TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 53 / 53 İlkİlk ... 3434950515253
Toplam 791 mesajın 781-791 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Seehat13200 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2019
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @OturanBoğa
    Abim bugun itibariyle sabah son kan pihtisini attiktan sonra kanama olmadi suan rahatim tazyikli mi degil mi idararim bilemiyorum cok takinti yaptigimdan mi bilemiyorum soyle soyliyim 15 saniyede yarim metrye yakin idararimi cikarabiliyorum sadece idrar ciktigunda 1 2 sn beledikten sonra idrar hafif bi agri ile cikiyor ciktiginda herhangi bir yanma vs bisey olmuyor catallasmada yok galiba yara iylesti bu arada ozur diliyerek soyluyorum masturbasyon dan sonrada herhangi bir sikinti olmadi ama meni rengi acik sari renkliydi ve endiseli mast yaptigimdan galiba az sperm cikti penisin basindada agri oldu braz simdi abim bu yara iylesti bundan sonra bu yaraya bagli daralma soz konusu olurmu yani bi ay oldu nerdeyse senin yorumlarin benim icin cok onemli bu arada idrar tahlili ve us normal cikti mesane duvari normal kalinlikta cikti suan antibiyotik kullanmiyom dr gerek yok dedi dr daralma soz konusu olmaz dedi yani dr da turkiye geneli ses getiren ameliyatlar yapmis bir dr guven verdi acikcasi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.639
    Verilen Beğeniler
    3.112

@Seehat13200

Sperm rengi de birkaç güne düzelecektir.

Bundan sonra üşütmemeye, bacaklarını aşırı zorlamamaya, kabız olmamaya, idrarını aşırı tutmaya vs. dikkat edersen bir sorun yaşamazsın. Üretra sorunu konusunda herkesten daha risklisin, ama kendini korursan hiç bir sorun yaşamazsın.

Üye
    Seehat13200 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2019
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    Bitlis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa

Abim çok sağol cevapların için ben yaygın anksiyete bozukluğu olduğunda aşırı takintiliyim seninde kafanı sisirdim sağol tekrardan şimdilik çok sıkıntım yok sadece penis başı açıyor galiba oda çok peçete koyuyordum sürtünmeden tahriş oldu galiba son olarak özür diliyerek soruyorum mastürbasyon zarar verirmi belli bi süre beklemem gerekirmi bu son sorumdu şimdiden çok teşekkür 🙂güzel insan

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.639
    Verilen Beğeniler
    3.112

@Seehat13200

Her şeyi özenli yaparsan, sağlığına dikkat edersen, aşırı sayıya kaçmadan masturbasyonun bir zararı olmaz.

Üye
    muratumut Avatarı

Son Giriş
    16.12-2019
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Frankfurt
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üretra darligi sorunu olupta bel agrisi ceken arkadasimiz varmi?

Üye
    frkn7 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Bülent Abi ben retrograd uretrografi'ye girdim bugun darlik da cikti. Sonrasinda 1-2 idrarda yanma oldu o da gecti fakat hastaligin kotu zamanlarindaki gibi asiri sik idrara cikma basladi meaaneyi bosaltamama hissi, bunun disinda idrarda bulaniklik var. Biliyorum RUG dan sonra enfeksiyon olasiligi cok dusuk ama olmus olabilir mi dersin yoksa sen daha once RUG'a girmis biri olarak RUG'dan sonra 1-2 gun boyle tuvaleti yaptiktan sonra yine tuvalet ihtiyacina normal der misin? Tesekkurler abi simdiden..

Rahatsızlık geçmişi burada

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.639
    Verilen Beğeniler
    3.112

@frkn7

Enfeksiyon için idrar tahlili yaptırıp enfeksiyon konusunu netleştirin bence ilk önce. Ondan sonra bakalım.

Üye
    frkn7 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Lökosit değeri 2. Yani kayda değer değil. Ancak darlık arka üretrada. Prostatit üretranın oralarda. Ve stres inkontinans(çok hafif idrar kaçırma), boşalmada çıkan meninin eskisinin neredeyse 1/10'u kadar olması, epididimit iltihabı, kalça kemiğinin oralarda özellikle mastürbasyon sırasında ağrı çekmem(muhtemel prostatit) de sanırım sizin semptomlarınıza birde ek kısımlar. Çünkü darlıkların büyük çoğunluğu ön üretrada oluyor. Hatta arka üretradakine darlık değil de stenoz(stenosis) diyorlarmış. Soğuk bıçakla kesme yani internal üretrotominin çok yapılmadığı bir kısım. Açık ameliyatında riskleri çok fazla, prostata ve sfinkterlere(idrar tutucu kapakçıklar) yakın bir darlık olduğu için. Zaten uzmanlık gerektiren bir konuda ekstra bir uzmanlığa ihtiyacım var yani arka üretra darlığı olduğu için. Bu alanda çok deneyimli bir doktor arayışındayım şikayetlerim gün geçtikçe artıyor. Bülent Çetinel ismini senden duymuştum Bülent Abi, bunun dışında Çoşkun Şahin ismi sıklıkla geçiyor ancak kendisine attığım uzun bir mesaja geri dönüş yapmadı. Arka üretrada darlığı olan veya genel olarak darlık tedavisinden memnun kalan arkadaşlar, biraz komplike bir durumum var ve doktor önerilerinizi rica ediyorum. Şimdiden herkese teşekkürler.

Üye
    ozboz Avatarı

Gerçek Adı
    huseyin
    Son Giriş
    07.02-2020
    Saat
    21:47
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar herkeze selam, 3. Kapalı ameliyatı oldum iki ay oldu tekrar kapandım artık ameliyat araları kısalmaya başladı işim dışarıda oldugu için soguk bu hastalığın en büyük düşmanı anında kanalı daraltıyor, sanki damlama yapıp işiyorum açık ameliyat düşünüyorum ama ondanda 3 sene sonra kapanma başlıyormuş açık ameliyat olan kardeşlerime soruyorum nezaman daralma başlıyor ve cinsel hayata yan etkileri varmı Cevaplarsanız sevinirim

Üye
    Fatihali Avatarı

Son Giriş
    24.01-2020
    Saat
    17:51
    Yaşadığı Yer
    Yurt dışı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar benim doktorumda kapalı amaliyat ol diyor ben olmak istemiyorum herkesten duyduğum tekrar daralıyormuş acaba herkestemi daralıyor yada kişiden kişiye değişir mi

Üye
    yorgedos Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkese merhabalar ben İlkay açık ameliyat olalı Mart'ta 1 sene olucak 6 defa kapalı ameliyat sonrası açık ameliyat olmaya karar verdim ve şükürler olsun ki şuan bir sıkıntım yok kafasına birşey takılan ve bilgi almak isteyen olursa arıya bilir 539 554 23 65 numaram

Sayfa 53 / 53 İlkİlk ... 3434950515253