TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 55 / 56 İlkİlk ... 545515253545556 SonSon
Toplam 827 mesajın 811-825 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Nesathamza Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:28
    Yaşadığı Yer
    Şanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar gecmis olsun hepinize zar zor isiyorum bu koronadan dolayi bazi ameliyatlar ertelenmisti bizim icinde ayni durum varmi acaba ameliyat yapan hastaneler varmi birde coskun sahin hocanin ameliyat fiyatini yazanlari gorunce hayretler icinde kaliyorum gercekten o kadar pahalimi 2 defa kapali ameliyat oldum artik acik olmak istiyorum insallah

Üye
    TheHawk Avatarı

Son Giriş
    01.07-2020
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

@Mamilo
    hocam konu biraz hassas olunca insan çok karamsar oluyor ama haklısın biraz daha mantıklı düşünmek gerekiyor. şuan yavaş işeme haricinde beni etkileyen bir durum yok fakat spermlerin kıvamı, rengi vs. 1-2 senedir düzgün gelmiyor beni de asıl endişelendiren bu. Bir aksilik olmazsa yarın gidip sperm testi yaptıracağım, onun sonucuna göre bir yol izleyeceğim, hepimiz için hayırlısı olur inş.

@Nesathamza
    sizede çok geçmiş olsun, sizinde mesajlarınızı konuda okumuştum umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

Önümüzdeki hafta içi Coşkun Şahin'i görmeyi planlıyorum, normalde açık ameliyat konusuna hiç girmeyi düşünmüyordum ama fiyat ve korona ile ilgili durum hakkında bilgi alıp burada paylaşmaya çalışırım ama bildiğim kadarıyla açık ameliyat ücreti diğer hocalara biraz pahalı.

@İlkererdem
    hocam seninde çok mesajını okudum, dillendirmek istemiyorum ama sanırım bu konuda en çok sıkıntı çekenlerdensin ve ona rağmen darlığa inat çok pozitifsin o yüzden tebrik ediyorum ve acil şifalar diliyorum.

Sanırım bir kaç kez üretrografi yaptırmışsın, ben de yaptırmayı düşüniyorum da merak ediyorum dikkat etmem gereken şeyler var mı, narkoz veriliyor mu, hastanede yatış vs. var mı, üretraya da zarar verebilir demişsin, biraz bilgi verebilirsen çok sevinirim.

Üye
    Ozkakd Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:58
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar üretra darlıgı ve mesane boynu yüksekligi peniste agrı yaparmı?

Üye
    Fatihali Avatarı

Son Giriş
    13.07-2020
    Saat
    21:10
    Yaşadığı Yer
    Yurt dışı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Ozkakd

Kardeşim ağrı yapiyor penisin uç kısmında kasiklarda ağrı oluyor

Üye
    Nesathamza Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@TheHawk

Cok tesekkur ederim Allah razi olsun gorustukten sonra burda yazarsan sevinirim

Üye
    İlkererdem Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @TheHawk
    Öncelikle geçmiş olsun kardeşim.
    Hastalık konularında pozitif olmak zor olabiliyor.
    Burada önemli olan kabullenmek bence.
    Senin yapman gereken ilk olarak doktora gidip bir yol haritası çizmen.
    Ama doktor seçerken dikkatli ol. "Üretrayı herkese elletmemek lazım."
    Bu saydığın iki hastalığın da tedavisi mümkün. Bu kadar olumsuz olmana gerek yok.

Üretrografiyi iyi bilen birine yaptırmanı öneririm. Darlığın ileri seviyede ise rahatsız edebiliyor
    ama anladığım kadarıyla senin o kadar ileri seviyede değil. Ben çektirdiğimde çok daha düşük seviyelerdeydi
    ve çeken arkadaş sağolsun hiç dikkat etmeden çektiği için ben zorlanmıştım.
    Ama zamanında açık ameliyattan önce Coşkun hoca hastanede kendi çekmişti. Sıvıyı yavaşça ilerletmişti,
    ilerlemeyince de hiç zorlamadan bırakmıştı.

Ben Coşkun Şahin hocayla tanışana kadar yıllardır doktor doktor dolaştım.
    Hastalıkla geçen yıllarıma yazık olmuş gerçekten

Bu arada durum güncellemesi de yapayım.
    En son kapalı ameliyatımdan sonra neredeyse 2 sene geçti. Şuan için bir sıkıntım yok.
    Uzun bir süredir test yaptırmadım. Ortalık covid konusunda sakinleşince test yaptırıp sonuçları yazarım.
    Aslında üroflowmetri cihazı yapma planım vardı epeydir. Bu virüs böyle devam ederse belki girişirim bu projeye

Üye
    TheHawk Avatarı

Son Giriş
    01.07-2020
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

@İlkererdem
    Verdiğin bilgileri için teşekkürler, dediğin gibi üretrayı düzgün bir doktora kontrol ettirmek istiyorum o yüzden benimde aklımda Coşkun hoca var önümüzdeki hafta ona muayene olacağım inş.

