Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kardeşinizin durumu nasıl?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    canım kardeşim Avatarı

Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bulent hocam, bugun 41. Gun. Uzulerek soyluyorum, yani gonul ister his durumunda degisiklik olsun ama suan icin yok, gataya yatisimiz yapildi, yaninda ben varim, kuyruk sokumunda ufacik bi yara vardi, yogun bakimdan beri. Onun haricinde yarasi yok. Epikrizinde his seviyesinin t10 oldugu yazili. Benim psikolojim felaket bozul. Kardesimin haberi yok tabi bundan. Kardedim cok umutlu, ben korkuyorum, umutlu olmasindan degilsr, iyilesememe ihtimalinden korkuyorum. Psikolohisi iyi, su asamada onemli iyi olmsi ama sonrasi icin korkuyorum iste. Cinsellik konusunu sordu bana, cocuklari cok sever, evlenip cocuklari olsun istiyodu hep. Hisslerim iner di mi diye sordu, bayilacak gibi oldum, sabir dedim memom sabir. Durum boyle iste hocam

Bi de epikirzdeki tani t7-8 dislokasyon+ t8 frakturu. Epilirzde yazan his seviyesi t10.gobeginin az ustunu hissediyor ama gobeginden assagisini hissetmiyor. Bu arada gatadayiz, yani tak reh merkezi. Dedigimde vazife basinda oldugu icin en kisa surede donus yaptilar. 2. Gyn bugun bekliyrouz iyi sonuclar cikmasini.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Her şey gün geçtikçe daha iyiye gidecektir, merak etmeyin. Acele etmek ve moralsiz olmak bu sürecin en büyük düşmanlarıdır.

O yaradan bir an önce kurtulun. Aman dikkat edin, yara bir günde alır başını gider.

Sabit sonda takılıysa, kısa sürede TAK'a geçmeli. 4-5 saatte bir kendi başına sonda ile mesaneyi boşaltmak hem özgürlük hissi verir hem de olası enfeksiyon ve mesane daralması açısından önleyicidir.

Omurilik felçlilerin çocuğu olur tabii ki. Hiç merak etmesin o konuda
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12