TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 62 / 63 İlkİlk ... 1252585960616263 SonSon
Toplam 932 mesajın 916-930 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    walker Avatarı

Son Giriş
    01.12-2021
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    abilerim merhaba kapalı ameliyat olalı 4 ay geçti. Gayet güzel tazyikli yapıyordum fakat 3 gün önce durduk yere mesanem ağrıdı tüm gün ve 2 gün azalarak bitti fakat işerken tazyik azaldı gibi hissediyorum anlık bir şekilde gelişebiliyor mu darlık? Bilen abilerim kardeşlerim cevaplarsa sevinirim.

Üye
    Olgu Avatarı

Son Giriş
    05.04-2022
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @walker

Kardeşim merhaba, moralini bozmak istemem ancak darlık aniden gelişebiliyor, son seferimde her şey yolundayken birkaç gün içinde idrar yolum tamamen kapanmıştı. Basit bir enfeksiyon veya böbrek taşı da olabilir tabii ki. Doktoruna danışmanda fayda var.

Üye
    byalkin Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    15.02-2022
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

sn walker; zaten sorununuz hemen bitseydi çok şanslıydınız şunu bilinki bu tekrar eden bir rahatsızlık ben 3 defa kapalı ameliyat oldum daha sonra kendi kendime tak yapmayı öğrendim sizde benim yolumdasınız, kapalı ameliyat diyerek özel hastanelere soyulmayın, kendi kendinize yapabileceğiniz bir şey (araştırın bu forumda bile birçok yerde tarifi var) paranız ve cesaretiniz varsa açık ameliyat olun. Birde idrar performansınızı ölçülü bir kaba yaparak takip etmeniz daha doğru. Örneğin 200 CL idrarı 10 saniyede yapıyorsanız idrar hızınız :20cl/sn olacaktır. idrar hızının 15 cl/sn altına düşmesi problem demektir (yazdıklarım doktorun verdiği bilgilerdir)

Üye
    walker Avatarı

Son Giriş
    01.12-2021
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

tesekkurler yalkin bey. bu arada arkadaslar bir sorum olacak sizlere. idrarimi cok sıkısmadan yaptigimda yani ilk geldigini hissettigimde tazyikli yapiyorum fakat cok sıkısıp yaptığımda tazyik az oluyor ve sabahlari uyandığımda da ayni sekilde bu normal midir?

Üye
    Olgu Avatarı

Son Giriş
    05.04-2022
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

İdrar çok az ve çok fazla olduğunda tazyik azalır, bu normaldir. En azından şimdiye kadarki doktorlarımdan öğrendiklerim bu yönde.

Üye
    Sonda Avatarı

Son Giriş
    01.02-2022
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selamlar bugün kapalı ameliyat oldum sonda takılı şuan yaklaşık 11 saat geçti ameliyattan bi ağrım yok hareket etmedikçe sabah taburcu olucam sondayla bugünü atlatırsam sonraki günlerde çok Ağrı olur mu

Ve ameliyattan sonra yapmam gereken şeyler var mı nelere dikkat etmem lazım şimdiden teşekkürler herkese gelmiş olsun

Üye
    Nedim Ç Avatarı

Son Giriş
    12.08-2022
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben üç yıl önce holep yöntemi ile prostat ameliyatı oldum.7ay sonra üretra darlığı başladı.Ondan da bir kez ameliyat yaşadım. Darlık tekrarlamaya başladı. 20-25 gün aralıklarla tak kullanarak açıyordum. Daha sonra homeopati tedavi yöntemi ile tanıştım. Bu alanda çalışan bir arkadaş aşağıdaki ilacı tavsiye etti.7 aya yakındır tak kullanmıyorum!..73 yaşındayım. Cinsel bir sorun dahi yaşamıyorum.Almanya’dan getirttim.Avusturya’da da var.Bana bu ilacı tavsiye edene minnettarım.İlacı iki tertip kullandım.8 saatte bir hap,dil altından alıyorsunuz.Yalnız hapı almadan 20 dk.önce ve sonra bir şey yemek içmek yok!.. ThiosinaminumD4
    Tabletten zusammensetzung 1.tablet enthalt TritD4 250mg. Herkese şifa olsun...

Üye
    byalkin Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    15.02-2022
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

@Nedim Ç

Üretra darlığının ilaçla tedavisi yoktur, burda yanıltıcı ve reklam kokan yazılar yazmayınız.

