Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    davut demirtas1 Avatarı

Gerçek Adı
    davut
    Son Giriş
    21.08-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar bende hisyok t3 t4 seviyesinden 2011 de iş kazası geçirdim bu tuvalet işi beni öldürecek zoruyom cıkmıyo cıksada duymuyom cıktığını yatakta çok terliyom karnım yan ıyo ya idrarım geldi yada gazım var diyom idrar kesesi şiştimmi annıyom beynım acıyo öyle annıyom gazımıda rahatsızlanıyom yada terliyom yatakta baca bacak üztüne atıyom kendimi sola yatırıyom deliği boşa getirip derin nefes alıp kendimi kasıyom bi gaz cıkıyo sesine bile korkuyom birde kasmamda cıkmadımmı sağ elimle karnıma cöküyom sol elimlede bacaklarımı tutuyom delik boşta tabi ufff yırtınıyor deli valla YANLIZ BU LAVMAN BELASINDAN KURTULMAM LAZIM lavman iyi deyil diyolar lavmansızda ben cıkaramıyom bi severinde tekerleklı sandalyede parmaklıyımda cıkarıyım dedim eyildiydim hupp kafa üztü yere düştüm evdede biri yoktu kalkanaşkadar öldüm öldüm dirildi AMA o sandalyeye cıkacamdıye zoradıydımya dıçkı cıkmış bende gaz cıkardım sanıyom arkamada bakmıyom maf oldum ogün annıycanız aslında kayısı yenmesi lazımmış doktor öyle dedi kayısı napıyor bilmiyomya aldım 1 kg bakalım nasıl cıkacak

Üye
    mesut123. Avatarı

Gerçek Adı
    tuna
    Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    18:22
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum bazen kendimi çok sıktığımda geliyor olmadı parmakla zorluyorum.Birde doktor Bi kas gevşetici verdi o daha rahat çıkarttırıyor ama her zaman kullanma alışkanlık yapmasın dedi.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

adı ne ılacın

Üye
    benn Avatarı

Son Giriş
    17.08-2017
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

arkadaşlar ilaç ilaç kullanmayın....her gün yada iki günde bir oturun klozete sokun eldiveni,vazellini de alın yanınıza parmakla halledin..bunun başka çaresi yok..ilk önce 1 saat kalırsınız tuvalette zamanla azalır bu süre sonra yarım saatte işinizi halledersiniz...ve buna da alışırsınız...alllah kolaylık versin

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

ılac kulanmaktan bıktım valla..dedıgın gıbı denedım ama bı turlu olmadı.yapamadım...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Hatırladığım kadarıyla yatar hasta değilsin, oturamıyorum derken duruş pozisyonumu alamıyorsun yoksa wc cıkmakta kabızlık gibi sorunmu yaşıyorsun.Kabızlıksa eğer bu kabızlık insanın sosyal yaşamını baya etkiliyor, sitresli yaşam, yeme içme düzeni, evdeki wc den başka yerde büyük abdest yapamama , titizlik vb. bircok şeyler bu durumu tetikler.Kendi kendinin doktoru ol, hangi gıdalar tuvalete cıkmanı kolaylaştırıryorsa onlara yönel.Simit, armut, badem fındık ben bunları fazla tüketeyim dışkılama sayısı artıyor.Birde günün belli saatlerinde wc de otur, dışkılama olmasa bile gaz ,idrar cıksın buda bedeni rahatlatır.Müsait olamıyorsan gün içinde problem başlıyor demektir.Bunlar kendi düşüncelerim, dostum başlığa katkı sağlayabilmişimdir umarım.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk ederım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12