TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 54 / 54 İlkİlk ... 4445051525354
Toplam 797 mesajın 796-797 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bedevi61 Avatarı

Son Giriş
    21.03-2020
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba.Yaklaşık 3 yıl oldu bu derdi çekiyoruz alıştık artık.1 defa dilatasyon yaptırmıştım o biraz açtı en azından işiyorum.Hiç tamamen kapanma derdim olmadı.Biraz yavaş işiyorum ama o da çok sorun değil yani aşırı değil de biraz ince ama hızı iyi.Benim sorunum ve daha doğrusu korkum bu şekilde yaşarım ama acaba kanser oluyor mu bununla bu şekilde yaşayan.Özellikle bu konularda oturanboğa sana sormak istiyorum ne olacak bu işin sonu?

Bu arada işerken akım şahım ağrım yok sanıyorum ona da bağışıklık ya da duyarsızlık gelişti çoğu zaman acı da yok ancak mesaneye tam boşaltamıyorsun demişti bir doktor bundan korkuyorum bol su içiyorum

Üye
    Nesathamza Avatarı

Son Giriş
    26.03-2020
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    Şanliurfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Bedevi61 kardes uzun suredir senin yazilarinida okudum bende ayni durumdayim kapali ve holmium ile oldum holmium daha kisa surdu 10 ay sonra dilatayyon yaptirdim rahatlatti biraz 2 hafta sonra tekrar yaptirdim insallah idare eder Rabbime Hamdu Senalar olsun O herseyin en iyisini bilir Insallah hepimiz sifa buluruz bende ayni senin gibi merak ediyorum kardesim Gecmis olsun Allaha emanet olun

Sayfa 54 / 54 İlkİlk ... 4445051525354