Üye
    Nedim Ç Avatarı

Son Giriş
    12.08-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben yaşadıklarımı yazdım.Yanıltıcı ve reklam koktuğunu da nereden çıkarıyorsunuz. Beni tanımadan bu ön yargı neden?... Ben de umudumu kesmişken Allah bana bir kapı açtı. Üstelik ilacı ben yurtdışından getirttim. Reklam bunun neresinde?.. Takdir çare arayanlarındır...

Üye
    Deniz0935 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Merhaba kardeşim geçmiş olsun öncelikle bende de hemen hemen aynı sorunlar iletişim kurabilirsiniz?

Arkdaslar merhaba böyle yararlı bir forum sitesi için teskkrler ve herkese geçmiş olsun. Bense son 1 aydir tazyiksiz idrar,catalli işeme, ve damla damla idrar şeklinde raharsitsizliklar var ve doktor antibiyotik verdi fakat herhangi değişiklik yok. Nette araştırdım ve uretnada darlik çıkıyor sizin bu konuda varmi yardımcı olabilecekleriniz şimdiden çok teskkrler ve çok geçmiş olsun herkese🙏
    @Nedim Ç.
    Nasıl bir ilaç kardeşim etkisi olarak nasıl veriyor ?

@frkn7
    Kardeşim bende de hemen hemen aynı sorunlar çok güzel deyinmişin konuyu , idrarimde ilk yanma belirtileri ile başlayan süreç 25 gündür yaklaşık tazyiksiz idrar, özellikle çok sıkıştığımda çatallı işeme, ve aynı zamanda ince bir idrar ile damla damla damlayarak idrar gibi durumlar oldu. Psikoljiyi gerçekten çok kötü etkiliyor bu dediğiniz kronikprostatit ve darlı dışında başka bir seçeneğimiz yok galiba. Çok geçmiş olsun herkese arkdaşlar

Üye
    Nedim Ç Avatarı

Son Giriş
    12.08-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bana ilacın etkisini soruyor Deniz Bey. Bir yıldır sonda ve herhangi bir ilaç kullanmıyorum. Oysa doktorum ömür boyu sondaya mahkum olduğumu söylemişti. Adını yazdığım ilacı Almanya’dan getirttim. İki tertip kullandım. İki ay sürmedi. Düzene girdi. Yanma,çatallaşma zorlanma yok. Kullanın farkı göreceksiniz. İlacı ben satmıyorum ki sizi kandırmış olayım. Ne kaybedersiniz...Bu hastalığın ilaçla tedavisi yoktur, sözünü benim iki doktorum da söylemişti. Ancak ben büyük bir lütufla karşılaştım...Selamlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.623
    Verilen Beğeniler
    3.897

@Nedim Ç

İlaç bu mu? Bunu doktor mu önerdi?

Üye
    Deniz0935 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

@Nedim Ç
    Evet denemekten hiç bir şey kaybetmeyiz doğru diyordun Nedim kardeşim ama ilacı nasıl getireceğiz almanyadan türkiyede yokken ve sen nasıl bir yol izliyorsun bunu bizimle paylaşabilirmisiz

Üye
    Kahraan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya merhabalar benim de bir kac sorum var ben 1 seneye yakin tak kullaniyorum doktorum nerojen mesane olduğunu söyledi ben 5 6 ay tak kullandim sonradan kullanmayi birakmistim çünkü mesanemde çok idrar kalmiyordu 10ila 25 ml kaliyordu bende bi sure birakmistim ama rahatsizliğim tekrar basladi ve geçen gün 12 numara tak kullandigimda takin ucunda kan gördüm ve tak kullanmaya korkar oldum sonra 1-2 hafta sonra tekrar denemeye karar verdim bu sefer de mesane kapakciğina gelince canim yanmaya başladı bende tekrar kanamasından korktum ve sondayi geri çektim ne yapmaliyim

Üye
    gurup Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:59
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Nedim Ç

Merhaba hocam benimde darlığım var bu söylediğiniz ilacı nerden bulurum iyileştinizmi tamamıyla?

HERKESE MERHABA SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM
    BENDE ÜRETRA DARLIĞI VAR BAZEN İDRARIMI RAHAT YAPIYORUM BAZENDE TAZYİK AZ GELİYOR GECELERİ ÇOK İDRARA ÇIKIYORUM BUNUN ÇARESİ YOKMUDUR.

Sayfa 62 / 63 İlkİlk ... 1252585960616263 SonSon