Senin adına her şeyin yolunda olmasına çok sevindim, umarım çok daha iyi olursun

Üye
    Ozkakd Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun kardeş bende bar hem mesane yüksekligi hem kanalda darlık ama sisteskopiden sonra önce 13 dü işeme hızım sonraları düştü ilacın faydasını gördünmü?

Üye
    Mamilo Avatarı

Son Giriş
    20.06-2020
    Saat
    03:05
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@ozkad
    İlacın faydasını görmedim. 10 gün kullandım. Ameliyat olmayacağım. Gittiği yere kadar. Ama şimdilik hastalığımla çok uğraşmıyorum, hastalığımı düşünmüyorum. Kafamdan attığımdan beridir daha az gittiğimi farkettim lavaboya. Yani kendime yeni bir hayat tarzı belirledim. İnşallah herkes şifa bulur. Arada buraya yazalım arkadaşlar biribirimize destek olalım ama orantılı bir şekilde. Çünkü hep buraya girmek hastalığımızın aklımızdan çıkmamasına neden oluyor.

Üye
    Nesathamza Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Merhaba arkadaslar bugun asiri kapanmadan dolayi sistopkosi ile tekrar ameliyat oldum

En basindan anlatayim kisa bi ozet

Forumda beni taniyanlarin akillarina gelecektir
    2013 yilinda kil donmesi oldum
    Sonda taktilar sonda cekimi sirasinda canim cikti sanki onda sonra akista azalma oldugunu gordum aynisi babamdada olmustu
    Sonra 2014 yilinda denizlide bi profa kapali oldum 2 3 ay iyiydi fakat sonra daralmaya basladi 4.5 yil idare ettim
    2019 da holmuyum lazeri duydum duymaz olaydim
    Adana sehir hastanesinde holmium lazer oldum 1 cm di darlik guya cok basit bi ameliyatmis cok zorlu gecti ya doktor tam anlamiyla beceremedi yada benden kaynakli bir ay agri sizi oldu doktora sordum normal dedi bence degildi 2.3 ay idare etti ama kapali gibi uzun surmedi 9 ay sonra iyice daraldi 2 defa dilatasyon yaptirdim onlarda 3 ay idare etti
    Tam canima tak etti acik olim dedim Kovid cikti acik olmayi dusunurken bir haftadir perisan oldum neredeyse isiyemeyecektim bugunden icin randevu almistim iyiki almisim tam kapanacakmis
    Geldim durumu doktora anlattim beni genel aneztezi altinda ameliyat edin dedim covidden dolayi bir cok hasta var seni ameliyat hanede etmiyim sistoskobi odasinda ameliyat edim dedi ve idrar yolundan sivi aneztezi ile girdi buyur burdan yak darlik 1 cm iken iki darlik cikmis nerden olurdum holmiumu birincisini kolay acti ikincisi tam kapanmak uzereymis belki bugun mudahale edilmese acillik olacakmisim ikinci darligi baya bi ugras sonucu acildi 18 lik sonda takildi simdi eve geldim 1 hafta sonda takili kalacak resmen hayattan umidi kestim cok yoruldum kanama ve ara ara kasilma agri var Allah kimseyi bu duruma dusurmesin herkeze saglik sihhat versin kimseyi idrar yolu ile terbiye etmesin
    Simdi acik ameliyat doktoru arastiracam varsa onerileriniz sevinirim bir cok isim duydum ama fiyatlarini yuksek buldum Rabbim bizi para olarak gorenlerden uzak eylesin iyilerle karsilastirsin
    Gerci cikmayan candan umit kesilmez insallah tekrarlamaz diyelim hepnize gecmis olsun

Üye
    Free78 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2020
    Saat
    00:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim çok geçmiş olsun. Bende nerdeyse ay dır sondayla yaşıyorum. Tıkandı ve ALLAH tan 12 lik sonda takabildiler. İstanbul GATA da üroloji bölüm başkanıyla görüştüm açık ameliyat için gün verecek bana şimdi onu bekliyorum. İstanbul sana uzak galiba ama gelebilirsen bir görüş istersen sonuçta devlet hastanesi ücretsiz ameliyat yaparlar. Bu arada ben bir şikayet duymadım hastane yada doktor adına bilgisi olan arkadaşlar buraya yazabilirse bende öğrenmiş olurum. Tekrar geçmiş olsun ALLAH şifa versin.

Üye
    Ozkakd Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Nesathamza

fiyatlar ne kadar özelde açık kapalı bir bilgin varmı?

