Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon
Toplam 162 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili defnex, yukarıdaki mesajda olduğu gibi, şu andaki durumun hakkında olabildiğince detayı bir mesaj yazar mısın bu başlığa?
    Böylece şu anki durumunla ameliyat süreci ve sonrasındaki durumun hakkında sağlıklı bir mukayese yapabiliriz.

Not: Keşke bu ve benzeri doktorların vaatleri doğrultusunda tedavi olmaya razı olan arkadaşlarımız bir günce tutsalar. Her gün iki-üç kez yazsalar açacakları günce başlığına. Ne yaptın, kaç para verdin, tedavi diye ne uyguladılar, ne hissettin vs.vs.vs. An be an bu bilgileri paylaşsanız, eminim herkes bi silkelenir ve daha bi bilinçli olur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doktorun muayene hanesine girebilmek tam bir kaos.önce 15-20 basamak aşağıya sandalyemden kaldırılarak indirildim.rampa yoktu.düşme tehlikesi atlattım.sonra asansöre ulaşabildik.beni nörolojik teste tabi tutmadı.MR inceledi ve ayrı olarak tekrar BT diye tomografi çektirdi.muayene ücreti 200 tl,tomografi 300 tl.
    bana omurilikteki ödemden dolayı baskıyı azaltınca sinirlerde geri dönüşümlerin olacağını söyledi.bende c6 c7 ve t1 hasarı var.higt parapilejiyim.oturma dengem bozuk.göğüs altı anestezi bölgesi.his ve hareket hiç yok.ellerimde güç kaybı var.sol elim daha kötü..toplam 4 gün yatacam.1 gün ameliat öncesi.3 gün ameliyat sonrası.eski adı vatan hastanesi yeni adıyla universıl hospital (alman grubu) hastanesinde ameliatları yapıyormuş.
    hiç merak etmeyin ameliyattan sonraa size gelişmeleri an ve an yazacam .ben yazamasamda kardeşim benim nickle girer yazar.sevgiyle kalın.hayırlısı...ameliyat tarihim belli olunca sizide haberdar edeceğim....maddi giderini ameliyattan sonra yazacağım.çünkü gelecek tepkiler olabilir.buda beni olumsuz yönde etkileyebilir...

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:06
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Umarım hakkında hayırlı olur arkadaşım Geçmiş Olsunn...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eşimle ameliyat konusunda hala tartışmalıyız.ben biran önce olayım diyorum.eşim ise acele etme diyor...

eşim kafaya koydu.benim MR ve tomografimi alıp tekrar istanbul yolunu tuttu.bu sefer acı badem hastanesinde prof.dr. necmettin pamir varmış. o da kendi dalında çok başarılıymış .bir de ona göstermek ve 2 doktoru karşılaştırmak istiyor...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Ben olsam ayrıca bir değil, 10 doktora gösteririm. Ve hevesliysem ameliyat olmaya, Cahide hanımdan başka bir doktor daha "olsun" derse, olurum. Ama o bir doktoru bulmak da kolay olmayacak diye düşünüyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yusufum Avatarı

Son Giriş
    28.06-2012
    Saat
    00:03
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yar ve yardımcınız olsun.

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Ben fizikte yatarken, bir çocuk geldi 18 yaşlarında.Ensesine bıçak darbesi almış.Hiçbir sağlık güvencesi yokmuş.Sıradan bir hastanenin acil bölümünde gelişigüzel tedavi edip yollamışlar.Ameliyat yok, platin yok, yok ötesi bi durum.Çocuğun kollar bacaklar hareket yok.Getirmişler eve 8 ay sonra yavaş yavaş yürümeye başlamış.Çocuk güç bela yeşil kart çıkarmış gelmiş benim odaya.Bir bacağı ve bir kolu güç kaybına uğramış ama her işini yapabiliyordu yardımsız.Beni profesör ameliyat etti, platin takıldı, mr lar falan havalarda uçuştu.Sonuçta yürüyemiyorum.

Bazı hastalar kendiliğinden iyileşiyor.Bazıları da bunu bildiği için insanları sömürmeye çalışıyor.O genci gördükten sonra anladım ki düzelecekse düzelecek.Fazla kasmaya gerek yok.

