşiyormuş daha sonrada işlem bitincede tekrar yumurtalığı sıkıp indiriliyormuş çok kullanşlı olduğunu SSK nında karşıladığını söylemişti youtube dende araştırabilirsin ordada videosu falan var

http://www.youtube.com/watch?v=wHdHzQ8W46Q

http://www.youtube.com/watch?v=KWf5MAobWoM

Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    eskiden hapını kullanıyodum şimdi iynesini kullanıyom ama zararlıdiyolar çok as ilişki yaşıyom engelli arkadaşlarımdan 3 kişi taktırmış birde burda paylaşıyım dedim bülent bey taktıranlar menmun birde size soruyum dedim

bu protezi taktırmak sağlıklımı acaba hemde taktırsam para alınıyomu bilmiyom taktıranada soramadım almanyada taktırmış zaten o şahızda