Üye
    Nesathamza Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@Free78
    kardesim cok sagolasin cok tesekkur ederim benimki tam kapanmak uzereydi hastaneye tam zamaninda yetistim kovid oldugundan ameliyathanede yapmadi ucundan sivi ile uyusturucu sivi slkti sistoskobi ile girdi ilk darlik kolay gecti ama ikinci darlik zor gecildi ikinci darlik holmium lazer olana kadar yoktu holmium lazeri keske olmasaydim hem cok uzun surdu iyilesmem
    Aslinda ilk kapali ameliyati olduktan sonra ikinciyi bence zorlamamak lazim acik olmak lazim diye dusunuyorum yorumlardanda genellikle onu cikardim ben burdaki yorumlari iki defa basa sarip bitirdim

Ozkakd fiyatlar acik ameliyat icin ozelde doktoruna gore degisiyor sanirim 10 ila 30 bin arasinda kapali ameliyat fiyatini bilmiyorum ozelde

2.gun ama halen sondaya kanli idrar doluyor normaldir galiba
    Rabbim hepimize sifa versin sorusu olan varsa cevaplayabilirim

Ayrica arkadaslar uretra ile alakali watsap grubu kursak daha yararli olmazmi

Üye
    frkn7 Avatarı

Son Giriş
    01.07-2020
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Herkese selamlar. Şehrimde kimlere muayene oldum proflardan üniversite hastaneleri dekanlarına. Şehir dışında da birçok doktora muayene oldum. Bir hayat kurtaran tüm insanlığı kurtarırmış derler. İnşallah bazı kişilere derman olur. Arkadaşlar gittiğim hekimlerin neredeyse hepsinin ortak kanısı ile ameliyat olacaktım. Ama kendim çok araştırdığım için ameliyat masasından döndüm son anda. Bu başlık altında da yazılarım var.

Bu rahatsızlığa belli bir kaza, travma sonucu sahip olabilirsiniz. Bu muhtemelen doğrudur. Ama durup duran yere bu nasıl bana oldu diyorsanız rahatsızlığınız muhtemelen üretra darlığı değil. Kronik Prostatit. Prostatınız iltihaplanmıştır. İltihap nedeniyle şişen prostatta mesane boynunu yükseltiyor ve eğer baskıyı kanallara yapıyorsa üretrayı daraltıyor. Evet gerçekten üretranız dar ama kalıcı bir darlık değil bu. Prostat iltihabından ötürü kanallara baskı sonucu daralma oluyor. Kronik Prostatit çok mu kolay bir hastalık hayır son derece zor. %100 çözümü mümkün olmayabiliyor. Ama en azından ameliyat vs gibi düşüncelerden kurtulun. Bu yazdıklarımı tabiki herkes için söylemiyorum. Sadece nasıl olduğuna anlam dahi veremeden böyle bir rahatsızlığınız oluştuysa hemen üretra darlığı demeyin. Bana doktorlar dedi yemin ederim ameliyat masasından döndüm Allah kurtardı. Baya Retrograd Üretrografi'de de zaten darlık gözüküyordu. Hatta Bülent Abi hatırlar arka üretram dar gözüküyordu. Ama bu prostatın yaptığı basınçtan kaynaklıymış. Bu rahatsızlığı olduğunu benim gibi aylar sonra anlayan binlerce kişinin olduğu bir websitesi var kronikprostatit ile ilgili. İki hastalık ta cok zor ama benim dediğim hastalıkta ameliyat felan son son son çare. Dilatasyon, ameliyat kafasından en azından kurtarıyo. Bu siteyi yazmam kural dışı olabilir diye yazmıyorum. İsteyen özelden sorsun gördüğümde yanıtlayım. Bülent abi yazabilirsin derse de yazarım buraya, bir forum sitesi zaten 2000 civarı üyesi var aktif paylaşımlar yapılıyor.

Benim de akış hızım 4-5 lerde geziyordu. Çok aşırı sık idrara çıkıyordum. Şu an azalttım. %100 çaresi olmasa da ilerleme saglayabilirsiniz bu rahatsızlıkta. Allah herkese şifa versin. Kronik prostatitten habersiz ürologların %90'ı. Direk üretra darlığı tanısını yapıştırdılar bana da. Allah korudu inşallah sizleri de korur ve hepimize şifa verir.

Üye
    Nesathamza Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şanliurfa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @frkn7

Kardesim gecmis olsun burdan yazmanin neden sakincasi olsun yazda bizde bilgilenelim kardesim

Merhaba Arkadaslar Benim gibi iki darligi olan varmi acaba uzun suredir kimse yazmamis masallah hepiniz sifa bulmussunuzdur umarim Dunyada insallah Tek ben kalmisimdir bende sifa bulurum insallah Allahin izni ile ben holmiumla ameliyat olduktan sonda ikinci darlik cikti kimseye onermiyom holmiyum lazeri
    Acik olacam kismetse Allah kimseyi caresiz birakmasin Rabbim butun hastalara sifalar versin

Sayfa 55 / 56 İlkİlk ... 545515253545556 SonSon