Bu mucizevi hanımefendi neden hastalar yürüdükten sonra para almıyor.Hepimiz gidelim yürüdükten sonra ben ona 40 değil 80 bin lira vereyim.Sonuç olarak bu kadın zaten düzelecek olan birisini ameliyat edip sonra da yürüttüm derse işte o zaman...

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

prof.dr.necmettin pamir bugün benim MR ve tomogrofimi inceledikten sonra,benim için artık yapılacak birşey olmadığını,omuriliğimin çürümeye başladığını,omuriliğimde kemiksi bir doku oluştuğunu,yürümemin imkansız olduğunu söylemiş.hadi bakalım çık işin içinden çıkabilirsen...

Üye
    mırro Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.12-2013
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    Silivri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

defnex ilkönce geçmiş olsun.Çürümüş dediğin kemiği anlamadım ama eger omirilik kemiği ise beim 2 adet omirilik kemiğim enfeksiyo yüzünden çürümüştü.Ameliyat yaparak kemiklerim çıkarılıp kalçaldan kemik alınarak nakledildi.1yıl oldu daha yeni kaynamaya başladı.Eğer eşin İST.dönmediyse American hastanesinde Nöroşirurji bölümünde çalışan Prof.dr.Ali Fahir Özer'e bir göstermeni tavsiye ederim.Ben 3. ameliyatımı ona oldum,ama olmadan önce çok dr.dolaştım sonunda ona karar verdim.Kafanda dahaiyi bir fikir elde edersin elde ettiğin fikirlerle karar verirsin.Eğer istersen telini verebilirim.

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cahide topsakala ameliyat olmaktan kesin olarak vaz geçtim.kendisi bana % olarak şukadar gelişmen olur diyememişti.bu seferde kafayı almanyadaki kök hücreye taktım.
    dr. cahide hanım ameliyat için benden 16 milyar istemişti.

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben senin ameliyat için vazgeçmedigini görmesem özel mesaj yazacaktım...

Üye
    boyalıcalı Avatarı

Gerçek Adı
    Osman
    Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    10:21
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar herkese selam ben bu siteye çok zamandır üyeyim ama girmiyodum fakat bugün cahide topsakalı internette ararken bu site geldi yorumlarınızı okudum açıkkası bende m.yalçın gibi düşünüyorum haluk deda ya da gittim ama ümitsizlikten başka bişey değil artık insanın kimseye inancı kalmıyor

m.yalçını takip ediyorum arkadaşı ameliyat olacak heralde her cevabını okuyorum abicim gelişmeler ne olursa olsun aktarmaya devam edeceğin için teşekkürler ayrıca bugün telle babam randevu almış nisan ayına 250 lira ücretmiş bilgi edinirsem cvp yazarım

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar,mehmet yalçın'nında arkadaşı ameliyat olmaktan çoktan vazgeçti.boş yere haber beklemeyin

Şurada: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...tml#post124861

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:12
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sky_star;

bahsi geçen dr turgut bey mi ?
    bildigim kadarıyla dr sadece bir ameliyat yabmıştı ( kök hücre ile ilgili ) ?
    bende turgut beyle görüşmüşdüm hatta burdaki dr um çengiz türkmende
    işini gücünü bırakıp antep e gittti o dönem o da hastayı birebir muayne etmiş
    ve bazı iyleşmler oldugunu tespit etti dr turgut bey i başarırı oldugunu ve sadece bilimsel bir konuyu daha kesin sonuçları ortaya çıkmadan medya ya yansıdıgı için
    uyarmışdı ve dr un kesinlikle iyi niyetli oldugunu bir şahratan olmadıgı söylemişdi bana

Üye
    şimşek_es Avatarı

Son Giriş
    19.04-2009
    Saat
    10:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    zaten mehmet yalçının arkadaşıda vaz geçmiş

abim doç.dr.cahide topsakalı aradı durumumuz hakkında bilgi verdik yapabileceği bir şey olmadığını söyledi ve kök hücre tedavisini beklememizi söyledi sadece bence televizyonlarda boy gösterip reklamlarını yapıyorlar...

Sayfa 9 / 11 İlkİlk ... 567891011 SonSon