Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyma.orhan Avatarı

Gerçek Adı
    şeyma
    Son Giriş
    03.06-2013
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba bende mesena daralması var ama hisler var ve normal yollarla tuvalete çıkıyorum, bütün tahliller bitti. Ancan ameliyat düşünüyo doktor ve ameliyat sonrası ömür boyu tak yapmak zorunda kalcağımı belirtti ve ben bunu istemiyorum çünkü aileme bağımlı olucam o durumda. Ben mesanemdeki daralmayı tuvalete çıkışımı azaltarak ve sıvı tüketimim çoğaltarak azaltabilir miyim? acaba yada daha başka doğal bir yol varmı bilgilendirirseniz sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ellerinizi kullanamıyor musunuz? O nedenle mi Tak ile iligli olarak "ileme bağımlı olacağım" dediniz? Engeliniz nedir?

Bir de, şu anda mesane kapasiteniz ne kadar? Eğer iç basınç yüksekse, mesane kapasitesini arttırmak için mesane kapasitesini zorlama fikri iyi bir fikir olmaz. Zira zorlamak böbreklere idrar kaçmasına neden olur ve bu da böbrekler açısından çok kötüdür. Onun için, iyi düşünmek ve hassas hareket etmek lazım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...